Reference klientů


Reference klientů bachovy esence

Velice si vážím důvěry, kterou ve mně a Bachovy esence vkládáte. Zvláště, když se jedná o vaši první zkušenost s květovými esencemi. Jsem vždy nadšená, jak esence pomáhají lidem, kteří přichází z nejrůznějších situací, řeší odlišné obtíže, mají různorodé zázemí, ale všichni si chválí, jak jim Bachovy esence pomohly, a kam je v životě posunuly.

Reakce mých klientů, které dostávám e-mailem a zprávami si můžete přečíst níže.

...další jsou průběžně doplňovány... ♥

Míša:
​Dobrý den, esence mi sedí jak se říká - jako prdel na hrnec, jsem více pozitivní, vnímám dokonce věci jinak, otevřeli mi oči a jsem spokojená. Chtěla bych proto ještě jednu opakovací lahvičku, aby se to ještě více usadilo. Děkuji a přeji hezký den. :) 

Pavlína:
​Tobiášek je zase lepší! Ještě to nejni úplně ono, ale opět vidím další zlepšení a za to jsem šťastná...občas se do školky nechce a natahuje, ale už nejni ten řev, jak jsem zmiňovala v minulém emailu a dokonce i sám zaťuka a je mnohem lepší. Dokonce se vylepšila i ta jeho hlava s tím, jak neustále říkal, že ho bolí bříško atd.teď ke konci lahvičky to neslyšíme skoro vůbec, což je pro nás něco úžasného a za to moc děkujeme.

Samozřejmě ještě něco zmíní, nebo o bříšku něco pronese, ale určitě to nejni každý den několikrát denně.
Také bych zmínila, že je o dost klidnější a ne taková vystresovaná hromádka neštěstí.

Kateřina:
K vašim bachovkám - zafungovaly překrásně, malý se na ně moc těšil a zlepšení nastalo okamžitě...v průběhu se našel nějaký revers, ale na to jsem byla připravená a beru to tak, že proces a cesta je náš cíl.
O bachovkách jsem mu řekla tolik informací, aby je pobral ve svém věku a trochu jsem čarovala s profesorkou Prýtovou z Harryho Pottera, kterého zrovna čteme :) 

Směs pro mě také funguje skvěle - tak nějak jsem se vším dřív hotová - a to myslím pozitivně. Dříve mě moje emoce drželi trápily až nepříjemně dlouho - nepřišla jsem o ně, ale dýchá se mi doslova lehčeji...občas mám pocit náběhu do úzkosti, ale daří se to zastavovat.

Ráda bych obě směsi ještě jednou zopakovala a pak se opět domluvíme co dál.

Veronika:
Hezký den, lahvička je naprosto dokonalá. Cítím se po esencích lépe a brzo bude dobraná. Určitě objednám další. Intenzivně pracuji na své sebelásce a co je asi nejdůležitější, tak nepřehlížím své potřeby.  
Moc děkuji, že tu jste. 

Lenka:
Dobrý den, jsem moc nadšena z Vaší novinky Rescue Gummies jak na denní užití tak noční. Mohu opravdu říci, že jak kapičky, tak tyhle gumíci, dokáží ihned uvolnit a zmírnit stres, úzkost. Jsem ráda, za vyzkoušení, protože jako první produkt jsem u Vás zakoupila kapky už asi podruhé a mohu jen doporučit!

Petra:
Pár krát jsem na sobě vypozorovala, že v dobu, kdy by mě manžel už normálně vytočil skoro do běla :D, tak jsem zachovala opravdu klidnou hlavu a situaci neřešila a pokračovala dál v konverzaci. A nebylo to něco, že bych potlačila a pak se tím užírala, prostě jsem to opravdu nechala být.
Úkolování sama sebe a stresování se zafungovalo asi nejvíce. Už hodně dlouho jsem se během poledního spánku dcery jen tak nepoflakovala, jen tak si pustit seriál a ten "volný" čas, dříve bych řekla promarnit, teď se přikládám spíš, tak to udělám zítra nebo prostě kdy chci. :) 

Petra:
Dobrý den, lahvičku jsem včera dobrala a už mám doma novou a cítím se o dost lépe, po každé lahvičce se můj stav lepší a lepší. Moje strachy už jsou jen minimální. Ale hodlám dál pokračovat v brání esencí. Moc vám děkuji a přeji hezký den 

Martina:
Dobrý den Sandři,

za sebe musím rict, že se mi spousta věcí vyřešilo, nebabram se v minulosti a žiju tady a teď. Esence na vysoké nároky zabrala skvělé a už nemám problém nechat věci, odložit a říct si "no a co" vždyť se to nezblázni.
Až budu objednávat tak bych dvě esence vyměnila, ale to probereme. Ještě nejsme u konce lahvičky.
Co se týče malé je tu období vzdoru ale obě to zvládame myslím velmi dobře. Je to jako na houpačce, ale všechno se dá zvládnout. 

Míša:
Krásné ráno Sandři 💛 musím Vám napsat, mě zatím pomohly všechny lahvičky které jsem od vás měla 💛 ať krizové k porodu, nebo lahvičky na míru které jsem s vámi konzultovala tak teď i lahvička hořčice ze sedmi statečných 💛 měsíce leden a únor jsou pro mě vždycky náročnější na psychiku a hořčice mi pomáhá zahnat ty největší chmury a vidět “světlo na konci tunelu” tedy těšit se na jaro 🌸💛 děkuju za vaši práci a že tady pro nás jste 💛

Vendula:
Lahvička už je v druhé polovině. Musím říct že si začínám být jistější v tom co chci budovat, v čem chci podnikat. Změny úplně nepociťuji, spíš už nejsem tak vystrašená z toho co bude nebo nebude.
Děkuji Vám za váš zájem. Přeji Vám hezký zbytek dne.

**Sandra: klientka píše, že změny nepozoruje, což je efekt vařené žáby :) já je tedy v textu vidím :)

Simona:
Hlásim sa Vám so spätnou väzbou po užívaní kvapiek na mieru. Mrzí ma, že píšem až teraz, ale zbehlo sa toho za posledný mesiac veľa. Presne toho 6. decembra, kedy som sa mala ozvať, som bola v nemocnici po pôrode nášho druhého dieťatka a úplne som to vypustila z hlavy. Musím sa priznať, že ani v užívaní kvapiek sme neboli úplne dôsledný a to z toho dôvodu, že sme si zvykali na nového člena a celkový chod domácnosti. Do toho ešte vianočné obdobie, kedy má človek prirodzene tendenciu zvolniť. Napíšem ale, čo sa u nás zmenilo:
Dcérka Miška, u nej pociťujem výrazné zlepšenie v zadržiavaní stolice, kedy už sama ide na nočník, bez toho aby z toho bola taká nervózna a len to nasilu zadržiavala. Stolica je pravidelnejšia a ide jej to ľahšie. Taktiež vidím posun aj v tom, že sa viac teší do škôlky a ráno nie je taký problém sa vôbec vychystať. Uvidíme ale, ako to zvládne teraz v pondelok, keďže bola skoro mesiac doma kvôli chrípkovým prázdninám a následne vianočným sviatkom. Spomínala som aj problém s jedením, tam musím povedať, že sa dokáže viacej sústrediť na samotné jedenie ako dovtedy. Rozvíja sa jej každým dňom aj slovná zásoba, takže verím, že už sa to bude len zlepšovať. A prekvapená som bola taktiež aj z príchodu súrodenca - je vidno, že ho má rada, príde ho pohladkať, prihovorí sa mu, nosí mu hračky... snáď to už tak aj ostane. Vidím ale, že stále viac si vyžaduje moju prítomnosť, nakoľko už sa musím venovať aj mladšiemu bračekovi. Nemá už ale taký problém ísť spať s ocinom, ako tomu bolo pred užívaním kvapiek. Ale najväčší problém máme stále so vzdorom, kedy si proste niečo zaumieni a len ťažko sa jej to dá vyhovoriť. Stále teda ešte máme na čom pracovať vo všetkých oblastiach.

Čo sa týka mňa, tak po pôrode som kľudnejšia, viacej pozitívne naladená a mám aj celkom dosť energie.Celkovo som ten druhý pôrod zvládla lepšie, myslím že to bolo aj nastavením mysle. Nehovorím, že občas ešte nevybuchnem, alebo že som neni nervózna, či pod stresom, ale je to o dosť lepšie. V takýchto situáciách siaham po rescue kvapkách. Cítim, že aj ja mám ešte čo zlepšovať, a preto by som bola rada, ak by sme ešte v užívaní kvapiek pokračovali. Budem sa tešiť na Vašu odpoveď.

Helena:
Chtěla bych vám poděkovat za to, jak jste nám změnila život, co se týče problému, ohledně kterého jsem Vás oslovila. Esence zapůsobily perfektně a dalo by se říci, že lusknutím prstů (řešila jsem s Vámi dcerky problém se školkou). 

Za to Vám patří velký dík a pomyslně smekám klobouk před Vaší schopností esence namíchat tak, aby pomohly rychle, efektivně a dlouhodobě.

Lucie:
Objednala jsem si esence pro dcerku která minulý rok opravdu zápasila se školkou. Ozývám se Vám až teď, jelikož dcerka hodně marodí a do školky zatím spíše nechodila než chodila, proto pro mě bylo těžké nějaké celkové zhodnocení. Nicméně i tak jsem se Vám chtěla ozvat. Situace sice není úplně dokonalá, do školky se jí stále nechce, ale pokrok je rozhodně znát. Dcerka je taková, řekla bych, bojácnější a snaží se s tím strachem bojovat. Co se týče zapojení do kolektivu, které bylo minulý rok téměř nulové, tak udělala veliký pokrok a dokonce už má několik kamarádů. Za mě se tedy situace určitě zlepšila a ráda bych Vám ještě jednou poděkovala.
Sandra: Zde bych doporučovala pokračovat v užívání, aby se situace více zlepšila a ustálila

Petra:
Nechápu, jak to vlastně celé funguje, ale kapičky jsou naprostý zázrak. Změnu jsem u Annie pozorovala již následující den po užití kapek. Jakého psa vidím po 3 týdnech se nedá ani popsat. Annie je naprosto živá, akční, hravá (takhle hravá snad nebyla ani když měla ještě minulou parťačku). Neustále vrtí ocáskem radostí, má jiskru v očích. Pohled do prázdná, deprese, velká unavenost je pryč. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla oslovit právě vás, že jste nám tolik pomohla. Hrozně moc děkuju.

Veronika:
Naposledy jsme spolu mluvily po telefonu a upravily kapky na aktuální problémy a zatím jsem neměla žádnou ataku ani úzkost. Byl týden, kdy jsem se vnitřně cítila opravdu klidná cely dny, což byl zázrak. Ale teď par dnů před uplnkem jsem byla opět vnitřně rozhozena a zatím to tak bývá každý den, ale není to v takové míře jako to bývalo. Hlavně to je nárazové a chvilkové. Jak když se o mě to “divno” pokouší, ale něco tomu bráni.

Kolegyně v práci už opravdu vnímám málo a neřeším jejich negativitu.

Má nálada už není tak nulová, ale lepší se. Samozřejmě záleží, co je za den a jaké je počasí, ale nedávno mi i přítel řekl, ze mám dobrou náladu a ze se mu to líbí a sama jsem to na sobě pociťovala, že se cítím konečně trochu lépe :) Děkuji vám, po novém roce opět objednám.

Lucie:
Dobrý den, už mám dobranou druhou lahvičku a cítím se úžasně. Po týdnu užívání druhé lahvičky jsem se cítila strašně, ještě hůř než po první lahvičce. Střídaly se ve mě šíleně emoce vztek, chvíli radost, potom nechutenství, vše mě vytočilo do obrátek, pořad jsem brečela trvalo to asi 4 dny (chudák manžel) a pak nastala úleva jak by mi spadlo několik kamení ze srdce, cítím se moc dobře. Vše jsem přehodnotila a když nastane problém snažím se vše řešit v klidu. Situace které mi braly energii těm se vyhybám a přestala jsem řešit zbytečnosti jak jsem to dělavala než jsem oslovila Vás.  Bachovky mi hodně pomohly.  
Děkuji Vám strašně moc svou práci děláte skvělé je super že pomáháte lidem.
Mějte se moc hezky a přeji krásné Vánoce.

Anežka:
Nevěřila byste, ale jsme už 11 dní bez kojení. Kapky jsme braly 6dní obě a pak jsem prsa zalepila, řekla, ze mám au a že mlíčko není... Přes den dobrý, ale děsila jsem se noci.. nabízela jsem UM napila se, řekla že mlíko není že au a konec :D v noci se probudila,  sem tam kňučela, nabídla jsem vodu, UM nakonec se otočila a usnula.. takže žádné vztekani, scény nic.. DĚKUJI! A v noci teď, když se probudí se víc přítulí a da si max.ruku na prso nic vic.. Jedno skončilo a po týdnu horečka a začaly lézt 5ky, takže jsme to fakt vychytali v nej dobu. Akorát se někdy probudí a vyžaduje nošení na uklidnění..

Takže, když to shrnu, určitě to má něco do sebe. Díky kapkám pro mě, jsem byla vic klidnější a věděla jsem, že neustoupím.

Šárka:
Zdravím Sandro, chystám se vám akorát napsat, to je telepatie. Po té druhé lahvičce jsem se necítila tak dobře, jako po té první, ale jinak v pohodě. Bylo to i tím , že jsem přestala postupně brát antidepresiva a prášky na spaní. Tak si organizmus musí zvyknout, nedá se nic dělat. Bez esencí bych byla ztracená, ale opravdu. Moc vám za všechno děkuju

Petra:
Dobrý večer, musím říct , že je to stále lepší a lepší. Občas přijdou ty moje strachy a panické ataky, ale už to není tak často, ale jak jste říkala při naší konzultaci, jestli že je to dlouhodobý problém, bude chvíli trvat než se to srovná. Ale určitě se cítím mnohem lépe a věřím že jednou to bude úplně 100%

Kateřina:
Dobrý den, ozývám se cca po 14 dnech užívání Bachovek. Začala jsem je brát 7.11., prvních pár dní se nedělo nic, po asi 4 dnech nastal šílený propad, fakt mi bylo strašně na h*vno. Bylo to hrozné, ale nepřestala jsem kapky brát, takhle zle mi bylo asi 3 dny, a pak už to začalo být jenom lepší a lepší.🙏🏻❤
Mám teď mnohem víc pocit jakéhosi vnitřního klidu, jak kdyby snad nastal nějaký proces přijetí a uvědomění, že vše je tak jak má být. Negativní myšlenky mě neotravují skoro vůbec, někdy mi něco hlavou prolítne, ale absolutně to nejde srovnat s tím, co se dělo předtím 🙏🏻
Kapky jsou úžasné, moc vám děkuji❤

Lucie:
Dobrý den tak píšu jak jsem slíbila 😊 musím říct že se cítím super 😊 už po týdnu jsem cítila zlepšení v druhém týdnu jsem měla 2 dny kdy mi bylo úplně na nic a hodně jsem bojovala sama se sebou, ale následující dny jsem se cítila lépe a lépe. Jsem o dost klidnější snažím se učit pracovat s emocemi a musím říct, že se mi to daří občas vybuchnu když je toho všeho už moc ale je to o dost méně a snažím se vše řešit v klidu i manžel si všiml změny. Za to jsem nesmírně vděčná Vám.

Iva:
Dobrý večer, již třetí den od začátku užívání jsem se cítila znatelně lépe a můj stav se i výrazně projevil na mém miminku, které začalo být společně se mnou veselejší, začala zase pěkně papat a sama si hrát.. Doporučila jsem Vaše kapičky i mojí mamce a budu jí je kupovat k Vánocům. Mockrát děkuji za pomoc a určitě jsem u Vás nenakupovala naposledy

Lucie:
Laurince se spánek opravdu zlepšil.Uz se nebudí několikrát za noc s brekem a spí celkem klidně.Kapičky užíváme pravidelně každý večer před spaním do mlicka a je to opravdu znát.

Lenka:
U nás nastaly velké změny. Změny jsem pozorovala cca od těch 3.týdnů užívání. Aničku jsem odstavila a od první noci krásně spinká, myslím, že tomu přispěly i vaše kapičky, díky kterým je přes noc klidnější a uspávání trvá polovinu času. Moc děkujeme. :)

Iveta:
Kapky jsou super. Zatím se soustředím na návaly/přechod a je to lepší.Vlastně i spánek. Určitě to bude ještě lepší až dokončím to ozařování.Takže si určitě objednám další lahvičku.

Zuzka:
Zcela upřímně jsem v šoku. Jak víte, bachovky jsem už měla od jiné "společnosti" a popravdě se to vůbec nedá srovnat.
Ještě nemám ani dokapanou první lahvičku od vás a výsledky jsou úplně parádní. Tak klidná jsem v životě nebyla! Často sama sebe nepoznávám. Je mi o mnoho lépe.. největší pokrok ale vidím v tom, že naprosto v klidu dokážu říct svůj názor a ustojím i argumenty protějšku, což jsem předtím vůbec nezvládala.
U Kristiánka nemůžu objektivně hodnotit, velké změny nepozoruju, ale to ani nemůžu, když vlastně nevím, jestli měl nějaký problém nebo ne, navíc ten vývoj u takových mrňat je tak rychlý, že ty změny jsou až moc časté, takže si opravdu netroufam hodnotit.

Každopádně za sebe z celého srdce děkuji, za vaši ochotu, za vaši poctivost a celkovou práci. 

Lenka:
Nějaké velké změny zatím nepocituji ale řekla bych že malé zlepšení tam je jen se asi bojím i trochu si připustit že se to lepší. Přeci jen jsem ve strachu ze všeho žila cca 18let tak nečekám zázraky za 14dní. Řekla bych že už nejsem tak našponovaná a když mě přepadnou nějaké ty nehezké myšlenky, netrvá to už to takovou dobu a dokážu se od toho odreagovat. Určitě bych si chtěla objednat další lahvičku jen nevím jestli změnit nějaké to namíchání nebo pokračovat v té mé co mám teď.
Za vše děkuji vnímám to tak že malé krůčky vedou k velkým krokům jen to chce čas.

Karolína:
Lahvička určitě zapůsobila a cítím se o dost lépe. Jsem pozornější, sebejistější, více v přítomnosti a nelítám myšlenkami jinde. Navíc mám pevnější hranice a nebojím se ozvat.
Moc děkuji za pomoc, esence odvedly kus práce. :)
Cítím ale, že potřebuji další lahvičku stejného složení. Můj proces je tak v polovině. 

Kristýna:
Nejsem už výbušná, jsem klidnější, nemyslím ani tak moc na minulost. A je mi vlastně prostě líp. Někdy jsou dny těžší, ale už se dají lépe zvládnout.

Martina:
Daří se mi opravdu dobře. Žádné ataky už nemám.

Eva:
Dobrý den, zdá se mi to lepší. Jsem se zklidnila a umím si klidně říct, co chci a co ne. Takže děkuji.

Markéta:
Jsem zhruba v polovině lahvičky a chci Vám jen říct, že se cítím skvěle! Co se týče jídla, cítím svůj přístup k němu mnohem uvolněnější..Víc si uvědomuju, že je potřeba si někdy jen dopřát, pro radost a potěšení.

Laura:
U sebe i dcerky vidím rozhodně změnu k lepšímu. Jsme obě klidnější a dny máme o víc pohodovější. No prostě paráda. V obou lahvičkách máme asi polovinu, ráda bych pak u Vás objednala další.

Martina:
Dobrý den,
od užívání esencí uplynuly téměř dva měsíce a já na sobě za ty dva měsíce
pozoruji obrovské pokroky, v něčem více a naopak je ještě na některých věcech potřeba pracovat,ale jsem až milé překvapená jak se mi změnil pohled a přemýšlení na můj momentální způsob života.
Určitě budu ještě v užívání pokračovat,chci konečně vše dotáhnout do samého konce a zapracovat na sobě se vším všudy 
Děkuji za to Vám a určitě zase ozvu.

Michaela:
Daří se mi celkem dobře. Zpočátku jsem cítila velkou únavu a nechuť cokoliv dělat a udělala se mi i vyrážka, ale asi za týden ze dne na den jsem vstanula jako znovuzrozená, klidná a o od té doby je to lepší. Neřeším nepořádek, raději jdu s dětmi ven a více jsem se na ně naladila a starší dcerka mi řekla, že je se mnou zase sranda.

Občas ještě vyletím, ale to je jen občas. Už si to dokážu uhlídat. Do auta jsem ještě nesedla. Ale to je dlouhodobý problém, to určitě ještě potrvá.

Darina:
Cítím se moc dobře a zdá se mi že můj stav je také o hodně lepší. Žádný stres ani strach žádné bolení žaludku také nepociťuji už nějaký čas. Děkuji a pěkný den i Vám.

Veronika:
Dobrý den, moc Vás zdravím. Dle vizitky, jsem se měla zhruba dneska ozvat, tak se poslušně hlásím ;-). Rozhodně se po užívání kapek cítím mnohem lépe. Myslím si, že by to chtělo ještě jednu pokračovací lahvičku, ale určitě se mi všechny moje "psychické" potíže zlepšily. Měla jsem pár dní, kdy jsem se musela vyplakat, ale prostě to potřebovalo ven. Hlavně to bylo kvůli mému kritickému pohledu na moje tělo, ale vždy se emoce uvolnily a viděla jsem to mnohem pozitivněji. Párkrát jsem i využila resuce lahvičku, ale asi jen 2-3x. Tak jestli Vás budu moct požádat o namíchání pokračovací lahvičky? Přemýšlela jsem, zda něco v esencích měnit, ale myslím, že bych nechala stejné složení.

Lucie:
Dobrý den, kapičky užívám a ozývám se, že jsem opravdu klidnější. Proto si budu objednávat další pokračovací lahvičku.

Martina:
Dobrý den paní Sandro, ráda bych se s Vámi podělila s mými momentálními pocity:-)
Užíváním esencí už uplynulo několik měsíců a já na sobě začala pociťovat určité změny, hlavně v chování. Jsem více rozhodná a když je v kolektivu potřeba, nebojím se ozvat a říct si svůj názor, z hodně nepodstatných věcí už si nedělám hlavu a zbytečně se jimi nezatěžuji, nepřemýšlím už tak často nad tím co kdyby a co sem mohla udělat jinak.
Zatím si teda moc nejsem jistá strachy, ale na druhou stranu si říkám,proč s nimi bojovat i ty ke mě patří, nauč se jich pochopit a jít jim vstříc,nebojuj proti nim...a to je teď emoce,kterou se učím pochopit a přijmout ji, celkove změnit myšlenky a uvědomit  si co je opravdu ten strach ze kterého bych měla mít obavy.
Po pravdě ty strachy které ve mě jsou,nejsou zdaleka tak velké a životu ohrožující jak bych si měla myslet.
Dále co se týkalo dětí a mého výbuchu skrz jejich chování, tak je to spíše jak na houpačce, ale zase si uvědomuji, že období vzdoru a synovy tři roky kdy se u něj záchvaty vzteku a zlobení projevují opravdu intenzivně.
K závěru bych chtěla říct, že za mě to jde určitě dobrým směrem, ale i tak bych ještě ráda poprosila o další lahvičku.

Gábina:
Dobrý večer Sandro, no opravdu si vše konečně sedá, chtělo to čas a já se cítím asi jako se cítí zdravý člověk. Já opět sportuji, nic mne nebolí, nikde mne nic netíží, přes den mi je vlastně krásně no prostě normálně, jak má být. Ještě tam chybí takové to večerní zívnutí, ale občas už tam je a některá noc je třeba už jen s jedním probuzením, někdy je noc (ale to je minimum, že to spaní je slabé ). Ráno vstávám jako normální člověk a neee jako troska s pocitem, že jsem někde fárala (to jsem říkávala). Jasně, že je těch negativních věcí ještě trochu je, ale nejde vše na jednou, když já jsem to tělo neposlouchala několik let . Ale určitě chápete , co tím vším chci říct ….no prostě  už se cítím o mnoho , mnoho lépe, ale my jedeme dál , protože je před námi ještě dlouhá cesta. 

Hanka:
Dobrý den,

ráda bych Vám napsala, že po esencích se cítím velmi dobře a taky, že normálně spím, což byl můj první cíl. Ze začátku byla moje nálada jak na houpačce, až jsem někdy nevěděla co se to se mnou děje, ale dočetla jsem se nepřestávat a tak jsem brala pravidelně dál a musím tedy říct, že je to neskutečná změna. Cítím se mnohem lépe, dokonce bych řekla, že se mi vše zvládá lehčeji. Chci ještě pokračovat s jiným složením, na další věci.

Andrea:
Dobrý den, chtěla jsem vám napsat, a musím říct, že vidím velikou změnu. Malý je úplně jiný! Je veselý, už se tak moc nevzteká, krásně spinká, je spokojený a já cítím také úlevu.
Mé stavy smutku jsou také od odst lepší. Moc děkujieme a jsme rádi, že se to tak zlepšilo. 

Petra:
Daří se mi - až se to bojím říct - krásně. Nevím, zda to jsou jen Bachovky, nebo taky moje konzultace a práce na sobě... jsem teď až neskutečně klidná, šťastná a vděčná, ale to hlavní je, že to je přirozené. Není to postoj, měla bych být, ale opravdu to tak cítím a co je hlavní, najednou se ty věci všechny dějí jinak, samy, přirozeně, bez vynucování a tlaku. asi kouzla!

Lucie:
Sandro, hlásím, že odstav kojení proběhl v naprostém klidu a to jen díky vám!  Oběšlo se to bez jediné kapičky slzy. Malá se mi sice neustále hrabe ve výstřihu, ale jinak to pocopila a udělala prsíčkám papá..neuvěřitelné. Byla obrovský závislák, kojila jsem ji 2,5 r., takže velmi děkuji za esence. Díky, díky!

Martina:
Po užívání lahvičky, jsem asi po 2. týdnech vypozorovala změny nálad. Dříve se ve mě emoce hodně praly...teď je to spíše takové, že než například vybouchnu, tak si dám na čas a zklidním se. Dále se jsem si všimla, že jsem více sama sebou. Změny začínají vyplouvat pomalu, ale jistě na povrch i když vím, že ještě nejsem zdaleka u konce i tak mě zatím těší tento pokrok.

Veronika:
Paní Sandro, holčičky se mají dobře. Karolínka je úplně jiná! Už nemívá skoro žádné záchvaty vzteku a ani s usínáním nemá takové problémy. Emmičce asi začíná předčasná puberta je teď taková jak bych to řekla "že nic neví nic jí nebaví a tak," ale jinak jsou v pořádku a moc veselé. Moc děkujeme.

Jitka:
Dobrý den, zrovna včera jsem na vás myslela cítím se lépe, mockrát děkuji a chtěla bych si objednat další lahvičku moc mě váš zájem potěšil. Jste skvělá v tom co děláte. Děkuji 

Kateřina:
Dobrý den Sandro,
mám od Vás druhou lahvičku a můžu říct....teď už je to ono. Stavy strachu z čehokoliv nového ustoupily, starost o blízké je podle mých dětí taky "v normě". Já jsem spokojenější, mám víc energie, umím odpočívat bez ohledu na množství práce. Nevracejí se mě myšlenky z minulosti...
Je to skvělé a Vaše práce je velmi důležitá, moc děkuji. 

Ilona a její kočička:
Kočičce Kačence kapičky velmi pomáhájí a už ted je na tom mnohokrát lépe. Děkuji moc.
Kočička byla po operaci a je velmi drobná, špatně snášela nového kocourka. Byla apatická a velmi unavená. 

Eva:
Milá Sandro.

Přeji krásný podvečer.

Dnes jsou to právě tři týdny, co jsem začala užívat Sebeláskovou esenci.
Asi bude pravda, co píšeš na svých stránkách, že problémy, které se utvářely léta, nemohou zmizet po pár týdnech. Mé sebevědomí bylo dlouhé roky opravdu nízké, tak jsem trpělivá a jsem ráda, že jsem si lahvičky objednala rovnou dvě a bude-li třeba, doobjednám další. 
Ale nějaké změny už nastávají, protože čas před zrcadlem si vychutnávám, zkouším nové účesy, plánuji novou barvu na vlasy, koupila jsem si řasenku.
Určitě se ozvu po využívání všech kapiček.

Sandři, děkuji za všechny povzbudivé příspěvky, chodím k Tobě vždy načerpat víru a naději.

Přeji pokud možno klidný večer ve společnosti rodiny. V těchto dnech si člověk uvědomuje mnohem víc, že to není samozřejmost, že máme střechu nad hlavou a blízké kolem sebe.

Natálie:
Dobrý den Sandro, sebeláskové esence ještě beru a nějaký menší účinek cítím. Určitě mi dělá moc dobře plané jablko. Neřeším tolik doslova ,,bordel" kolem sebe. Beru se tak jak jsem.

Monika:
Už mám třetí lahvičku a musím říci, že přestože nemám nejlepší období v roce, kapičky fungují skvěle. Bez nich už si to neumím představit. Zahánějí mé dlouholeté úzkosti a můj strach z řízení auta je mnohem menší a vše zvládám tak nějak ve větším klidu. Moc děkuji.

Kristýna Šuléřová:
Moc Vás zdravím, Sandro.
Chtěla bych si u Vás objednat další lahvičku. A ráda budu pokračovat s tou stejnou :) Netuším, co jste mi do toho namíchala, ale já se cítím prostě skvěle i se všemi povinnostmi v hlavě, které samozřejmě nemizí, ale můj mindset postoupil ne o jeden, či dva schody, ale o celé patro. :))  Vážně nechci přehánět, ale kapu si to do pusy s takovou radostí, že vlastně každé ráno a každý večer myslím nejen na svou a synovu budoucnost, ale už i na Vás a na Vaši práci, jak moc je důležité, co děláte pro lidi. Protože v té lahvičce jste se mnou. V té podpoře jste se mnou. 
Máte poslání. A jak psychologie i marketing říká, že pravá důvěra je o vlastní zažité zkušenosti, tak já vám teď díky vlastní zkušenosti mohu svým nejniternějším já potvrdit, že Vašemu poslání věřím. 

Moc Vám držím pěsti na Vaší cestě.
(klientka si přála být uvedena :-) a já děkuji

Maminka Pavlína s malým chlapečkem:
U tohoto chlapečka nástup esencí nebyl tak raketový, jako u většiny dětí, ale maminka vytrvala a hlásí:

Hlásím, že kapičky dochází (2. lahvička) a vypadá to u nás už konečně lépe 😊 já má takovou radost. Tenhle týden už doma nepláče co se školky týče, jako má ty svoje dny, že tam nechce a pak v šatně to trošku zkouší, ale už nepláče a neuroní ani slzičku 🥰 najednou i v pohodě zvládá, že jde tatínek na noční (předtím byla veliká fixace na tatínka) a tak nějak bych řekla, že je mnohem lepší úplně všechno.

PS: Nejlepší věta pro dnešek...Vypadá to, že trošku začíná huhňat, tak říkám, já tě dneska nechám teda doma??? A on? To teda neeee, já musím dneska do školky za Ivánkem (jeho nejlepší kamarád). Jsem nadšená, konečně to i na toho našeho lupínka snad začalo fungovat 💖💖

Moc děkuji a krásný den 😘😘

Kocourek Jessíček:
Narodil se u nás jedné toulavé kočce, která porodila 3 zdravé koťátka v garáži... Jessík se měl čile k světu, dokud ho nenapadl sousedův kocour, který mu pošlapal hlavičku...Jessíček z toho začal trpět neustálými epileptickými záchvaty, byl týden hospitalizován na veterině, kde dostával léky proti záchvatu. Paní doktorka ho vlastně zachránila, doslova vytáhla hrobaři z lopaty. Do dnes občas záchvat, byly mi doporučeny Bachovy kapky,které nám namíchala paní Sandra. Od té doby náš kocourek nemá denní záchvaty, občas jen škubání u očička. Mazlík je užívá 4x denně a viditelně se malému chlupáčovi zvedla nálada, je čilý, hravý a hlavně velký žroutek. Jsem spokojená s jeho stavem i paní veterinářka. Moc za Bachovy kapky děkuji.

Ilona řešila, že ke své stávající kočičce pořídila novou kočičku:
Zdravím, musím říct, že se to o hodně zlepšilo, ještě je sice syčení, ale už né v takovém měřítku a není žádné napadání. Teď už jsou jen výchovné facky bez vystčení drápků, takže už nechám volný průběh. Dokonce je můžu nechat už samotné samy doma a nemusím je každou extra zavírat!! To je paráda!!

Nikol:
První dny (a snad už i první hodiny) jsem se cítila skvěle. Cítila jsem se zdravě sebevědomá jak už dlouho ne. Všechno se dařilo. Avšak v posledních cca 14 dnech cítím, jak kdyby esence přestaly fungovat, i když je beru pravidelně podle návodu. Bývám často skleslá, bez energie, bezdůvodně smutná, sebevědomí na nule, o žárlivosti ani nemluvím. Přesto to nevzdávám, věřím, že je to jen přechodný stav a jak sama upozorňujete, je třeba esence brát minimálně 6 týdnů a proto potřebuji ještě jednu opakovací lahvičku.

Zuzka:
Konečně jsem si našla chvilku, kdy můžu poděkovat za vaši akci "sebelaskova směs". Přišla v absolutně nejlepší možnou dobu a musím přiznat, že mi opravdu pomohla. Jsem klidnější, akčnější (někdy ovšem naopak línější ), umím lépe říct NE, v různých situacích lépe projevit svůj názor a prostě celkově víc v pohodě. Poradila jsem vaše Bachovky i sestře a taky je nadšená ( i když doteď těmhle věcem nevěřila ), taky jí pomohly z nejhoršího, když už byla skoro na dně.  

Jan:
Dobrý večer Sandro, omlouvám se, pokud má včerejší odpověď zněla poněkud stroze, nebyla úplně příležitost a chtěl jsem reagovat rychle... Chtěl bych říct-nyní podrobněji, že opravdu v tom prvním týdnu užívání jsem se cítil opravdu dobře a to ať už vzhledem k vnějším okolnostem nebo naději a očekávání, že se něco v mém dlouhodobém nastavení změní, to nevím...Každopádně pak v další fázi o dost hůře. Ale tyhle sinusody jsem zažil v životě mnohokrát už před tím. Pokud by jste se ale ptala dnes, na můj současný pocit-stav, cítím se velmi dobře a pociťuji vnímání světa trochu jinak, než před tím, než jsem Vás oslovil. S větší jistotou a odhodláním, nadhledem. I v době "o dost a dost hůře" jsem užívání nepřerušil, dle instrukcí, které jste zasílala, že to může nastat...

Rád bych si současný stav udržel, prohloubil, osvojil...Proto bych Vás chtěl poprosit o radu, zda tedy pokračovat další (opakovací) lahvičkou ? Předpokládám, že současnou mám tak maximálně na týden...

Moc Vám děkuji jak za Vaši prospěšnou činnost, tak zpětnou vazbu.  


Aneta:
Vzhledem k Vánočním svátkům to bylo vše tak hektické, že jsem se k napsání dříve nedostala. Někdy jsem kapky zapomněla vzít, zejména večer, protože jsme se domů vraceli hodně pozdě. Nicméně mám pocit, že je mi lepe, nepropadám tolik panice a cítím se relativně dobře.
Takže moc děkuji! 

Tereza:
Cítím se určitě lépe. Nemám takové stavy úzkosti, ataky při řízení nejsou tak časté, ale řízení se stále vyhýbám a jezdím jen, když opravdu musím, takže denně do práce a pro děti do školy/školky. Potřebuji další lahvičku, abych se posunula ještě v tomhle :)

Markéta:
Musím se s Vámi o něco musím podělit. Posledních pár dní jsme měla takzvanou náladu na facku, nic mě nebavilo a já netušila, co se děje. Včera mi to došlo, hormony a konečně se dostavila má perioda (ťuk ťuk), kterou jsem neměla více jak rok. Věřím, že to není náhoda a Bachovky mi opět neskutečně pomohly, ani nevíte, jak jsem šťastná, pro mě je to ten nejlepší dárek. Chci Vám moc moc poděkovat, že jste mě jako vždy vyslechla, zajímala se do hloubky, jste tak úžasná. Moc moc děkuju, opravdu moc. 


Lenka:
Pěkný den, Sandro, moc děkuji za optání, mám se skvěle. Už mi není zle, nejsem tolik unavená a už se začínám se svým stavem myslím smiřovat a ikdyž mám stále velký strach, jak to budu zvládat, je to vše na dobré cestě...děkuji 

Markéta:
Milá Sandři,

je to pár dní, co jsem obdržela a začala užívat Tebou namíchanou lahvičku a nevím, jestli je to možné, ale od prvního dne se toho hodně uvolnilo.

Pamatuji si ten první den ,kdy jsem byla sama doma a už se mi dlouho nestalo, abych si s úsměvem zpívala 🌞💗
Opravdu za těch pár dní je mi dobře.
Obzvlášť v tomto čase, ať už pod tíhou neustálých rozruchů ohledně C nebo blížících se vánoc, kdy jsem si myslela, že to letos snad vzdám.

Když si vzpomenu, jak jsem celý listopad proplakala. To nepamatuji. Nic mě nebavilo, do ničeho jsem se nemohla donutit...

Musím víc jak poděkovat, protože díky Tvé pomoci zase tvořím, těším se, nějak je mi vše, co jsem zmiňovala jedno a navíc mi jde všechno tak nějak zvláštně s lehkostí a radostí. Beze stresu, v klidu a moc mě to těší.

Říkám si, že takový předvánoční čas jsem ještě nezažila 🎄🎇🎁

Sandruško z celého srdce děkuji za Tvou pomoc a přeji i já Tobě a celé Tvé rodince krásně strávený čas vánoční 🎄🎁🎄


Tereza:
Daří mi dobře, strašně se mi ulevilo. Žádné další panické ataky se nekonaly, cítím se o mnoho lépe než před užíváním lahvičky. Žádné negativní reakce jsem neměla. Jsem spokojená. Měla bych zájem o objednání druhé lahvičky.

Lucia:
Čo sa teda mňa týka, na to, že nám nálada v spoločnosti prituhuje a cítim, že na nás neočkovaných sa tlačí čím ďalej tým viac, ja som diky esenciam veľmi v pohode. Snáď len jeden večer som mala taký splín, keď som si uvedomovala, v akom svete teraz žijeme, že nám siahajú na to najdoležitejšie - osobnú slobodu a koľko ľudí sa zase podriaďuje a celkom ochotne. Je mi z toho smutno. Ale vždy to po sebe nechám len stiecť a udržujem si pozitívny náhľad.  Esence mi určite pomohli zachovať si čistú hlavu a po pracovní stránke s láskou tvoriť a vymýšľať nové. Takže táto kombinácia ako vždy funguje. Rada by som si vzala ďalšiu flaštičku a okrem všetkého by som niečo pridala.

Adam:
Čo sa týka Adámka, keď flaštička prišla, díval sa zo začiatku veľmi nedoverčivo. Bolo mu divné, prečo si to má kvapkať pod jazyk a k čomu mu to má pomocť. Povedala som mu len toľko, že je to preto, aby sa cítil lepšie, nebol unavený a lepšie sa sústredil v škole. Po pár dňoch mi ráno sám povedal, že asi to robia tie kvapky, ale lepšie sa mu spí. Ráno sa nebudí tak unavený a vraj aj v škole už nepoleháva na lavici tak ako predtým. 
Takže Adam už je teraz tiež na dne so svojou flaštičkou a už pár dní ma urguje, aby som mu objednala ďalšiu, že už mu o chvíľku dojde. Takže mám z neho radosť, ako to prijal a že sám cíti, že to má zmysel a funguje. Príde mi, že radosť zo života sa mu vracia, je kľudný a vyrovnanejší, menej sa sťažuje. 

Jana:
Daří se docela fajn, všechno se nějak uklidnilo :) tak snad to zůstane tak už pořád :) Děkuji!!

Katarína:
Poslední dny jsem velmi nadšená z toho, jaká je se synem pohoda. Plakat ve školce přestal po pár dnech užívání, teď tam ale bohužel kvůli rýmě dva týdny nebyl, tak se uvidí jak tam zase naskočí. Změnu ale registruji v chování, hlavně posledních pár dní je s ním pohoda, hezky spolupracuje, rozumíme si, doma si moc rád hraje, klidně i sám, doma vládne pohodová atmosféra....doufám že to vydrží, protože by to bylo perfektní....jediné co začalo být horší,....je separační úzkost a fixace na to, abychom teď byli všichni spolu. Vím, že jste minule tuto esenci doporučovala a já ji nechtěla. Ale ten čas je tady! Prosím o pokračovací lahvičku spřidáním esence na separační úzkost.

Alena:
Cítím se mnohem lépe, je to neskutečné! Opět mám ze všeho radost a těším se ze života.
Mohu Vás poprosit ještě o jedno balení kapek?

Magda:
Cítím zlepšení dost v práci, znovu si s pacienty ráda povídám a s těmi nevrlými mám soucit, nevím, jakými těžkostmi procházejí....takže má přecitlivělost určitě lepší, spaní už víceméně taky v pohodě. Děkuji!

Petra:
Dobrý den paní Sandro,
s kapkami jsem velmi spokojená. Necítím tolik strachu a obav z toho jestli všechno zvládnu ( pečuji o postiženou dceru). Jsem klidnější a tolik věci neřeším. A také nejsem tak vnitřně napjatá.
Přeji Vám hezký den a děkuji za to co děláte. 

Eva:
Milá Sandro, vybrala jsem si Tě, protože Tě dlouho sleduji. Líbí se mi, jak svou práci děláš a jak ji prezentuješ. Sleduji Tě roky a vidím, jaký kus cesty jsi ušla a jak nám doslova kveteš před očima.
Nedávno jsem Tě požádala o lahvičku Bachových esencí na míru, po pár dnech užívání je mi výrazně lépe a těším se, co další užívání přinese.
Čím jsi mě dostala, byl Tvůj osobitý přístup, opravdový zájem o mou osobu. Jaképak překvapení mě čekalo po otevření balíčku, který jsem od Tebe dostala. Tady se mi ukázalo, jak to vypadá, když někdo svou práci miluje. Nádherná polepka lahvičky, brožurka, ozdobená obálka. Děkuji za Tvou laskavou péči, cítím se milována a hýčkána, přesně jak svým klientkám slibuješ. Děkuji Eva 💋

Žaneta:
Dobrý den, děkuji za zájem o stav po užívání esencí.
Děkuji za skvělou příležitost se někam posunout. Váš e-mail v den MDŽ s nabídkou sebeláskové esence byl správně načasovaný "nakopávací" impuls vylepšit vztah k sama sobě. Sice na sobě pracuji, snažím se nepodléhat nátlakům okolí, ale občas jsem sama na sebe naštvaná.  Lahvičku jem začala používat hned jak jsem jí vyzvedla ze zásilkovny, někdy mi nestačily 4x4 kapky, takže byly dny kdy jsem ji používala i 8x denně.
Každopádně po prvním týdnu jsem se přistihla, že si doma prospěvuji, baví mě úklid i každodení běžné věci, tak nějak se mi radostněji dýchalo. Po dlouhé době jsem neměla pocit výčitek, že nic nedělám, když si třeba sednu k filmu či knížce, nebo si jen tak sednu a věnuji se zvířátkům, nebo svým věcem. Komunikace s rodinou i rodiči byla radostnější. Po 14 dnech jsem byla úplně v poho a radovala jsem se z každé maličkosti. Minulý týden sice už nebyl tak veselý, ale kapičky jsem používala dál, lahvičku jsem dobrala v pátek 2.4.
Nynější pocit : rozhodně se cítím uvniř klidnější, taková rozjasněná, radostnější, pohodovější.
Když jsem si dnes pročítala, co která esence umí, musím souhlasit.: 10 mi pomohla s nezabývat se s tím jak vypadám, 15 mi pomohla s nedůvěrou a hněvem, 19 mi vypomohla se sebedůvěrou - to jsmem asi potřebovala nejvíce, také se již tolik nebojím neúspěchu (který poslední léta zažívám často) a 22 to mi pomohlo povolit otěže, dlouholeté mé přesvědčení: Když nemůžeš, přidej víc!!
Přesto si myslím, že mi v tom kapičky ponohly se posunou zase kousek dál k vysněnému stavu i cíli. Rozhodně chci pokračovat v další lahvičce. 

Lucie:
Dobrý den Sandro, jste hodná, že se ptáte. Užívám pravidelně a musím říct, že se cítím mnohem lépe.

Marcela:
Lahvičky s esencemi ke mně dorazily 16. března a od té doby užívám. Již v minulosti jsem sebeláskové esence vyzkoušela a bylo mi s nimi dobře. Stejně jako i teď. Jistou "proměnou" procházím již delší dobu, sebeláska k tomu patří a do toho přišla Vaše nabídka. Ještě jednou Vám děkuji, cítím se dobře.

Magdaléna:
Pěkný den Sandro, první týden jsem se cítila skvěle, pak přišel víkend a cítila jsem se zase všelijak... že nestíhám povinnosti, které jsem musela stihnout, zase se stresovala budoucnosti atd. A od pondělí se zase cítím lépe. Po většinu času se cítím fajn, občas mě popadne nějaká blbá chvilka. V braní esencí budu pokračovat :)

Jana:
Esence jsou bezvadné! Přidala jste nám do lahvičky jednu esenci a noční lekání je pryč!! Nebo velmi, rychle odezní. Díky že jste. Nevím sice jak to děláte, ale je to zázrak.

Markéta:
Opakovaně se k vám vracím a i v této tolik těžké době se cítím báječně! To je až neskutečné!!! Děkuji 

Karla, nalezená kočička Micinka:
My se ujali jedné toulavé kočky, která evidentně venku bojovala o přežití, protože u každého jídla vrčela - bála se, že jí ho někdo sní a vyjížděla i po našich kočkách, které se snažily s ní zkamarádit.

Bachovky od Sandry nám pomohly traumatizovanou kočičku zklidnit a hle, už si s těmi našimi číčami hraje a žere bez vrčení i ze společné misky. Docela zázrak po tak krátké době!

Tuším, že bez Bachovek by to bylo véééélmi dlouhé sžívání, takže jsem velmi vděčná, že jsme tuto možnost vyzkoušeli.

Pokud máte nějaké trápení se zvířectvem i vy, rozhodně doporučuju dát si stránky Sandry do oblíbených. Nikdy nevíte, kdy se mohou hodit!

Markéta, majitelka koně Takras:
Ten náš zlobivec, co jsme jej přestěhovali začal kopat. Po esencích jak začal, tak skončil. Už se to uklidnilo a opět je hodný a přátelský jako předtím, moc děkujeme.

Kocour Mikeš a Piškot:
Mikeš konečně přestal šikanovat a našeho mladého kocourka Piškotka. Bitky přestaly. Piškotkovi se vytrhaný ocásek zahojil. Doma konečně zavládnul klid!

Kočička Sisinka:
Naše princezna, kterou jsme si vzali z útulku konečně našla k nám důvěru. Přestala se hrůzou třást, přestala na nás syčet a schovávat se.

Jana:
Hlásím, že Vaše kapky jsou božské. Doporučuji je dál, jak jsem nadšená. 

Alice:
Lahvička pomalu dochází a jen díky ní se mi podařilo projít vcelku náročným obdobím. Uvědomila jsem si jak jsem celou dobu nechávala sebou manipulovat jenom díky přesvědčení, že lásku si musím zasloužit. A tak jsem stále plnila něčí očekávání a ta odměna nepřicházela, jen další očekávání. A tak jsem se stále někomu plnila jeho přání a umetala cestičku, až jsem se vzdala radosti, potom jsem nastoupila cestu k sebeúcte a sebelásce. Ale ostatním se to nelíbilo a tak to vůbec nebylo snadné.

Monika a Filípek:
Můj dlouholetý klient, Filípek autista a jeho pokroky.

Napsala mi jeho maminka:
Krásný prázdninový den přejeme 🙂
Máme se dobře, zvládli jsme i bez úhon pobyt doma kvůli covidu. Celý červen pak chodil Filda do školy, kde zvládl i roušku, desinfekci rukou a i to, že jsem musela zůstat hned za vchodovými dveřmi a nedoprovázela ho do šatny a třídy, jak byl doposud zvyklý. Byli na výletě v zoo Hodonín, kterou mají kousek u školy a paní učitelka je chválila, že to zvládli bez nějakých negativních projevů. Užil si ten poslední měsíc ve škole, chodil spokojený. Teď užíváme volna, bazénu, lesa, opékáme, to miluje. Dělat oheň je pro něj top zábava 😀
Takže až na občasné afekty jsme v klidu 🙂

Alena:
Milá Sandro, díky esencím vše se vrací pomalu do normálu, děti začali částečně chodit do školy, já naplno do práce a opět nestíhám:-).

Dnes mám dovolenou a mohu Vám konečně napsat, že esence co jste mi namíchala, jsou asi kouzelné.
Chvilku to trvalo, ale nyní je vše téměř NORMÁLNÍ, napětí a nervozita minimální, funguji a hlavně ustoupily fyzické potíže.
Občas ještě pociťuji jakoby smutek, i když k němu nemám důvod. Ale i to snad časem přejde.
Lahvičku doberu a zatím bych to zkusila přes prázdniny bez ní. V případě potřeby se ozvu!

Moc Vám děkuji za Váš čas a ochotu.
Přeji krásné prázdniny a užitjte si nadcházejícího volna.

Markéta:
Dobré ráno Sandři, já zjistila, že jsem se Vám vůbec neozvala ohledně bachovek. Jako vždy se po nich cítím skvěle, jsem o dost klidnější v práci, takže je to sakra znát. Takže závěr je takový, že jsem nadšená jako vždycky 😊. Moc děkuji a mějte krásný den!

Monika:
Milá Sandro, začala jsem ihned brát kapičky a musím říct, že přišel obrovský nával energie. Ustoupily návaly vzteku a bezmoci, přechod jakoby nebyl. Prožila jsem pár veselých a šťastných dní, udělala spoustu práce a všechno s takovou lehkostí. Ještě jednou moc děkuji a dám vědět, jak to pokračuje.

Nikol:
Chtěla bych tu poděkovat Sandře Carić za namíchání bachovek na míru. Kapu třetí den a nevím, jestli je to náhoda nebo zabírají, každopádně syn má usínání mnohem lepší, nevzteká se před spaním a dokonce se mi několikrát stalo, že usínal u prsa, já odešla na wc, vrátila se a našla ho spícího. Tohle bylo předtím naprosto nemožné. Jestli to pomůže i na zlé sny je asi předčasné tvrdit, ale rozhodně zlepšení vidím, moc děkuji!
Dneska jsem po návratu z koupelny našla syna v posteli spícího, vytuhnul úplně sám. To vůbec neznám!

Eva:
Chcela by som sa Sandre veľmi poďakovať!! V čase veľkých osobných problémov a chorôb mojich detí som sa na ňu obrátila a stretla som sa s neuveriteľnou podporou. U syna nastalo veľké zlepšenie-žiadne nočné mory, je odvážnejší a spokojnejší,záchvaty hnevu akoby vymizli.. Dcéra bojovala s ťažkou chorobou a potrebovala vrátiť troch radosti do života..a stalo sa !!! :) Určite ďakujem a ja budem ešte pokračovať, pretože cítim, ako problémy, ktoré som si roky pestovala sa pomaly roztápajú.. ĎAKUJEM.

Jana:
Milá Sandro,
chci Vám ještě jednou mnohokrát poděkovat z celého srdce
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, když už jsem si myslela, že se rozsypu jako socha z písku do posledního
zrníčka a zmizím někde v tichu, prázdnu a úplně sama
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, kdy jsem se ocitla ze dne na den na úplně nové cestě životem a neviděla její smysl, cíl, krásu a přínos pro svůj život
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, kdy jsem začala pochybovat úplně o všem ve svém životě a nejvíc o sobě
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, kdy jsem se začala ztotožňovat s tím, že nebylo vůbec dobré, abych se
narodila na tento svět a ničila život ostatním lidem, které miluji a pár nocí prosila anděly o to, aby si mě vzali zpátky k sobě
PROTOŽE
jste pomohla mému milovanému synovi uvěřit zpátky v pravdu a hlavně sám v sebe, uvěřit v to, že pravda je nejvíc a že on dokáže úplně všechno, že je důležité byt pravdivý sám k sobě i ostatním a že všechny poklady a odpovědi najde vždycky v sobě
PROTOŽE
jste celé mojí rodině vrátila zpět klid, lásku, pohodu a rovnováhu a
HLAVNĚ
víru, že vše je tak jak má být, že vše je v úplném pořádku, že i já mám právo na lásku a krásný život a že žádný problém není větší než my.
DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU

Milada:
Se Sandrou spolupracuji již několik měsíců a jsem velmi spokojená. Před samotným výběrem Bachových esencí spolu vždy intenzivně komunikujeme. Sandra se pokaždé ujistí, co přesně potřebuji vyřešit a podle toho mi namíchá lahvičku na míru. Tím ale naše komunikace nekončí. Sandra se i v průběhu užívání zajímá, jak se cítím a další lahvičky následně upravuje podle mých požadavků. Jsem za její přístup velmi vděčná a těším se na další společné kroky.

Daniela:
Nedávno jsem dobrala 2lahvičku jablíčka a je mi tak nějak líp v některých věcech, je to asi souběh víc věci, ale jsem moc ráda, že jsem to zkusila a nevzdala to. Ono je pořád asi na čem pracovat, ale už jsem si uvolnila minulost a ty největší bolesti.
Děkuji 

Pavla:
Můžu říct, že jsem spokojená a cítím změnu. Neříkám žse převratnou, ale když se podívám za sebe, tak je to lepší.
D Ě K U J I !!! 

Markéta:
Jedním slovem WOW :-) vidím obrovskou změnu k lepšímu. S mou malou holčičkou se dá mnohem lépe domluvit, řvací a vztekací scény v podstatě vymizely, častěji se dožaduje společnosti otce. Kapky opravdu pomohly. Moc děkuji. 

Klientka:
Ahoj Sandruško. Tak se zase hlásím. 
Je to lepší a nižší dávky mi vyhovují a zatím u nich zůstanu. Jinak musím říct, že jsem už asi 15 let si chci nechat dorůst vlasy a 15 let mi to nejde, nevydržím to nechat růst, když už je pak hlava jako kedlubna. No ale teď mi to jde. A víš proč? Protože před tím jsem věřila druhým a dala na ně, na jejich názor. Že mi sluší krátké víc. A bla bla bla... Ale já chci být ženská s dlouhýma vlasama. A teď cítím, že to dám. Protože mi je jedno, co se líbí druhým, já to tak chci a taky to tak bude. Už mi ani tak nevadí to, že jsem přibrala a vážím skoro 90 kg... Prostě to tak teď mám a vím, že to tak nebude napořád. Jako bych teď měla nějaké mezi období, jako motýl, když je v kukle ... Děkuji 

Lenka:
Milá Sandro, esence jsem začala kapat a po 3 dnech razantní změna, která trvá již cely týden. Cítím se táák svobodná hlava je klidná teď a tady :-) PARÁDA. 

Pavla:
Konečně jsem se dostala k napsání pár slov, jelikož v lahvičce zbývá pár kapiček. ;-) Esence mi velmi pomohla uvolnit napětí a neklid. Cítila jsem změnu již po týdnu užívání. Proběhly úspěšné písemné a ústní zkoušky v kvalifikačním kurzu. Vnímám, že jsem vše držela, to zvládnu. Následně mi tělíčko jasně řeklo, že chce odpočinek.
Velice děkuji za pomoc...srdíčko mne směřuje k tomu, abych se jasně vyjádřila, co si přeji a řešila.

Míla:
Připravila jste mi Bachovy esence "na míru" a mohu jen sdílet úžasnou věc...fungují...!!!
Opravdu...hned první den jsem se cítila lépe...jistěji...sebevědoměji...pociťuji méně strachu " ze života", nechávám víc situací jen být, mám chuť užívat si "blbostí"...někdy jsem se nemohla dokopat třeba jen uklidit, teď mě to baví, víc se usmívám...
Moc děkuji, potřebovala jsem pomoc a ta přišla...nastartovala jste mě.. 

Veronika a její psí smečka:
Zrzavý pes je vzorný a pohodový pacient a zlomeninu nese fakt statečně, druhý je hysterka! Včera jsem mu zastřihla hodně dráp... Byla krev a div ne amputace až úhyn psa. Litoval se děsně a měl neustále tendenci si to ošetřovat, a když na bolístku nemohl, cumlal si jinou končetinu, vrtěl se na pelechu a nervózně funěl. Už jsem to viděla na probdělou noc, až mi hlavou bleskly rescue! Dostal nakapáno a spinkal jak nemluvně ;-) Takže opětovně díky! 

Petra:
Po dobu užívání Bachových kapek jsem se necítila tak moc unavená a lépe se mi usínalo. Překvapilo mě, že jsem neměla vůbec chuť na sladké a podařilo se mi i něco málo zhubnout. S kapkami jsem velmi spokojená. 

Ivana:
Dobrý den Sandro,
chci Vam poděkovat za bachovky, které užívá syn, který začal chodit do školky. Moc nám pomohly, syn po pár dnech přestal ve školce plakat a nyní se tam dokonce těší. Takže ještě jednou Vám patří velké díky :) 

Markéta:
Cítím, jak se to zlepšuje a úsměv mám na tváři zase častěji. Je mi líto, že jsem esence neznala dříve. Jsou úžasné a k tomu vy a vaše perfektní rady.
Moc vám děkuji, jste úžasná. 

Míša:
Zlepšení už pozoruji jak u sebe tak u syna. Honzík se začíná zklidňovat i lépe spí a do konce spí déle,takže super po čtyřech letech jsem se konečně vyspala :-D. Pozornost se také zlepšuje,dokáže si s něčím hrát dýl než 5 minut.Já jsem také klidnější už se tolik nestresuju,do konce jedu tento týden s kamarádkou na 3 dny na wellness.Takže jsem si konečně něco vybojovala. Jedině ty moje strachy s tím ještě bojuji. A budeme potřebovat na míchat další kapičky.

Eva:
Krásný den p. Sandro,
píši opět odezvu po dobrání další lahvičky.. a jedním slovem úúžasné - hlavně co se týká mamči.. úplně ožila a je to zase ona... začala chodit plavat, chystá se na jogu.. v práci také super.. máme všichni moc radost.. nevím jestli byl takový zlom ta planá růže, ale každopádně myslím, že jsme na to "káply" :-) doufáme a věříme, že již nesklouzne do toho stavu v jakém byla.. máme moc radost, že chytla i tu chuť jít si sama zacvičit.. atd.. prášky bere stále, ale já věřím tomu, že ty bachovky dělají své :-)

Co se týká mne, tak také určitě o moc lepší, jsem taková klidnější, pozitivnější, možná i díky tomu, že se mi "vrátila"zase moje stará maminka..

Prosíme tedy opět o dvě lahvičky.
Moooc opravdu moc Vám za vše děkuji a přeji krásný den!

Hanka:
Ahoj Sandruško, promiň, že píšu až teď, ale nějak jsem to, co se dělo nezvládala. Moc ti děkuji za kapky. Jsou úžasné. Brala jsem je sice nepravidelně, někdy jsem zapomněla, což přiznávám, ale hodně mi pomohly. Uvědomila jsem si spoustu věcí a měla odvahu je řešit. Můj bývalý přítel mi stále pije krev, ale už nejsem tak rozhozená a líp to zvládám. Díky kapkám, jsem byla schopna svému novému příteli říct, jak to chci a co chci a nastavit si hranice. Přijal to úplně v pohodě. Jsem víc komunikativní. Ještě trochu mám, ale až mi dojdou, tak se zase na tebe obrátím. Moc ti děkuji a ne jen za kapky. 

Iva:
Ahoj Sandři, 
píši až teď.....tedy, hned po prvním dnu užívání Barborka začala "šílet" řev kvůli všemu, absolutně nezvladatelná...hrůza, ale nevzdala jsem to a asi po týdnu se to zlepšilo, ona se zklidnila a já taky, možná to bylo i mnou, byla jsem nervozní z toho jak to budeme vše zvládat - nastoupila jsem na plný úvazek do nového zaměstnání, ale teď už je mnohem líp. Dokonce i moje maminka si všimla že je u nás víc klid a Baru začíná být ,"normální" holčička. Takže díky, díky za Bachovky :-)
Ještě jednou díky za vše, já osobně se cítím skoro skvěle, každý den není posvícení, ale je mě opravdo mnohem, mnohem lépe :-) :-)

Bára:
I takhle může vypadat poděkování ♥ 

poděkovaní


Vendula:
Sandro, tak dle kalendářiku jsem v polovině. Musim řici že jsem ve větším klidu. Ze začátku mě to ani nepřišlo, ale je to tak. Zatím moc děkuji a doufám že to bude ještě lepší.

Romana:
Jsem v půlce moji kouzelné lahvičky, tak Ti píšu. Poctivě kapu, popíjím a věřím. Změny jsou.. cítím se lépe, mizí úzkosti. Žádné zhoršení nenastalo. Jsem moc ráda, že jsme do toho šly.. Tak nějak víc si uvědomuji samu sebe a to kdo jsem... Je to moc příjemné. Jak je to s případným pokračováním až tuto lahvičku doberu? Myslím, že bych ráda ještě jednu..

Jsem ráda za to, jaká jsem, pravdu upřímně ano, protože tak to má být. Manžel začal být mnohem víc pozorný..Nevím čím to je.. Nebo že bych si toho začala více všímat?

Alena:
Jsem vnitřně klidnější, už tolik neřeším partnera, jeho matku ani jeho expartnerku, soustředím se na sebe, občas to balvanovství mého partnera zamrzí, ale.... ventiluji se jinak a snažím se být nad věcí, dřív bych brečela a dnes mi to za to nestojí a to jsem teprve na začátku. Cítím se dobře a usmívám se, po takové době mne zase baví se culit na celý svět, trošku jsem na to posledních pár let zapomínala a přitom to bylo a doufám, že zase je, moje poznávací znamení, mezi přáteli, v mé rodině, doufám, že si to užijí i moje děti.
Děkuji, držím a chci s "bachovkami" pokračovat, štěstí, že jsem Vás poznala a virtuálně potkala, jste můj vzdálený anděl, krásný zbytek pátku a ještě krásnější víkend, mějte se krásně. 

Zuzka:
Čekala jsem ze začátku nějaké velké zhoršení, ale to se nekonalo. Jen teď pár dní asi před týdnem několik dní silná bolest hlavy, nevím jestli může být k tomu. Každopádně je mi tak nějak celkově líp, cítím se líp. Klidnější, vyrovnanější. Takže určitě spokojenost :-) 

Eva:
Ahoj Sandři posílám slíbené info od nás jak nám funguje lahvička pro naši Aničku. První týden jsme hned pozorovali rozdíl, frekvence nočních děsů a pláče se zmenšila, nebylo to každou noc, ale třeba i dva dny byl klid a spala krásně, dny mezitím i když měla děsy a plakala tak bylo to hodně klidnější. Nebyla tak vystrašená, netřásla se jen se probudila plakala a usla...i tak to bylo viditelně lepší. Teď poslední týden žádné noční buzení s pláčem nebylo. Tak mohu s klidným srdcem poděkovat za pomoc. Jinak já tvé rescue kapky užívám také. Když jsem ve stresu dám si kapky a opravdu se vnitřně uklidním. Zvažuji tedy že až dojdou kapičky Aničce napíšu ti o jedny namíchané pro mě. :-)

Paní Eva nelenila a opravdu si po čase kapičky další objednala a zde je další reference, jak se jejich situace vyvíjela:
Ozývám se opožděně s informacemi od nás jak nám lahvičky účinkují.
Začnu naší malou Aničkou a jejíma kapkama.Vidím jasné zlepšení situace, sice ještě nějaké protesty před cestou do jesliček jsou, ale už to nejsou hysterické záchvaty. Opět zmizelo i noční buzení a Andulka se mi jeví spokojenější.
Za mě a moji lahvičku můžu říci, že se cítím srovnanější, méně roztěkaná a nervozní. Taky jsem sebrala odvahu a vyslovila to, co mě tížilo a díky čemu jsem měla stres a pocity že nic nestíhám...a to že jsem se rozhodla upustit od práce, kterou jsem měla mimo mé zaměstnání ve svém volnu. Uvědomila jsem si, že ji nepotřebuji, že nám stačí finance, které mám ze své práce a že se nemusím honit za bůhví čím, abych vyhověla všem a následně jsem to odnášela já a moje rodina. Díky tomu je mé volno skutečně volnem a můžu si jej užít v klidu doma s dětma a manželem a to se vše odráží na mé vyrovnanosti. Cítím se spokojenější, za což děkuji :-) 

Renata:
Dobrý den,paní Sandro!
Chci moc poděkovat za kapičky, moc pomohly, jsem mnohem klidnější a užívám si malinké. Děti taky jsou lepší, to vztání je určitě lepší. No a mamka mi příjde,ze už to taky tak neřeší. Zatím moc děkuji a ozvu se, když bude třeba. Jste úžasná. Děkuji a přeji krásný andělský den.

Iva:
Dcerka se mi zdá lepší,není tak uvztekaná a uvzatá, sice má svoje dny ale tak to máme občas každý :-)  Ale když to zhrnu tak vidím změnu k lepšímu, je klidnější. 

Kateřina:
Musím říct, že se spousta věcí změnila výrazně k lepšímu. Všechny ty hrozné stavy ustoupily a vrací se už jen občas a v docela malé míře takže to v pohodě zvládám. Podařilo se mi konečně začít pravidelně cvičit každý den, takže mám spoustu energie a stíhám denně o hodně více věcí než před tím a ještě mám z toho radost. Více o sebe pečuju a jsem celkově o mnoho spokojenější. Ještě pořád jsou sice oblasti, kde se necítím dobře...třeba auto jsem se ještě neodvážila řídit i když vnitřně už po tom strašně toužím se to naučit. Ale vím, že všechno chce svůj čas a je třeba být trpělivá.
Kdy se můžu objdnat na další schůzku?
Moc Vám děkuji za pomoc, protože mám pocit, že jsem za ty dva týdny udělala vetší pokrok, než za posledních 10 let! 

Klientka:
Ahoj Sandro,

myslím, že jsem Ti měla napsat už před měsícem, jak fungují bachovky :D. Každý den Tě vidím na FB, i stránky ženské skupiny, ale změny jsou veliké a rychlé a nestíhám se ozvat.

Takže až teď. Vždycky jsem v životě měla všechno velmi velmi rychlé.....změny, které měly přijít, se děly třeba během dvou týdnů a za další dva bylo všechno jinak. Mám to tak a miluju to, miluju mazec, vzrůšo a nesnáším stereotyp. Takže paráda.

Bachovky jsem začala brát a přišel poměrně těžký zápal plic. Přetáhla jsem dokonale svoje tělo a padla.

Což bylo skvělý, protože v práci přišly změny obrovské a já měla čas a klid si vše promyslet a rozhodnout se, jak dál. Bachovky jsem brala celou dobu, občas asi vynechám, protože je stále ještě mám :DDD. Co já vnímám jako velké změny - myslím sama na sebe a dokážu se za sebe brát. Nikdy jsem neměla problém nastavit jasnou hranici svým klientů, umím je i domtítat velice dobře, ale s nadřízenými to bylo vždycky peklo. Nechala jsem si líbit absolutně všechno a pokud už bylo neúnosné, odešla jsem. Tak teď jsem se nejen postavila za sebe, ale dokonce přestala být loajální vůči své nadřízené a jasně jsem se vymezila - co dělat budu a co už dělat nebudu (práce za druhé). A bomba....ono to funguj e. Prostě to jde a dokonce se to obrátilo tak, že mi byla nabídnuta vyšší pozice. Tak to byla první velká změna poměrně rychlá a zcela určitě souvisela s kapičkami :D.

No a druhá změna......pustila jsem svoje kila....když jsem přišla o své poslední dítě a žádné další už nebylo, ta křehká žena prostě zmizela. Nahodila zeď.....pak ochranné valy kil sádla.....a nabalovala a nabalovala. Vědoma si své velké citlivosti, měla jedinou ochranu, sádlo. Na tlustý ženský si nikdo tolik netroufne.....A teď, holka, mám o tři velikosti menší oblečení :D. Je pravda, že jsem totálně změnila jídelníček, ale to už jsem dělala roky a nikdy nic. Počítám, že na váhu to bude kolem 20 kilo. Takže ta ženskost......ta je prostě tady.

A ještě se stala jedna věc a z té mám radost asi největší......miluju tanec a vždycky jsem tančila, i s mega kily navíc. Na tom vůbec nezáleží. Ale za dva roky mi bude padesát, což je konečně věk, který si fakt užívám. Ale ta radost - já se přihlásila do dalšího výcviku a to Taneční terapie a dala jsem první víkend s přehledem, jakože jsem to udejchala, utančila a přežila ve zdraví. A překonala všechny ty prapodivné pohledy "tanečnic", jakože co tu ta tlustoprdka chce dělat? :DDDDD.

Takže mám velkou radost, dost se to pohlo a je to fakt mazec. Až je doberu, určitě budu chtít další, témat těch mám teda mraky :D

Krásný týden a snad někdy něco napíšu na stránky ženské skupiny, ale já vůbec nestíhám.

Tvoje klientka

Jana:  
Milá Sandro, ještě jednou Vám děkuji za namíchání Bachových esencí na míru. Maty spinká celou noc a je to skvělé. 

Renata:
Kapičky beru a musím už teď říct, že se cítím mnohem lépe. Více vše zvládám a jsem daleko klidnější. U dětí je také posun. Děkuji 


Beáta:
Lahvička je opravdu kouzelná, vše funguje, jak by mělo. Opravdu super, moc moc děkuji za vše. Jste zlatá. 

Jana:
S Matýskem jsme v polovině lahviček a musím říci, že si připadám jako kdybych byla na pobytu v lázních. Maty začal lépe spát. Spí téměř celou noc, většinou kvikne, když večer přijdeme s manželem do ložnice. Potom kolem půl šesté, dostane mlíčko a spíme dál. Spíme i třeba do osmi hodin a je to skvělé. ♥ Spát v kuse 7 - 8 hodin je naprosto luxusní. Jsem odpočatá a nejsem tak nervózní. Máťa už nebouchá hlavou o zem, když se mu něco nelíbí. Lépe zvládá situace, když něco končí (např. vysávání). Začal chodit, takže má novou zábavu a všichni si to moc užíváme.
Děkuji Vám za vše, je nám mnohem lépe.

Šárka:
Trápily mě roky úzkosti, po dvou lahvičkách cítím obrovskou změnu. Děkuji za ni, ani jsem už nedoufala, že se to kdy změní. Děkuji z celého srdce, že vidím zase život v barvách. 

Monika:
Služby paní Sandry mohu doporučit - citlivý a velmi příjemný přístup a způsob komunikace při přípravě Bachových kapek. Využívání služeb paní Sandry vnímám jako velmi účinnou terapii a pohlazení po duši. Nádherné stránky s celou řadou zajímavých a užitečných informací jsou pak příjemným bonusem. 

Lucie:
Paní Sandra je úžasná žena, velmi empatická, jemná a ochotná pomoci. Řešila jsem problém s migrénou, které jsem měla více než dvacet let a Bachovy esence namíchané na míru jsem podpořila změnou jídelníčku, zvláště v určitě fázi cyklu a už jsem 4. měsíc bez migrény!!!!!
Dále mi pomohla s částečným odstavením dvojčátek ve 20 měsících, když už jsem byla s kojením na pokraji svých fyzických i psychických sil. Také velmi úspěšně, kojim 1x denně a už je to zase radost.
V budoucnu paní Sandru opět ráda oslovím s žádostí o pomoc. Šířím doporučení dál a mnoho přátel se na paní Sandru také již obrací.
Sandro, díky že tu pro nás jste a pomáháte nám. 

Zuzka:
Nevim jestli pociťuju změny,  ale měla jsem zatím sílu vše vydržet, zvládnout a dokonce se s nikým nepohádat :D

Jaruška:
"Pomohla jste mi překonat velmi těžké období, místy je sice stále zataženo ale někdy neuškodí zavřít se do sebe a snažit se číst- ne vše je jen tak jak se člověk cítí. 
Opravdu jsem nevěřila že kapičky tolik věcí změní a ovlivní. Maminka bojovala devět let s rakovinou a 7.února svůj boj prohrála, už v prosinci jsme věděli co se nezadržitelně blíží. Troufám si tvrdit, že jen díky esencím nastal zlom kdy jsem byla schopná být mamince na blízku a své prožívání zvládnout, abych jí dala co nejvíce radosti a potěšení z pohledu na nás a našeho společně stráveného času."  >> >> celý příběh k přečtení zde

Míša:
"Podávám hlášení o průběhu mého "stavu" při kapání směsi :)
Asi po 4 dnech jsem cítila jakoby vnitřní chaos.
Poté mi do cesty přicházela různá zajímavá videa a informace odpovídající na mé vnitřní otázky. Postupně mi vše dávalo smysl. Uskutečnil se i rozhovor s Pjerem La še´zem..
Pak jsem  pochopila jednu zásadní věc, došla k uvědomění a od té doby se cítím jako bych se vznášela, vnitřně totálně klidná. Už 3 dny jsem se nedostala do situace, která by ve mě vyvolala křik. Nebo spíše, situace jsou pořád stejné, ale já zůstávám klidná."
 >> >> celý příběh k přečtení zde

Laďka:
"Můj malý princ už 6 dní kaká do záchodu a ne do gatí. Sice si sám neřekne, ale když vidím , že se mu chce, odvedu ho na záchod - neprotestuje a  vykaká se. Dřív to bylo s remcáním a stejně se nevykakal i když tam seděl třeba 1/2 hod. Pro mě po několika letech přepírání pokakaných slipů  je to hodně příjemná změna :D Jsem šťastná máma :-D
Já jsem víc v klidu a vyrovnanější, více si uvědomuji sama sebe a své potřeby. "

Gábina:
Celkově je to teď všechno lepší. Můj klouček je ve školce klidnější, má i tu paní asistentku, ale snad i díky Bachovým kapkám je trochu klidnější :-) Ačkoli stále má své "myšky" - chvilky :-D
Já se také cítím lépe, lépe vycházím se svou matkou. Začala jsem cvičit a také trochu zdravěji jíst :-) Snad to poklidnější období vydrží co nejdéle :-)! Děkuju moc za optání, jste moc hodná :-)
Přeji krásný den :-)

Jája:
"Myslím si že fungují esence, jsem nevěřící Tomáš, co zkusil vše možné  od kamínků po bylinné čaje až k hypnóze, nejen já jsem si všimla drobných změn :) a neskutečně obdivuji co děláte a jak. Krásné dny :)"

Eliška:
"Kapičky pro introvertního syna. O kapkách jsem již slyšela dříve, jen můj syn se narodil jako dvojče A a to velmi brzy. Byl nespavec, hodně se na mě upínal, introvert, moc se nesmál. Náhoda tomu chtěla na FB na mě "koukla" stránka paní Sandry. Napsala jsem jí mail, hezky a objektivně jsme spolu vše vyřešily a pro syna mi namíchala kapky. Nyní je bere 14 dnů....a syn lépe spí, poslouchá, usmívá se, je veselejší. Paní Sandro, děkuji, mám doma konečně usměvavého dvouletého chlapečka a i jeho sestřička si ho více užívá."

Milada:
"Můj syn je plný elánu, neustále nám neco povídá. Jeho ufňukanost je pryč. Celkově se rozsvítil, jinak to nazvat neumím. A já? Zmocnila se mě potřeba jít do sebe, pracovat na sobě a své sebelásce."

Xenie:
"Správné složení lahvičky na míru mi otevřely oči nad věcmi, které jsem si nechtěla připustit. Dlouhodobě neřešené problémy mě skolily až na zem. Kapičky a vůle dostat se z problémů se mi pomalu, ale jiste krok za krokem daří. Děkuji"

Renata:
"Cítím se lépe, cítím se klidnější a spokojenější. Jsem více v pohodě."

Hana:
"Bachovy esence jsem už dobrala,cítím se po nich klidnější a vyrovnanější,i když čelím ještě dozvukům sporu s dotazovanými lidmi,mám pocit,že emoce díky esencím  dokážu zvládat s větším klidem."

Eva:
"Po kapičkách jsme se nejdříve cítila hůř, ale pochopila jsem to jako určitou očistu. Ted už se cítím o něco lépe. Černé myšlenky či úzkostné stavy skoro vymizely. Jsem víc otevřená, komunikativní. Sama vím, že zatím to není 100%, ale ještě tomu dávám čas."

Jana:
"U dětí pozoruji velké změny a jsem za to moc ráda. Myslím, že se to pomalu vrací k lepšímu. Děkuji za vše, kdybychom cokoli potřebovali, budu moc ráda, když nám zase doporučíte Vaše skvělé kapky."

Daniela:
"Esence u dcerky zabírají úžasně, za necelých 14 měla jeden mírný náznak své vzdorovitosti, jinak to jsou běžné dětské záležitosti, a to musí být:-). Jsem moc ráda, že jste nám pomohla, protože nás to doma dost vyčerpávalo."

Irena:
"Osobně jsem bach. esence vyzkoušela, až díky Sandry, která se mnou konzultovala mé pocity a mohly jsme společně určit vhodné esence, který můj stav opět navodí do rovnováhy. Vracím se k nim v časech, kdy potřebuji lépe emočně zpracovat blok v emocích, strach z možného opakování situací nebo obavy z cestování apod. Lépe jsem pak daný stav zvládla a i okolí mou změnou chování bylo mile překvapeno." Děkuji Iris

Ilona:
"Po smrti svého syna jsem prožívala opravdu těžké období a díky esencím jsem se nebláznila. Střídaly se těžké chvilky, s ještě těžšími, ale díky lahvičce jsem je zvládla.  Jsem Vám velmi vděčná, esence řadím do kategorie "zázraků"."

Tereza:
"Dobré ráno, zatím se cítím lépe. Alespoň s mou výbušností na děti je to lepší."

Marcela:
"Daří se nám moc dobře. U Adámka došlo ke zlepšení, odchody do školky už nejsou problém a celkově s Adámkem lépe vycházíme. Takže věřím, že ke zlepšení přispěla lahvička esencí.  
Doporučila jsem Vám své sestře a také třídní učitelce od Adámka ze školky.."

Tereza:
"Přijde mi, že je mi lépe. Jak jsem psala minule, pociťuji hlavně změny vůči dětem, jejich chování, dohadování je občas až moc, a co bych dřív řešila velkým křikem, tak teď mi přijde, že než opravdu přijde ten větší výbuch má to hodně dlouhé trvání. Cítím se líp. Co se týkalo problému s manželem, tak se snažíme na všech frontách společně. Je to lepší."

Míša:
"Ve vypjatých situacích reaguji úplně jinak, než bez kapiček. A je to díky jim. Jsem jakoby vyrovnanější. Hlava nepracuje tolik jako předtím. Pokračuji v kapáni a věřim, ze budu ke konci vyladěná úplně."

Jana:
"U paní Sandry jsem byla na osobní konzultaci. Oceňuji její profesionální a zároveň lidský přístup. Zajímala se o mě, o můj příběh a zvolila esence tak, že jsem již nepotřebovala další lahvičku. Doporučuju ji všem svým známým."

...další budou průběžně doplňovány... ♥

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz