Krizové RESCUE® produkty

Krizové RESCUE kapky1

Sandra:
RESCUE® směs je na stavy, které jsou krátkodobé povahy, které nás zaskočí. Proto skvěle a rychle uklidní.
Na všechny ostatní potíže volíme lahvičku s esencemi na míru, jen ta umí pomoci s dlouhodobými obtížemi.

Krizové RESCUE® kapky jsou první pomocí, podporou a záchranou ve všech krizových situacích. Má velmi rychlý účinek, takže ji oceníte ve chvílích, kdy potřebujete okamžité řešení. 

Podrží vás v situacích, které vás vyvedou z rovnováhy např. když obdržíme nečekanou zprávu. Dále pomohou s pocity, které vás traumatizují, šokují, když prožíváte momentální strach, paniku, či se zrovna cítíte nesví. Když jste nervózní, nebo napjatí, nebo vás nečekaně ovládne vztek, zlost. 

Krizová esence vám přinese úlevu i v případě strachu z vystupování na veřejnosti, panické hrůzy z návštěvy zubního lékaře, u zkoušek ve škole nebo po nečekané hádce s partnerem.

Přesně v tu chvílí je ideálním pomocníkem RESCUE® Krizová esence.

Jedná se jednoznačně o nejznámější, nejpoužívanější a jedinou směs v Bachově květové terapii. Vychází z originální receptury Dr. Bacha a skládá se z 5 Bachových květů.

Stejně jako všechny ostatní Bachovy esence je vyrobena z nejedovatých, planě rostoucích rostlin. Je přírodní, zcela bezpečná, nevyvolává závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jí předávkovat a bez obav ji mohou užívat i novorozenci, těhotné a kojící ženy, děti všech věkových kategorií a těžce nemocní.

Rescue směs pomůže s:

  • harmonizací emocí, díky které nás stabilizují, zklidňují,
  • uvolnění napětí, stresu, strachů, úzkosti, paniky,
  • zabraňuje šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím,
  • pomáhá nastartovat samoléčící síly organismu,
  • urychluje uzdravování a rekonvalescence
  • strach z návštěvy lékaře apod.

Krizová esence stejně jako ostatní Bachovy esence nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji velmi dobře doplnit a podpořit.

To chci objednat! »

Složení RESCUE® 

6
6 - Cherry Plum - Slíva třešňová
strach před vnitřním uvolněním, strach ze ztráty sebekontroly a ze ztráty rozumu, strach z projevu divokého temperamentu, cítí se duševně extrémně napěchovaný, propadá zoufalství, hysterii, zuřivosti nebo agresivitě

9
9 - Clematis - Bílá lesní réva
denní snílek, fantasta, myšlenkami je stále někde jinde, nejeví zájem o okolní dění, je duchem nepřítomný, žije v budoucnosti, bývá zamyšlený, snadno usíná a dlouho spí, bývá bledý, mívá studené nohy a ruce

18
18 - Impatiens - Netýkavka žlázonosná
popudlivost, podrážděnost, netrpělivost, vnitřní neklid, přestřelující a překotné  reakce, nervozita, člověk rychle mluví a přemýšlí, vadí mu pomalost ostatních, popohání druhé ke spěchu, cítí vysoký vnitřní tlak

26

 
26 - Rock Rose - Devaterník penízkovitý
krajně akutní  a extrémní stavy strachu, vypjaté pocity paniky a hrůzy,  pocit bezmoci, člověk hrůzou znehybní, těžké noční můry, pocit kamene na solaru

 

29
29 - Star Of Bethlehem - Snědek okoličnatý
zažil tělesný či duševní šok, lhostejno, udál-li se před chvílí, nebo v minulosti –  trauma, nehody, rozvod, smrt, vyděšení, špatná zpráva, hádka.. Má zastřený hlas, ztrátu vnímání. Při pocitech na omdlení, pomáhá také lépe zpracovat následky narkózy (narkóza se kromě jiného řadí k možným spouštěčům traumatu a může být příčinou posttraumatického stresu).

 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz