RESCUE® produkty

Rescue produktyHlavní přínosy RESCUE® směsi jsou:

RESCUE směs je první pomoc, podpora a záchrana ve všech krizových situacích. Má velmi rychlý účinek, takže ji oceníte skutečně ve chvílích, kdy potřebujete okamžité řešení. 

Jedná se jednoznačně o nejznámější, nejpoužívanější a jedinou směs v Bachově květové terapii. Vychází z originální receptury Dr. Bacha a skládá se z 5 Bachových květů.

Stejně jako všechny ostatní Bachovy esence je vyrobena z nejedovatých, planě rostoucích rostlin. Je přírodní, zcela bezpečná, nevyvolává závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jí předávkovat a bez obav ji mohou užívat i novorozenci, těhotné a kojící ženy, děti všech věkových kategorií a těžce nemocní.

Rescue směs pomůže s:

 • harmonizací emocí, díky které nás stabilizují, zklidňují,
 • uvolnění napětí, stresu, strachů, úzkosti, paniky,
 • zabraňuje šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím,
 • pomáhá nastartovat samoléčící síly organismu,
 • urychluje uzdravování a rekonvalescence
 • strach z návštěvy lékaře apod.

RESCUE®  Night

 • je kombinace RESCUE® a květu Bílého kaštanu (White Chestnut), je kombinace RESCUE® a květu Bílého kaštanu (White Chestnut), který pomáhá uklidnit obtěžující a neustále opakující se myšlenky.

  Pomáhájí zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne.

  RESCUE Night® kapky přináší uvolnění  těla i mysli, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku.

 • Tip od Sandry: Tato esence není určena jen a pouze pro dobré spaní, ale já osobně, když potřebuji užívat Rescue esence a něco mne trápí, vždy na to musím myslet. A tak velmi ráda sahám po této směsi Rescue Night, abych uklidnila svou mysl a pročistila si hlavu.

RESCUE® cream

 

 • je kombinace RESCUE® a květu Planého jablka (Crap Apple), které pomáhá s kožními potížemi. Krém je bez parfemace, základ krému tvoří bambucké máslo a včelí vosk.
 • Rescue krizový krém je výborný na alergické reakce, bodnutí hmyzem, otoky, spáleniny a úrazy. 
 • Tip od Sandry: Tento krém se mi velmi osvědčil, když jsem se nešikovně řízla v kuchyni, velmi rychle zacelil ránu (namazat a zalepit náplastí). Naprosto TOP je pro děti, když upadnou a podřou se, nebo si udělají bouli. Krém okamžitě začne pracovat, boule či rána nevyroste do tak velkých rozměrů a tolik nezmodrá, otok je výrazně menší.

 

OBJEDNAT RESCUE PRODUKTY »

Krizové esence, stejně jako ostatní Bachovy esence, nenahrazují lékařskou péči, ale mohou ji velmi dobře doplnit a podpořit.
Bez jakýchkoliv kontraindikací se dá kombinovat se všemi ostatními formami léčby.


Užívání RESCUE® a RESCUE® night kapek 

4 kapky do úst, nebo je možno do skleničky s vodou a pomalu upíjet. Dle potřeby opakovat.

Užívání RESCUE® spray a RESCUE® night spray

Dvě stříknutí do pusy nebo skleničky s vodou, dle potřeby opakovat.

Užívání RESCUE® krému

Natírat postižené místo dle potřeby.

Užívání RESCUE® pastilek

Jednu pastilku nechat volně rozpustit na jazyku, opakovat dle situace a potřeby. 

 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz