Výklad karetNabízím vám náhled vašich průvodců na danou situaci.

 

Mé karty vám poradí, jako moudrý přítel.

 

Náhled neznamená věštění budoucnosti, neboť svou budoucnost měníme v závislosti na tom, jak se rozhodujeme v přítomnosti.

Odpovědi, které nám karty dají, jsou v danou chvíli ty nejlepší informace, jaké můžeme dostat.

Karty přinášejí poselství o tom, co je třeba si v dané situaci uvědomit, abychom mohli snáze učinit svá rozhodnutí.

Vždy jsou k nám zcela upřímné, neboť odrážejí pravdu v každé situaci. Někdy se nám jejich odpovědi nemusí líbit, ale právě tím se nám naskýtá příležitost k novým náhledům na sebe samé a na svůj život.

Díky poznávání sebe samých pak můžeme činit takové volby, které budou skutečně v souladu s naší životní cestou.Cena:


199,- Kč/1 otázka
350,- Kč/ 3 otázky

Nezapomeňte mi, prosím, napsat data narození osob, kterých se výklad týká.
Prosím, zformulujte otázku, na kterou se mám ptát.

Pro výklad používám Mystický Kipper, Crowleyho tarot a Andělský tarot.

Objednání:


Výklad můžete objednávat na


Více o kartách:


Lidé obvykle vyhledávají kartářky, vědmy, věštce, aby jim pomohli ukázat cestu, když nevědí kudy kam. Mohou se ukázat jisté záludnosti, ale vždy je tady pouze potencionální možnost, že ona situace nastane.

Okamžikem věštby se totiž energie rozhýbou, člověk s informacemi začne pracovat a v mnoha případech se věci začnou vyvíjet úplně jinak, než bylo naznačeno ve výkladu.

Člověk se může k očekávaným informacím tak upnout, že si obávaný děj dokáže přitáhnout.

Vědomí je jako houba, nasákavé, ale hlavně živé. Reaguje na jakýkoliv podnět.

Reference:

Dita:
děkuji Vám za výklad.... potvrdilo se mi to, jak to cítím i já. Vše je tak, jak má být. Děkuji a přeji Vám krásné jarní dny.

Martina:
moc děkuji za rychlou odpověď. Chci Vám napsat, že jste naprosto úžasná.
Četla jsem Váš e-mail na parkovišti, když jsem jela z nákupu. Když jsem si přečetla tu část o tom, že se utápím v žalu a že mám smutné myšlenky, tak jsem si pomyslela, co to je za nesmysl, vždyť já se tak necítím, připadám si aktivní a veselá.  A navíc jak jste psala, že to mám vytřást z hlavy ven, tak jsem si říkala, to se hezky řekne, ale jak to asi mám udělat.... No a v tom to přišlo. Rozjela jsem se s autem a zároveň se mi rozjelo nějaké léčení a já jsem začala brečet, ale tak silně, že to šlo úplně z hloubky. Bolelo mne srdce a cítila jsem tíhu na hrudníku.pořád jsem brečela a přitom jsem si uvědomila, že se o to vlastně už asi 2,5 roku snažím, vybrečet se nebo  vykřičet bolest. Stále mi to nešlo, až jsem to odsunula někam do nevědomí. Až Vaše slova měla takovou sílu, že to šlo ze mne ven. Zajela jsem do lesa a pouštěla ten smutek, který v podstatě neměl v tu chvíli žádnou konkrétní příčinu. Byl to velmi intenzivní zážitek a když jsem přijela domů, byla jsem tak unavená, že jsem si musela jít na chvíli lehnout a vyspat se.
Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký víkend!

Luci:
Dobrý den, paní Sandro, konečně jsem si našla chvilku, abych Vám poděkovala za Váš čas a energii, které jste na můj výklad použila. Výklad je pro mě překvapivý. Přiznávám, že od té doby, co jsem si to přečetla, jsem v takovém zvláštním rozpoložení. Uvidím, jak se to dál vyvrbí. Zbytek výkladu celkem sedí. Vím, že bych se měla zaměřit na sebe, více si věřit, poslouchat, pracuju na sobě. Ono to souvisí i s tou velkou životní změnou, byl to dlouhodobý proces.

Míla:
Chci Vám moc poděkovat za výklad kartiček, vypadá to zajímavě. Má situace je sice složitá, ale snad se brzy dají věci do běhu. Jste zlatá a mějte se krásně.

Daniela:
Moc děkuji za výklad a energii do něj vloženou!  Ještě jednou moc děkuji a zůstáváme v kontaktu:-). Přeji hodně vnitřní síly, štěstí a lásky kolem sebe!!!

Eva:
Děkuji moc za krásný výklad karet. Na co jsem chtěla vědět, jste mi vlastně odpověděla. Je zvláštní, že tak nějak vnitřně jsem tušila odpověď.

Marcela:
Moc děkuji za výklad. No sedí to. Jak jinak :-)

Šárka:
Mila Sandro, moc děkuji za výklad. Neuvěřitelné, trefila jste se. :-)  Sice některé souvislosti úplně nechápu (nebo možná prozatím nechci chápat), ale myslím, že mi to časem docvakne. Určitě ještě využiji vašich služeb.

Markéta:
Milá Sandro, sedí to jak poklice na hrnec :-))


 

Kurzy:

Odpolední workshop Bachovy esence
Přijďte se seznámit s esencemi a namíchejte si sami svou lahvičku na míru.

9.11.2019 | 13:00 - 16:00 hod.
více informací o workshopu

 
Víkendový kurz Bachovy esence
23. - 24.11.2019
více info o kurzu
*další termíny lze dohodnout individuálně

Harmonogram:S radostí se Vám budu věnovat emailem či v poradně ♥
úterý - pátek

* poradna v Ostravě Hrabůvce pracovní doba dle objednávek


tel: 737 888 477

balíčky
odchází vždy ve středu a pátek

*nemohu zaručit přijetí hovoru při práci s klientem

Newsletter:

Chci odebírat newsletter

Občas, ale o to s větší radostí vám dám vědět, co je nového.

To chci!

Facebook:

 
Webdesign Studio R3D