NOVÉ FUNGOVÁNÍ PORADNY, aneb co se semnou dělo...

Bachovy esence na míru sandraliving.czMilé čtenářky,

od března tohoto roku mě můj zdravotní a psychický stav přivedl k tomu, že je třeba zvolnit a hodně, pokud se nechci zbláznit. Pracovat na několika frontách, mít doma děti a vše zvládat jednoduše nejde. Dlouze jsem v tichosti přemýšlela co se sebou, když mě vše přestalo bavit a naplňovat a já jsem se ocitla v situaci, kdy jsem už nevěděla, co mám se sebou dělat a hlavně jak si pomoci. Byly to velmi těžké chvíle. A pocit, že nevím co se sebou dělat, jsem nikdy nezažila.

Přiznám se, i když né úplně s lehkostí, že jsem denně, když jsem cítila přetlak otevírala okno a křičela "pozdravy" našemu vůdci. O tom jak je úžasný, skvělý a jak bychom to něj rozhodně nezvládli.

Naštěstí jsem vzala rozum do hrsti, navštívila psycholožku. Měla jsem obavy, jestli jsem se už náhodou nezbláznila. Bála jsem se o sebe a hodně. Řekla mi, že křičet z okna je lepší, než se začít utápět v alkoholu, nebo v drogách. 

Sezení mi pomáhala a já jsem si namíchala svou směs esencí na míru.

Směs mi natolik pomohla, že jsem začala vidět světlo na konci tunelu, které jsem tolik toužebně vyhlížela. Zároveň mi problesklo hlavou, že už nemůže být nic stejné. 

Díky psychickému rozpoložení, které se už odráželo na zdravotním stavu, jsem věděla, že tohle je jedno velké POZOR a nemohu dělat, že jej nevidím. Tato směs mi dala naději, že vše může být jinak.
Začala jsem přemýšlet a hlavně prociťovat co mi bere energii, kde už není radost.

Ten krok jsem udělala, opustila jsem vše... kde jsem nějakým způsobem figurovala, kde jsem tříštila svou energii. Opustila jsem svou druhou práci na zkrácený úvazek markeťačky a grafičky. Řekla jsem NE, nebudu již pokračovat.

Rozhodla jsem se, že se naplno budu věnovat pouze své poradně Bachových esencí. Uvědomila jsem si, jak moc mi mé klientky zrcadlí na co bych se měla soustředit. Je třeba se soustředit na sebe a být spokojená.


LÁSKY ČAS

Ať už jsem vás inspirovala ke krátkému zamyšlení, že vše co se děje je k něčemu a abychom něco změnili, tak nás vesmír musí k tomu dovést. Někdy to bolí a mě to moc bolelo. Ale vytoužený klid na Duši se dostavil, uklidnila jsem se. Přestala jsem se třást, přestala jsem křičet z okna a vidím vše v novém světle.

UŽ ZASE SKÁČU PŘES KALUŽE A JSEM VÁM K DISPOZICI, ALE JINAK! 

Mám více prostoru, času a všeho, abych zde byla pro vás. Tentokrát jinak! V klidu a v pohodě a s ještě větší péčí. Budu vás hýčkat a rozmazlovat, mohu reagovat rychleji a pružněji. To mi dává velký smysl.

Máte-li chuť, neváhejte si objednat svou lahvičku na míru, nebo opakovací lahvičku.

TO CHCI » 


Sandra vizuálek


VÝKLAD KARET
Mé kartičky jsou vám k dispozici stále a pořád. Ať už potřebujete výklad na jednu otázku či detailně rozebrat svou životní situaci. 

CHCI SI NABÍDKU PROHLÉDNOUT » 


 

Vím, bylo to delší než obvykle, ale měla jsem potřebu se s vámi podělit.

Přeji vám milé ženy krásný májový čas a těší se na vás mé nové já, do kterého jsem zamilovaná. Více, než kdy předtím. 
Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz