Bachovy esence při MIKULÁŠI

Mikuláš a Bachovy esence

Mikuláš občas dítěti trochu pohrozí, aby bylo hodné. Čerti jsou však stále vyspělejší a když zachrastí řetězy a ukážou pytel s trčící nohou nějakého nezbedníka, lekne se nejeden dospělý a u dětí máme postaráno o řadu děsivých nocí, křiku ze spaní a pláče.

Takový čert představuje pro malé dítě šok, nezřízený strach, který může být pociťován až přímo jako ohrožení vlastního života. Jednak je to sama akutní situace bezprostředně po čertově odchodu, ale jeho obraz se duši malého dítěte může zjevovat opakovaně a onen hrůzný prožitek se stále vrací. Pokud k nějaké podobné nemilé události u vás doma dojde, máme naštěstí pomoc.

Pokud máte doma bachovky (Bachovy květové esence), účinnou první pomocí na počáteční šok a akutní ohrožení je Rescue remedy.
Můžeme opakovaně podávat podle potřeby i několikrát za večer.


Když Rescue nepomůže a postava čerta straší dítě i další noci, můžeme namíchat esence na strachy:

🌿  esence Kejklířka - strach z konkrétních věcí, tedy čerta..

🌿 esence Topol osika - strach nejasný, nedefinovatelný, hodí se v těchto situacích vždy - vždyť dítě ani netuší co všechno čerti páchají

🌿 esence Devaterník - děs, absolutní hrůza, která se po takovém zážitku vrací stále do mysli

🌿  esence Snědek - prožitý šok a děs - pro případ, že jste neměli k dispozici Rescue

🌿  esence Ořech - ochrana před vlivy okolí

🌿  esence Bílý kaštan - na uvolnění děsivých myšlenek neustále kolujících bez ustání v malé hlavičce.


Věřím, že k vám přijde laskavý Mikuláš s andělem, který přinese spoustu dárečků. Kdyby se však přece jen objevil čert a chtěl napáchat nějakou nepravost, výše uvedené kouzelné formulky jej odkážou do patřičných mezí.

Přeji si objednat lahvičku na míru nebo RESCUE esence! »

Pořád váháte, jestli jsou pro vás Bachovky to pravé? Tak to vás jistě potěší tahle moje novinka! 📞

 

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz