Bachovy květové esence jako PODPORA při hubnutí

Bachovy esence jako podpora při hubnutí

BACHOVY ESENCE JAKO PODPORA PŘI HUBNUTÍ,
kdo očekává informace ve stylu "kapejte tu a tu esenci a zaručeně zhubnete tolik a tolik kilo za týden a můžete se přitom klidně povalovat celé dny na gauči, chroupat chipsy nebo mlsat dortíky", tak prosím nečtěte dál.

Článek je myšlený jako podpora pro všechny, kdo se rozhodli pohnout se svou váhou, zhubnout pár nebo i více kilo a vědí, že to není vždy úplně lehké, rychlé a jednoduché. Pro všechny, kterým je jasné, že pokud chtějí zhubnout, tak je potřeba se zároveň i trochu hýbat a revidovat jídelníček, protože jen samotné užívání Bachových esencí jim při hubnutí nepomůže. 

Esence, které vám mohou být nápomocné při hubnutí: 

NA NETRPĚLIVOST - esence Netýkavka,
esence na netrpělivost,pokud to nejde tak rychle jak byste si představovali

OPAKOVÁNÍ STÁLE STEJNÝCH CHYB - esence Poupě kaštanu
nějakou dobu se vám daří přímo ukázkově hubnout, dodržujete dietní program, jíte zdravou a vyváženou stravu, dbáte na kvalitní pitný režim a dostatek pohybu a pak si najednou dáte kostičku čokolády, a když už kostičku, tak rovnou celou tabulku, a když celou tabulku, tak i ten koláček v pekařství na rohu a k tomu kávičku s pořádnou porcí šlehačky a když už jste to všechno porušili, tak je to stejně jedno, ani se nenadějete, vybílíte celou lednici.
Vrátíte se zpět do starých stravovacích kolejí a je po dietě. Pokud je to scénář, který důvěrně znáte, mnohokrát jste ho v různých obměnách absolvovali a máte pocit, že vám se nikdy nepodaří u zdravého životního stylu a pohybu vydržet a vždy se vrátíte ke starým návykům, potřebujete Poupě kaštanu, na opakování stále stejných chyb a neschopnost poučit se z nich. 

VÝČITKY - esence Borovice
je na výčitky svědomí, kterými se trápíme, ale nijak nám neprospívají, spotřebovávají navíc velké množství energie, která nám pak obvykle chybí jinde a navíc jak všichni víme, po výčitkách svědomí ještě nikdy nikdo nezhubnul.

JSEM OŠKLIVÁ TRAGÉDKA - esence Planého jablíčka
Ještě než se vůbec pustíte do diety, vytvoříte si o svém těle hromadu negativních přesvědčení, které můžou proces hubnutí na psychické úrovni výrazně brzdit. Máte příliš velký zadek, tlustá stehna, špeky na břiše, příšernou celulitidu, nesnášíte své tlusté paže, dvojitou bradu atd. vEsence vhodná při všech dietách, očistných kůrách, detoxikacích a odlehčovacích režimech, protože čistí na všech úrovních a může pomoci lépe nastartovat vylučování škodlivin a toxinů z těla.
Zvláště ženy jsou na výrobu podobných výroků doslova specialistky. Použijte Plané jablko, které vám pomůže najít pozitivnější vztah k vlastnímu tělu, naučíte se ho mít rády takové, jaké je „tady a teď“, více si s ním rozumět a dívat se na něj přívětivěji, hubnutí pak půjde mnohem snáz.

VÁHA SE ZASTAVILA!! - esence Hořec
Rozhodí vás to a vystresuje, začnete propadat malomyslnosti a sklíčenosti ohledně smyslu diety, rozvíjíte katastrofické scénáře, že vy stejně nikdy nezhubnete, ztrácíte motivaci a říkáte si, že dieta nemá smysl a nejlepší by bylo to zabalit… Pak potřebujete Hořec v případě, že jste momentálně malomyslní a skeptičtí, ale přeci jen v koutku duše třeba jen 1% věříte, že to sice nebude lehké, ale nakonec to nějak zvládnete a v dietě budete pokračovat.

UŽ NEDOUFÁM A NEVIDÍM SVĚTLO NA KONCI DIETNÍHO TUNELU! - esence Hlodaš
Pokud už nedoufáte, že ještě něco zhubnete a máte chuť to úplně zabalit, protože to stejně nemá smysl, chcete celé to nesmyslné hubnutí vzdát, protože vy to stejně nikdy nezvládnete, chybí vám naděje a víra v úspěšný výsledek hubnutí a nevidíte světlo na konci dietního tunelu.

NEVĚŘÍM SI, ŽE TO ZVLÁDNU!! - esence Modřínu
Pokud si obecně nevěříte, že zvládnete úpravu režimu, nedostatek sebedůvěry je obecně váš častý společník v životě a potřebujete posílit vaše sebevědomí jako takové.

JSEM UNAVENÁ A POTŘEBUJI KALORICKOU BOMBU - esence Olivy
Možná jste silně a dlouhodobě vyčerpaní a vaše tělo vyhledává zcela intuitivně ty největší kalorické bomby, jako jsou koblížky, čokoládky, fast food atd., aby rychle doplnilo energii. Pak je samozřejmě velmi těžké zhubnout.
Pokud jste hodně vyčerpaní po dlouhodobé fyzické aktivitě nebo jiné dlouhodobé zátěži.

NEMŮŽU SE RÁNO NASTARTOVAT A CHRONICKÝ ODKLADAČ - ZAČNU ZÍTRA - esence Habru
Pokud je vaše únava spíše mentální a je spojena se špatnými ranními starty i přes dostatečné množství spánku. výborný pro chronické odkladače diet ve stylu „dnes si ještě dopřeji a zahřeším a od zítřka už opravdu začínám dietu“. Všichni víme, že „zítřek“ se dá posouvat do nekonečna :-)

NA HRANICI SYNDROMU VYHOŘENÍ, aneb vydržím co to dá...i kdybych měla padnout - esence Dub
Pokud jste typ, který se dlouhodobě přetahuje a je zvyklý už ze své povahy a nastavení pravidelně překračovat své energetické možnosti a často balancujete na hraně syndromu vyhoření, pomůže vám Dub. Až pomocí příslušné esence/esencí dostatečně doplníte energii, půjde vám hubnutí mnohem snáz, než když jste vyčerpaní a unavení.

STRES KOMPENZUJI JÍDLEM - esence Jilm
Pokud si jídlem kompenzujete např. stres a přetížení zodpovědností, příliš silný vnitřní tlak, zahlcení úkoly, pocit, že je toho na vás moc (a je jedno, jestli jste manažer nadnárodní firmy, maminka prvorodička nebo žena středního věku, která řeší současně několik náročných situací) a víte, že jídlo vám vždycky pomůže alespoň chvíli zapomenout na vaše starosti, povinnosti a problémy, tak si dejte Jilm, pomůže vám získat odstup, srovnat si priority. Všichni víme, že v těchto situacích málokdo z nás sáhne po mrkvi nebo jablku, když čokoláda uklidní mnohem lépe.

NENÁVIDÍM TU ŠTÍHLOU M*CHU OD VEDLE!! - esence Cesmína
Dámy (platí samozřejmě i pro pány), které chytá vztek, zuřivost a nenávist, kdykoli se podívají na svou kamarádku, sousedku, kolegyni v práci (dosaďte si podle potřeby další alternativy), na tu děsnou a hlavně děsně hubenou mrchu, která se právě cpe koblihou, zapíjí ji colou a u toho s úsměvem utrousí, že ona zásadně a vůbec nikdy necvičí, protože mají v rodině hubenost geneticky danou. Je to pekelná nespravedlivost a šlendrián, to s vámi samozřejmě naprosto souhlasím a chápu vás, ale kdykoli ji budete chtít probodnout pohledem nebo nějakým ostrým předmětem, dejte si Cesmíu, která je na vztek, žárlivost, zuřivost a nenávist.

JE TO NA TOM SVĚTĚ NESPRAVEDLIVÉ! - esence Vrby
Na zahořklost, zatrpklost a pocit, že jste oběť osudu (a ještě tlustá k tomu) a že ona/případně ony se mají všechny lépe než vy, protože jsou tak úžasně hubené a to je naprosto, ale naprosto nespravedlivé. Energii, kterou díky dvěma (Cesmína + Vrba) zmiňovaným esencím ušetříte, můžete využít 3x týdně ve fitku nebo v bazénu, na kole v přírodě, případně při plánování dietního jídelníčku na příští týden.

Hubnutí zdar :D a kdybyste přeci jen chtěly s něčím pomoci, napište. 

Přeji si objednat svou hubnoucí lahvičku! - vybíráte esence na míru  »

Musím s vámi probrat, co konkrétně potřebujete :)


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz