Bachovy esence pro těhotenství, porod a šestinedělí

are-you-pregnant[2]

Plánování kolem nového dítěte představuje vždy spoustu práce. Je toho potřeba hodně nakoupit i zařídit. Ve spěchu je snadné zapomenout na to, abychom se také pořádně postarali o nejdůležitější lidi v životě našeho miminka - o nás samotné.

Péče o sebe sama je v době, kdy se naše tělo mění a děťátko roste, velmi důležitá. Je normální, že se cítíme občas unavené nebo jen mrzuté. Většinou to překonáme a pokračujeme. Někdy ale potřebujeme trochu pomoci.

Před porodem

Zde je několik originálních Bachových květových esencí, které vám pomohou si těhotenství co nejvíc užít.

• Pokud těhotenství představuje ve vašem životě velkou změnu, pak se možná cítíte neusazeně a nestabilně. To je indikace pro Walnut -Vlašský ořech.
•  Možná vás čeká ultrazvukové vyšetření a Vy pociťujete strach, aby s miminkem bylo vše v pořádku. Strach o blaho někoho jiného je indikací pro Red Chestnut - Červený kaštan.
• Jestliže se nedokážete zbavit neodbytných myšlenek a dala byste cokoli za klidnou mysl, vyzkoušejte White Chestnut - Bílý kaštan.
• Chodíte-li během těhotenství do práce, může vám chybět dostatek odpočinku a můžete být unavená. Květovou esencí pro tento případ je Olive - Oliva
• Pokud jste unavená i přesto,že odpočíváte a že se snažíte být v pohodě a klidu, vyzkoušejte Hornbeam - Habr pro obnovu energie. 
• Někdy se zdá, že se čas vleče – kéž by se tak miminko narodilo už zítra ! - a možná jste podrážděná a netrpělivá. V tomto případě pomáhá Impatiens - Netýkavka
• Občas se v důsledku fyzických změn sama sobě nelíbíteCrab Apple - Plané jablko vám pomůže pohlížet na fyzické změny pozitivně, tak aby vás to nevyvádělo z míry.
Ano, chci svou pomoc na míru! »

Během porodu

preg-header-exercise-during-pregnancy[1]Všechny si představujeme perfektní porod - ať do vody nebo v tiché místnosti s klasickou hudbou v pozadí. Je přeci jen pohodlné a uklidňující být připravena na všechno, tak si s sebou vezměte Originální Bachovy květové esence. Poskytnou vám v těchto chvílích neocenitelnou podporu.

• Je normální, že vás přepadnou obavy, když pomyslíte na porodní bolesti. Esencí na každodenní strachy - z kontrakcí nebo z porodu císařským řezem - je Aspen - Topol osiku.
• Samotný porod je další moment, který s sebou nese změnu, a tak vám Walnut - Vlašský ořech znovu pomůže, když se necítíte tak úplně ve své kůži kvůli tomu, co se s vámi děje.
• Nicméně, ať jste připravena sebelépe, porodní bolesti samotné se mohou dostavit skoro jako šok. Star of Betlehem - Snědek okoličnatý je výbornou esencí právě pro tyto chvíle.

Nad všechny ostatní je ovšem jedna směs esencí, která v těchto chvílích přichází ke slovu a také dochází uznání: Krizová esence – Rescue remedy. Krizová esence je směsí esencí, speciálně vybraných tak, aby pomáhaly při obvyklých krizových stavech. Obsahuje pět Originálních Bachových květových esencí na šokové stavy, pocity úzkosti, rozrušení, ztráty kontroly či slabosti a mdlob, takže je pro vás ideálním řešením, když se máte odebrat do předporodní místnosti.

Krizová esence ve formě spreje je pohodlný způsob užívání odměřených dávek Krizové esence.

Ráda bych si objednala RESCUE lahvičku! »

První dny novopečené maminky

293730_10151495050733510_896031782_n[1]Gratulujeme! Nyní jste se stala matkou! Mělo by to být krásné období a obvykle také je. Ale jak už to tak chodí, život někdy přináší komplikace. Ať vás potká cokoli, pamatujte, že Originální Bachovy květové esence jsou způsob, jak si pomoci.

Jste unavená z nočního kojení a vyměňování plenek ? Olive - Oliva je esencí pro tento druh únavy.
Nejste si jistá, že dokážete být matkou? Někdy o svých schopnostech pochybujeme a je snadnější stát vzadu a nechat druhé, aby si s věcmi poradili. Larch - Modřín je tou správnou esencí, když cítíme, že nemáme potřebné schopnosti a dovednosti.
Je věcí, se kterými si musíte poradit, příliš mnoho? Když se sejdou všechny najednou, zkuste Elm - Jilm. Budete mít pocit, že zase vše zvládáte.
• Je Vaše děťátko skutečně v pořádku ? Bojíte-li si o jeho blaho příliš a nedokážete si tak toto období vychutnat, vyzkoušejte Red Chestnut - Červený kaštan, který vám dá opět jistotu.
Jste skleslá? Pokud si berete k srdci i malé nezdary nebo překážky, zkuste Gentian - Hořec. Pokud se o žádné neúspěchy či překážky nejedná a vy se přesto cítíte sklíčeně, vezměte si Mustard - Hořčici.
• Stále vás stojí spoustu úsilí, abyste si zvykla na nový životní styl ? Opět je tu Walnut -Vlašský ořech jako esence na období změn.

Kojení je obzvláště důležitým tématem pro mnohé novopečené maminky. Některé matky nejsou schopné kojit a je velmi důležité, aby žádný problém nezůstal v tomto ohledu nevyřešen a nevrhal stín na toto krásné období s Vaším miminkem. Dobrou esencí, pokud se v tomto směru cítíte nešťastná, je Pine - Borovice.

Pokud kojíte, bude pro Vás možná velkou pomocí Rescue krém - Krizový krém na rozbolavělé a popraskané bradavky. Krém obsahuje jednu esenci navíc, Crab Apple - Plané jablko, která je známá jako čistící esence. Krizový krém je fantastickým způsobem, jak si poskytnout pomoc formou zevního použití.

Potřebuji svou pomoc v lahvičce! »

Občas je všechno jinak, než jsme plánovali

1-12118810_920251898082706_7014693291239410161_n[1]

* miminko ne a ne přijít
* potrat
* nevydařený porod
* předčasný porod
* nedonošené dítě
* odloučení od dítěte

 

 

Pár slov od Sandry: Zažila jsem co je to přijít o čtyři děti (potratila jsem), zažila jsem na vlastní kůži jaké to je mít nedonošené dítě. Také jsem pocítila co to je, čekat na dítě, které ne a ne přijít a náruč je stále prázdná (první dítě jsem toužebně vyhlížela 10 let). 
Taky mi osud ukázal, jak vypadá nevydařený porod a odloučení od miminka...
Díky těmto svým osobním zkušenostem dokážu pochopit ženu a mateřství z mnoha pohledů. 
Vím, že život není jen růžový, ale vše jde zvládnout.

Nabízím pomoc prostřednictvím vyslechnutí a nabídnutí nejlepší pomoci a podpory, kterou umím nabídnout. 

CHCI SI OBJEDNAT SVOU LAHVIČKU NA MÍRU »

 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz