Trápí vás PMS?

trápi vás pms

💗 Žena a muž se odlišuje v zásadní záležitosti a tou je cykličnost a menstruace. Některé ženy jsou před příchodem menstruace velmi přecitlivělé a nervózní a trpí celou řadou potíží, které nazýváme souhrnně tzv. premenstruačním syndromem.

💗 PMS je tedy premenstruální syndrom, který charakterizují psychické a fyzické příznaky, které se objevují několik dní až dva týdny před menstruací a mizí krátce po začátku menstruačního krvácení.

💗 Nejčastěji to jsou výkyvy nálad, deprese, úzkost, podrážděnost, výbuchy zlosti, pocity plnosti břicha, napětí a zvýšená citlivost prsou, otoky, únava, obtížné soustředění, zvýšená chuť k jídlu nebo přírůstek váhy.

Také vás trápí tyto neduhy? Zkuste si ulevit pomocí Bachových esencí 🌿

🌼 Jako první pomoc mějte vždy při sobě krizovou směs RESCUE® REMEDY - pomůže při výbuchu vzteku, agresivitě, napětí a nervozitě.

Nebo vybírejte podle převládajících pocitů z následujích esencí:
🌸 esence Hořčice- melancholie, pocity deprese bez jasných příčin
🌸 esence Netýkavky - nervozita, podrážděnost, netrpělivost
🌸 esence Slívy třešňové - hysterie, výbuchy zuřivosti, křik na děti
🌸 esence Olivy - únava a vyčerpání
🌸 esence Chmerku - výkyvy nálad

 

To bych ráda vyzkoušela! »


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Zdroj: Bachovaterapie.cz

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz