Jarní očista organismu a emoční detox s Bachovými esencemi

Jarní očista a emoční detox Bachovými esencemi

🌷 Dnes ráno jsem se vzbudila se silným pocitem očisty těla i mysli. Cítím tohle už několik dní okolo sebe, ale ráno to bylo natolik silné, že jsem si řekla UŽ!
Na tohle je ideální esence č. 10 Plané jablíčko.

🌷 Plané jablko je obecně vhodné při všech dietách, očistných kůrách, detoxikacích a odlehčovacích režimech, protože čistí na všech úrovních (jak mentálních tak fyzických) a může pomoci lépe nastartovat vylučování škodlivin a toxinů z těla.

🌷 Navíc pomáhá přijmout své tělo takové jaké je. Já tedy s tím potíže nemám, mám se moc ráda.
Ale věřím, že nejedna žena se v popisku pozná, proto jej přidávám.
🌷 Esence jablíčka je tedy né jen na očistu těla, ale také pro přijetí svého zevnějšku. Má to dvě polohy.
Navíc je hodně také spjato s kůží (ekzémy, apod.).

🌷 Příliš velký zadek, tlustá stehna, špeky na břiše, příšernou celulitidu, nesnášíte své tlusté paže, dvojitou bradu atd. atd. – zvláště ženy jsou na výrobu podobných výroků doslova specialistky. Použijte PLANÉ JABLKO (Crab Apple), které vám pomůže najít pozitivnější vztah k vlastnímu tělu, naučíte se ho mít rády takové, jaké je „tady a teď“, více si s ním rozumět a dívat se na něj přívětivěji, hubnutí pak půjde mnohem snáz.

Chcete do toho jít se mnou?

 
JDU DO TOHO! »Photo credit: 📸 @bachoriginaluk


 

Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz
X

energie dní

DOVOLENÁ

 

do 21.7.2024
 
Krásné léto i vám!
 
 
***podpis Sandra