Sebeláska: Jak pracovat s Bachovými esencemi

Poradna Bachových esencí Sandra Living.czMiluji jaro. S ním přichází čas zasadit nové záměry a sledovat, co bude ožívat v následující sezóně. Jedna z věcí, kterou jsem se rozhodla upevnit je více sebelásky.

Toto téma provází nejen mě, ale všechny ženy. Sebeláska je cesta a toto téma mne doprovází již několik let. Čím déle se ji věnuji, tím jsou pro mne určité věci jednodušší. Ale jednoduché to nebylo!
  
V posledních letech jsem se soustředila na přijímání sebe sama a svého těla takového, jaké je - v celé jeho přirozené kráse. Toto přijetí mne přivedlo k velkému uzdravení jak emocionálnímu, tak fyzickému; stále však tu a tam sebe sama nachytám, když přichází léto a plavková sezóna.

Toto téma nechci rozebírat, všichni si dobře uvědomujeme standardy, které vykreslují (sociální) média, která rok co rok přinášejí zaručené tipy co je "zdravé" a co je "krásné". Faktem je, že existuje tolik druhů krásy a já věřím, že to jako společnost konečně začínáme přijímat. A přesto stále tu a tam přemýšlím o tom, kolikrát jsem na jaře zahájila odtučňovací kůru "léto v bikinách". Když přišlo však léto, pociťovala jsem neúspěch. 

Asi před třemi lety se to zastavilo a já jsem konečně přijala změnu stravy, díky níž jsem se cítila skvěle a které moje tělo intuitivně potřebovalo. Po celou dobu se však ke mne vkrádaly  sebepodceňující myšlenky. Abych s nimi pomohla pracovat láskyplněji, vyhledala jsem Bachovy květové esence. 

Směs, kterou jsem si vytvořila, se zaměřuje na to, že miluji sama sebe, důvěřuju si, opouštím svou zatrpklost vůči sobě samé a beru zodpovědnost do svých rukou. Doufám, že se vám bude líbit.

Má sebelásková směs s použitím originálních Bachových esencí

Moje směs je jednoduchá: pět Bachových esencí, které se zaměřují na oblasti, u kterých cítím propojení s místem, které potřebuje uzdravit.
Doufám, že vás také budu inspirovat na cestě k vlastnímu uzdravení.  


Můj výběr esencí:

Crap Apple
 (Plané jablko) pro přijetí svého těla takové, jaké je
Larch (Modřín) pro důvěru v sebe sama
Hornbeam (Habr) když prokrastinuji a nemohu se nastartovat, když mne přepadá lenošivá nálada.
Willow (Bříza) abych si odpustila, jak jsem se sebou v minulosti zacházela a mluvila se svým tělem. Byla jsem vůči sobě tolik zatrpklá...
Oak (Dub) abych obnovila svou vytrvalost a energii pouze k činnostem, které zvládnu a ve kterých se budu cítit dobře.  


Posílám vám sebeláskové vibrace, krásky!

Pokud vás zaujala tato směs esencí, nebo byste rádi tu svou, protože každá jsme jiná, napište si o ni!
ANO, CHCI SE TAKÉ VYDAT NA SVOU JEDINEČNOU CESTU SEBELÁSKY! »

BACHOVY ESENCE SEBELÁSKA
S láskou pro Vás napsala Kate Murpy 

 

 

Počet komentářů celkem: 0
Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz