Senná rýma

Strach ze sexuality, pudovosti, plodnosti a lásky se agresivně projevuje, výzva přijmout vlastní agresivitu a uplatnit ji na výhodné cíle, zahájit boj o vlastní rozkoš a schopnost milovat.

Rýma je vždy vnitřním pláčem a přichází jako viditelný vzdor vůči všemu, co nás nedávno potkalo. Jsme smutní, něco nám nevyšlo, kdosi nám ukřivdil.

Senná rýma většinou přichází pravidelně v určitý roční čas a většinou trápí dospívající.

Souvisí s překyselením (na vše jsme hákliví a vše se nás dotýká), nedostatkem minerálních látek (uzemnění, stability, nevíme zatím, kam a ke komu se vrtnout) a nestabilní imunity (se vším a proti všemu bojujeme).

V některých situacích či ročním období jsme laxní a žádná povinnost nebo pravidelnost nás nezajímá, ale někdy ji vyžadujeme a jsme precizní.

V tu chvíli nebo v té situaci nepoužíváme srdce, ale striktně chceme dodržení svých představ. A tak stejně precizně a pravidelně přichází i senná rýma.

Většinou kolem věku dvaceti let, kdy přijmeme svou sexualitu a smíříme se se sebou jako takovým, současně začneme být tolerantnější a shovívavějšími k ostatním, senná rýma odezní.

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz