Občas se něco zašmodrchá... Jak nám mohou pomoci Bachovy esence?

Bachovy esence na míru sandraliving.czObčas se něco zašmodrchá...
Jak z toho ven?

Všichni jsme se někdy cítili stagnující nebo uvízlí v práci nebo ve vztahu, který nás nenaplňuje. Při zahájení nového projektu se může stát, že se zablokujeme a cítíme se vyčerpaní, zahlcení povinnostmi a chybí nám energie začít.

S Bachovými kapkami léčíme blokády podle toho, jak se cítíme, když jsme v tomto stavu. Pokud se necháme odradit, vezmeme si Hořec. Pokud pociťujeme obavy, vezmeme si některé esence ze skupiny strachu.  Pokud se zasekneme v minulosti, bude nám prospěšná esence Zimolezu. Pokud nám schází sebevědomí, pomůže nám esence Modřínu.

Pokud jsme v depresi a nevidíme světlo na konci tunelu, pomůže nám esence Hlodaše. Pokud jsme lhostejní, bez vášně a energie esence Plané růže nám přijde vhod. Pokud uvízneme ve stejném vzorci, esence Poupě kaštanu nám bude ku prospěchu.

Jak vidíte, existuje mnoho esencí, které nám mohou pomoci, když jsme blokováni.

Zeptejte se sami sebe:
- Jsem připravena cítit nepohodlí, když budu překračovat vlastní bloky, nebo překračovat svou komfortní zónu, která je součástí mého vývoje? 
- Jaké chování nebo opakující se vzorce se mi těžko mění?
- Jakou změnu chci v životě zažít?
- Co mě děsí?
- Jak se cítím teď?
- Mám potřebnou podporu?
- Jaká víra mě omezuje v pohybu?

Pokud uvíznete v nějaké části svého života, položte si tyto otázky. Jakmile si začnete uvědomovat své emoce, budete připraveni je pojmenovat, udělali jsme už polovinu práce.

Ano, chci si se pohnout z místa! » 

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz
X

energie dní

DOVOLENÁ

 

do 21.7.2024
 
Krásné léto i vám!
 
 
***podpis Sandra