Při výběru esencí je potřeba spolupráce mezi klientem a terapeutem

Bachovy esence na míru Když ke mě přichází klient, vnímám jej jako nepostradatelného člena týmu. Jeden bez druhého nemůžeme vybrat esence.

Já bez klienta a jeho spolupráce netuším, jak se cítí a co se v jeho nitru odehrává. A většinou klient se neorientuje v esencích, aby si je vybral sám.

Pak přichází čas vzájemného sdílení a důvěry, kdy se jeden před druhým otevřeme a vedeme otevřený dialog.

Je pro mě přirozené, že i já se klientovi otevřu a sdílím s ním to, co jsem zažila a že jsem třeba v jeho situaci byla. Je dobré, aby klient věděl, že v tom není sám. A věřte, že to co zažíváte jsem zažívala někdy i sama, a také se spoustou klientů před vámi. Nikdy v tom nejste sami, nikdy.

Tyto důvěrné hovory či e-maily nás vedou do hlubin Duše, do temných zákoutí, kdy vám dodávám odvahy v té černočerné tmě.

Naše společné a důvěrné hovory, mi pomáhají v tom se na vás lépe nacítit a pochopit, jak tu či onu situaci prožíváte, protože každý reagujeme ve stejných situacích naprosto jinak. Je to dáno tím co máme za sebou, co jsme zažili.
Čím více vím, tím lépe mohu vybrat vhodné Bachovy esence a sestavit vám tak tu nejlepší Lahvičku Bachových esencí na míru.

Při důvěrných hovorech se napojím na svého klienta moc ráda a vlastně to jde naprosto přirozeně a samo
protože vím, že je klient otevřený změně a je připraven. Zároveň vím, že chce opravdovou změnu a nehledá odpojedný sám od sebe jen někoho, kdo jej zachrání.

Když se mi svěřujete a otevíráte se po telefonu, e-mailu, videohovoru, či osobním setkání, už tohle je samo o sobě léčíčí proces, který si ani neuvědomujete.
Srovnat si myšlenky, uvědomit si jak se cítím, přiznat si jak to mám, je velmi úlevné.

Nestává se to často, ale tu a tam se objeví klient, který si myslí, že veškerou práci za něj udělám sama. Odmítá se svěřit a myslí si, že jeho pocity odhadnu, či ještě lépe se na něj nacítím a vyvěštím je z křišťálové koule.
Klienty, kteří nejsou zralí tuto cestu podniknout a otevřít se, do své péče nepřijimám. Nechci přijímat zodpovědnost za druhé. Takovému klientovi bych stejně nepomohla a ve finále by klient byl nespokojený. A to si můžeme vzájemně ušetřit.

 JSEM PŘIPRAVENA A CHCI ZMĚNU! »


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz