Při výběru Bachových esencí si na Boha nehraju

Včera po telefonní konzultaci Bachových esencí s jedním klientem jsem si vzpomněla na jeden zážitek. Bylo to období, kdy jsem asi něco řešila (nevybavuji si už konkrétně, co to bylo) myslím, že se to událo loni, nebo předloni.

Oslovila jsem kBachovy esence Ostrava - sandraliving.czolegyni, která se věnuje esencím. Nijak jsme se neznaly, ale to mi v tu chvíli vyhovovalo. 

Můj problém jsme řešily přes e-mail, popsala jsem ji, co mě trápí, jak se cítím. Odpověď jsem dostala, jak mě chápe a že mi esence posílá.

Pamatuji se, že ve mě hrklo jak ve starých pendlovkách. Požádala jsem ji, jestli by mi vysvětlila jaké esence mi vybrala a proč. Já to tak se svými klienty vždy dělám.
Vždy ode mě dostanou seznam esencí, které jsem vybrala s popisem a někdy to i odůvodňuji a popisuju důvod (protože né vždy popisek obsahuje všechny informace, které klient potřebuje).

Kolegyní mi bylo sděleno, že to nedělá a že můj požadavek je speciální. Mi to naopak přišlo velmi neprofesionální a cítila jsem se zklamána.
Dále mi bylo sděleno, že pokud na tom trvám, tak mi to zašle. Poslala a byla jsem moc ráda, protože tak, jak jsem si myslela, někdy se to stává a psané slovo někdy není úplně správně pochopeno. A taky že bylo.

Nějakou dobu mi po tomto zůstala hořká pachuť a kladla jsem si sama sobě otázky, jestli naopak nejsem divná nějaká já. Jestli můj přístup není divný, jestli nedávám moc a až příliš svým klientům.

Vím, že to nějakou dobu trvalo, než jsem se z toho zážitku oklepala. Srovnala jsem si vnitřně své priority a svůj přístup ke svým klientům.

Nehraji si na Boha, který je vševědoucí, všechno ví a zná. Vždy se svými klienty Bachových esencí řádně prodiskutuji výběr esencí, proberu s nimi situaci. Myslím si, že tak je to naprosto v pořádku a tak to má být ❤️

Nic na tom měnit nehodlám.


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz