O tom, jak dokážeme být šílené matky

Červený kaštan✨  MÁMO, DEJ SI POHOV A VYDECHNI

Život pádí a objevují se u mě věci, u kterých jsem si nemyslela, že jsou moje. Jenže víte, jak je to s tím: "Myslet, znamená houby vědět".

A tak jsem si začala kapat esenci Red Chestnut, Červený kaštan. A víte s čím mi pomůže? Dá mi klid a především schopnost dovolit mým nejbližším, aby šli po vlastní cestě, ať je jakákoliv.

⏩ Dcera je čunče, které nenapadne se umýt vlasy. Kolikrát já jsem se nazlobila, ať o sebe dbá?! Tak ji nechám chodit s mastnou hlavou.
⏩ Pokaždé když přijde ze školy ji říkám, ať si umyje obličej a natře si jej krémem, má velmi suchou pleť. Podle jejího výrazu soudím, že to každý den slyší poprvé.
⏩ Dcerce je jedno, že celý týden chodí ve stejném oblečení, OK ať chodí i 14 dnů. A další a další věci... Proč denně vykládat někomu 9 let to samé.

⏩ Ona na to neumře a já si ušetřím každodenní nervy. Po dobrém, po zlém, domlouvání - které nikam nevede.
Přeci jen, až ji řekně spolužák, že nemá vyčištěné uši a má hnusný vlasy, nebo mezi zuby zbytky jídla... asi to bude mít jiný účinek, než vysvětlující maminka, že?
Léčba šokem je občas lepší.

⏩ Díky esenci se přestanu rozčilovat a strachovat co nám z té Emičky vyroste?! A moje o to větší tlačení na pilu ze strachu a obavy z její budoucnosti, které mi přivodilo jedině neurózu ta správná cesta není.
Strach, že dcera umře na svrab, pořád ji kontrolovat věci do školy, prřestože je to její povinnost. Když si věc zničí, tak ji prostě mít nebude. Ono neustálé umetání cestiček je fakt na houby. Přebírat za druhé odpovědnost a neustále se strachovat, je opravdu cesta do záhuby a ona neustálá pomoc, akorát ubližuje.

⏩ Esence mi pomůže si dát odstup a přestat si neustále klást otázku, co z té naší holky vyroste a být plná strachu o ni.

Nepotřebujete ji taky? 😂😂😂

Já jsem to ještě dala o level vejš!
Frčela s ní i k psychologovi, jestli není nějaká nemocná nebo postižená. Zdálo se mi to co dělá nenormální, že není možné aby si věci co ji říkám denně nepamatovala. Měla jsem o ní fakt strach. Paní psychiložka mě vyvedla z omylu, nelze být ve škole premiant a doma se chovat jako asociál. Ji se jednoduše nechce a je jednodušší si nechat nadat, než na to myslet.
Byla to takový šok, až se mi zatmělo před očima. Kam jsem až byla schopná zajít, než vidět tu pravdu.

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić, jsem terapeutka EFT a certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz