Vaše dojmy z kurzů

reference
 

Vaše reference:

Renata:
Sobotní kurz byl super, plný nových informací, příjemných nových zážitků  a poznatků.

S některými technikami/informacemi jsem se již setkala a potěšilo mě, že jsi mi potvrdila spoustu již nabytých informací. Je vidět, že má smysl, se jimi zabývat...
Atmosféra byla skvělá, bylo to fajn. Určitě v tom pokračuj, mnoho lidí to kolem nás potřebuje.

A kdo jiný by měl poradit, převést je na správnou cestu, ze které někde sešli, než my - kdo jsme si již podobnými situacemi prošly.

Moc jsem se těšila na automatickou kresbu, to bylo pro mě úplně nové - bylo hodně zajímavé, jak jsme se dokázaly vzájemně napojit na druhé. Trénuji a snažím se to naučit. Moc zatím nerozumím těm barvám, když kreslím ty panáčky - věřím, jak jsi říkala, že trénováním se zdokonalím, pochopím a naučím se tomu rozumět. Zatím posuzuji intuitivně - pozitivní/negativní barvy...Je to hodně zajímavé.....

Sandro, moc děkuji. Tobě přeji, ať se Ti daří v soukromém i profesním životě, ať jsi Ty i Tvé okolí  - šťastní, veselí, plní elánu a pozitivních energií...Buďte zdrávi, stále spolu....

Veronika:
Působila jste velice mile, bylo mi s Vámi příjemně.

Lada:
Co se zpětné vazby týče, informace, které se "stihly" ke mě dostat na tomto kurzu jsou jednoznačně super, zajímavé a ráda bych je rozvíjela dál.
Jinak jste vybrala moc hezké prostředí, ostatní účastníci byli taky moc fajn, Vy jste rozhodně velmi šikovná lektorka.
Moc děkuji za hezkou sobotu, informace.

Jayalaksmi:
Automatická kresba mě nadchla a mile překvapila.
Původně byla pro mě cena 1.100 Kč za 8 hod. docela vysoká, ale řekla jsem si, třeba to bude stát za to a něco se tam dozvím. Taky, že jo. Byla jsem nadšená a hodně jsme se nasmály.

Marcela:
Sobotní kurz byl velice příjemným setkáním, podobně naladěných duší... Děkuji za kresbu, za setkání, za všechny zúčastněné..

Věrka:
Kurz byl pro mne přínosný a mám potřebu se v tomto zdokonalovat, trénovat a rozvíjet  dál. Za mě to bylo pěkné, nové informace hlavně z oblasti automatické kresby ohledně ochrany a důvěry v to, co je mi posíláno:-).
Bylo to příjemné setkání podobně laděných dušiček.
Prostředí  velmi pěkné, útulné, pohodlné a teplé:-)


Jarka o kurzu napsala:
1.  Velice krásné, příjemné, relaxační prostředí, maximální spokojenost.
2.  Tvůj přístup je originální, přirozený, světlem vedený.
     Působíš na mně Sandro velmi čistě, skutečně jsi éterická, krásná žena s krásnou duší, moc mě těšilo Tě poznat ♥
3.  Co se týká lidí, úplně stačí těch 11 na tu práci s kresbou a napojení je to akorát dost. Tak to vnímám.
4 . Za kolektiv, velice fajn holky, každá žena je originální a každá je pro mně přínosem, informací.
5.  Informace taky fajn, s kresbou paráda, akorát vím, že ještě úplně nerozumím tomu co vytvořím, tak to chce práci a 
      zkušenost.         
6 . Celkový dojem velice fajn, nádherná meditace, cítila jsem u ní naprostou bezpodmínečnou lásku, krásné vedení a napojení, moc děkuji.
7.  Velice ráda se zúčastním i dalšího pokračování kresba až přijde čas

Eva:
Kurz se mi moc líbil, dostalo se mi spoustu informací a to mne velmi zajímalo. Bylo tam příjemně a to hlavně díky Tobě. Moc děkuji za krásnou sobotu a že jsem měla možnost Tě poznat.

Jolanta:
Děkuji za krásný seminář.

David:
Kurz se mi líbil, tak jak byl.

Eva:

Děkuji moc za dnešní kurz. Byl to velmi příjemný a pro mne přínosný den :-)
Děkuji za tvůj otevřený a vstřícný přístup...já osobně jsem zase nějaké věci a suvislosti pochopila a vím na čem mám zase dále zapracovat. Přeji ti ať se ti vše daří.

Galina:
Krásný den, Sandři
také já bych Ti chtěla moc poděkovat za příjemně strávený sobotní den na kurzu. Přestože povrchně brouzdám různými tématy esoteriky už několik let, byl to pro mě úplně první kurz a cítím se spokojená, že jsem tam byla a absolvovala to. Ze svých osobních výsledků mám sice rozporuplné pocity, jako učitelka ale vím, že nejdůležitější je prvotní informace, jak s ní dotyčný naloží, už záleží jen na něm. Mně se dostalo v Tvém podání přehledného vysvětlení, vím, kdy a jak je možno automatickou kresbu použít a jak si jí sama pomoci.
Děkuji Vesmíru za takové lidi, jako jsi ty. Za ochotu pomáhat druhým, předávat dál vědomosti a zkušenosti, které Ti byly dány. Jsi velmi upřímná, milá, vyrovnaná a empatická žena, jsem nesmírně vděčna, že jsem poznala osobně Tebe i další účastnice kurzu.
Přeju Ti spoustu krásných dnů a energii nejen do osobního života, ale i do činností, kterými pomáháš druhým.

Renáta:
Chtěla jsem moc poděkovat za nevšední zážitek a zkušenost na kurzu..... Bylo to obohacujíci.
Je krásné vidět tě pomáhat lidem především v tomto směru...
Děkuji za nevšední zážitek tam u ,,Tebe,, bylo zvláštní říkat to své, mezi tolika lidma a vyslovit se....zároveň obsahující slyšet i jiné...

Sylva:
Chtěla bych ještě jednou poděkovat za sobotní kurz,byl pro mě přínosem. Máš můj obdiv jak nasloucháš lidem a pomáháš jim!

Jana:
Kurz se mi moc líbil,byla jsem spokojená.
Sobotní den byl moc fajn a moc děkuji za to, že jsem mohla poznat jak Tebe, tak také ostatní fajn ženy. :-)

Veronika:
Tvůj kurz byl skvělý, moc mě to bavilo a naučila jsem se něco nového. To co jsem vždy chtěla.

Lenka:

Kurz automatické kresby byl skvělý. A dozvěděla jsem se v měn hodně zajímavých věcí. Ráda bych se automatické kresbě věnovala trochu do hloubky.

Maruška:
Děkuji za příjemně strávenou sobotu na kurzu automatická kresba a budu se těšit na další kurzy :-). Určitě bych kurz doporučila :-).

Markéta:
Na kurzík automatické kresby jsem si počkala více než rok a opravdu se mé čekání vyplatilo. Byl to opravdu úžasný den. Nebyl to můj první kurzík automatické kresby, ale tonto kurzík mě opravdu obohatil nejvíc. Sandra je človíček naprosto přirozený s čistým srdíčkem. Z celého srdíčka můžu tento kurzík doporučit.
SANDRO DĚKUJI

Pavlína:
Sandři, kurz byl luxusnííííííí. Všem velice doporučuji.


Karolina:
S paní Sandrou jsem absolvovala mnoho kurzů. Semináře paní Sandry, vždycky pohladí mou duši, dokáže navodit vždy příjemnou atmosféru, vždycky odcházím spokojená. Ještě musím zmínit velkou trpělivost p. Sandry se mnou, několikrát jsem musela odříct kvůli nemoci ( mé, nebo dětí) a nikdy nebyl problém ze strany paní Sandry, vždy mi ochotně vyšla vstříc a za to ji moc děkuji. Kurzy paní Sandry doporučuji i svým známým, neslyšela jsem nikdy stížnost, právě naopak, byly spokojené a s určitosti vím, že i ony doporučují dál. Už jsem se dívala na další kurzy paní Sandry, kterých se chci účastnit v budoucnu , lépe řečeno - ještě letos. Moc děkuji a jsem ráda, že jste a těším se už teď. Mám Vás ráda, vaše Karolína

Jiřina:
Ahoj Sandři, reaguji na tvůj email a přišla jsem na nové stránky napsat recenzi na kurz, jak jsi žádala. Co dodat? Byl báječný a odcházela jsem úžasně nabitá skvělou energií, vysmátá. Bránice byla roztřesená ještě dva dny, jakou legraci jsme si užily.
Více takových lidí jako jsi ty. Tvůj úžasný přístup k duchovnu mi otevřel oči a obdivuju Tě, že vše bereš s lehkostí a úsměvem. Samozřejmě, že nebylo jen veselo, ale to bolavé co vystoupilo na povrch bylo brzy zažehnáno. Děkuji za ohromný zážitek.

Petra:
Ahoj Sandři, zdravím Tě na nových stránkách :-) Ráda bych Ti poděkovala za kurz, který jsem absolvovala začátkem tohoto roku. Můj zážitek je nepopsatelný a já Ti velmi děkuji, že jsi byla trpělivá a dodávala nám odvahy. Nakonec jsem to zvládla i já a to jsem se velmi obávala. Více takových lidí, jako jsi ty. Myslím na Tebe a brzy se uvidíme. Měj se krásně.

Daniela:
Kurzu automatické léčby jsem se zúčastnila v dubnu 2016. Paní Sandra je sice milá dáma, nicméně kurz obsahem i náplní nesplnil mé očekávání. Bohužel její krásně vytvořené stránky nekolidovaly s kurzem samotným. Z kurzu jsem si odnesla smíšené pocity. Neměla jsem žádná očekávání, ovšem zůstal ve mne pocit promrhaného dne a ztráty nemalé finanční částky, kterou bych jistě s radostí minula s nejbližšími za jinou veselejší událost. Ovšem možná je to ona zkušenost, kterou jsem si z kurzu měla odnést. Nevěřit kráse na první pohled.

Zuzana:
Mě se kurz moc líbil a jsem spokojená. Nic jsem neočekávala, abych nebyla zklamaná a naopak jsem byla velmi mile překvapená. Sandře děkuji za tento zážitek a ostatním úžasným účastnicím za super atmosféru.

Linda:
je zajímavé, že vše, co se nám v životě děje má nějaký význam a posouvá nás stále více k sobě samému. To platí i pro dnešní kurz Automatické kresby. Jsem velice ráda, že jsem tam dnes mohla být, jsi pro mne velkou inspirací, máš můj obdiv a dík, že v tak mladém věku jsi tolik dokázala a štěstí a láska z Tebe vyzařují. Chci Ti popřát vše jen to nádherné ve Tvém životě osobním i karierním.(splněná přání)
Ať stále vyzařuješ tu krásnou pozitivní energii :-), která je v Tobě i okolo Tebe..... Měj se pěkně.

Jana:
Milá Sandro,
na jaře jsem se zúčastnila kurzu automatické kresby. Setkání s Tebou bylo velmi příjemné. Kurz se mi líbil a můžu ho ostatním jen doporučit. Budu se těšit na další naše setkání.

Svatava:
Ahoj Sandro, chválím a děkuji:-) Jsi báječný člověk a bylo mi s tebou na kursu moooc dobře :-) Máš v sobě velký potenciál a líbí se mi tvoje otevřenost.
Dnes jsem namalovala energetický obrázek pro mou sestru a ona nečekaně přijela na návštěvu. Obrázek se jí moc líbil a taky z něj cítila energii. Dlouho jsem hledala, jak lidem ve svém okolí udělat radost - kromě běžných věcí - a v tomhle jsem se našla. A kniha je taky báááječná! Takže děkuji za hodně, přeji báječné lidi kolem a pohodové přestěhování :-)

Katka:
děkuji moc za tento kurzík. :-D

Byl to supr zážitek. Nejen jsi mě naučila automatickou kresbu, ale také jsi mě inspirovala. Koupila jsem si knížku od Soniy - Vaši duchovní průvodci. Zatím co jsem přečetla jen část, tak mě uchvátila. Vím, že mi může pomoct k dalšímu duchovnímu růstu, k pochopení věcí, které jsem dosud nevnímala či nechápala a taky mám radost, že mám nejen své strážné andílky a archanděly, které každý den žádám o pomoc, ale také že můžu požádat i další z vyšších duchovních bytostí, jako víly (elementály), salamandry aj. Jsem moooooc ráda, že jsi mě inspirovala ke koupi tak krásné knížky od Soniy Choquetteové (líbí se mi, jak říká archandělům "archáčci", to je tak nádherné :-D), ale taky od Teda Andrewse Čarovná říše víl. Na tu se teprve chystám.

Ze začátku, jak jsem měla víc času, tak jsem si namalovala nějaké obrázky touto metodou. A jak jsem si tak kreslila, mezitím jsem i požádala archanděla Rafaela, tak jsem i zároveň do toho obrázku si kreslila zelenou (což určitě víš, je Rafaelova barva), jak mi během kresby pomáhal a jak jsem jej o to požádala. Zážitek úžasný. Cítila jsem se nádherně, a bylo to taky vidět (množství zelené).

Napsala bych toho i víc, ale nechci se nějak moc rozpovídat.

Moooooc děkuji, že jsi mě automatickou kresbu naučila a inspirovala ke knížkám, které mi pomáhají se více a více duchovně rozvíjet. Jsem Ti za to vděčná. :-D a přeji pohodové stěhování.

S láskou a vděčností Katka

Míša:
Ahoj Sandro,
byla jsem na tvém kurzu už začátkem tohoto roku v Olomouci. Hned jak jsem přijela domů, měla jsem tísíc chutí okamžitě napsat jak strašně moc se mi kurz líbil, ale jak to bývá neudělala jsem to protože...nebyl čas??...omyl, pouze nebyl "ten správný čas"...ještě to všechno muselo do sebe pěkně zapadnout..takže se ozývám až teď a moc děkuji...pro ostatní mohu vřele doporučit, prožila jsem nádherný den obklopena úžasnými pozitivními lidmi.. ta atmosféra se nedá popsat ta se prostě musí prožít...pořád na to vzpomínám...jsi úžasná bytost...dělej to prosím dál...a ještě jednou z celého srdce děkuji...zdravím manžela a tvoje malé sluníčko ať vám dělá jen samou radost...

Žaneta:
Velmi zajímavý kurz automatické kresby, v kouzelné atmosféře lásky a dobra. Byl to další krok na cestě k mému růstu a poznání. Sandři, děkuji za všechny lidičky, kteří díky setkání s Tebou najdou v sobě sílu jít dál!

Lenka:
děkuji moc za kurz automatické kresby. Pomohl mi v mém dalším nejen duchovním rozvoji.  Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit, poznala nové lidi, nové příběhy a taky tebe ;-) Přeji Ti hodně úspěchů v tomhle směru, je skvělé, co děláš a hlavně jak to děláš...s čistotou, vírou v duši a pozitivním pohledem.

Jana:
strávila jsem velmi příjemnou sobotu s Tebou a dalšímí zajímavými lidmi a navíc jsem vyzkoušela automatickou kresbu. Děkuji Ti a přeji mnoho úspěchu a spokojenosti.

Jarda:
děkuji za krásně strávený den v přítomnosti stejně naladěných lidí v kurzu automatické kresby. Tento kurz předčil má očekávání a hlavně mi ukázal to, co jsem potřeboval pro svůj další růst. Děkuji také za Tvé vedení, neutuchající optimismus a skvělou náladu. Přeji Tobě i celé rodince mnoho zdaru, spokojenosti a lásky.

Natalija:
Ahoj Sandro,
na kurzu bylo fajn, přijemne naladění , otevřenost, nove zkušeností. Moc děkují a také přeji hodně lásky a spokojenosti.

Eva:
rada bych ti touto cestou podekovala za krasny den straveny na kurzu automaticke kresby.
Jsi velka laskyplna srdecna bytost, ktera plni sve krasne poslani a pomaha ostatnim lidickam prekonavat zivotni prekazky. A pri tom zvladas s pokorou i sve vsedni starosti.Rada jsem te poznala, dekuji za povzbuzeni a preji ti krasny a naplneny zivot.
Zdravi Eva z kvetinarstvi :-)

Radu:
děkuji za krásný den ,ktrerý mi pomohl k další své cestě a poznáním..s láskou a uctou

AK:
děkuji za velmi zajímavý kurz automatické kresby. Líbilo se mi, že obsahem bylo mimo jiné i mnoho ispirací k zamyšlení se nad zdánlivě jednoduchými věcmi, které člověk v dnešní uspěchané době přehlíží a tím mu unikají krásy všedního dne, které mnohdy bereme jako samozřejmost a přitom jsou tak křehké :)
Praktické příklady kreslení a diagnostiky zdraví jsou také velice zajímavé. Nezbývá, než s pastelkami trávit více času a techniku tak stále zlepšovat :)
Děkuji a přeji mnoho spokojených nadšenců :)

Lenka:
Kurz byl pro mě startem k něčemu novému a díky Tobě a kurzu jsem mnohé pochopila. Tvé pojetí bylo pro mne snadno pochopitelné. Kurz byl nabitý pozitivní energií, úsměvem a já jsem se na něm díky Tobě a prostředí ve kterém se uskutečnil, cítila opravdu skvělé. Děkuji a přeji Tobě i malé i manželovi mnoho krásných chvil:)

Ren:
Krásné dny všem..
..kurz byl pro mě vstupem do jiné říše.. odstartoval obrovské změny v mém nitru.. jsem stále na cestě - na cestě dovnitř sebe sama, na cestě do Jednoty.. ..moc děkuji a přeji vše Dobré :)

Lucka:
moc děkuji za kurz, kterého jsem měla možnost se účastnit. Dokonce i přítel byl nadšený, protože to bylo pro nás také něco nového a zároveň inspirujícího. Jak samotný obsah kurzu tak příjemná atmosféra hned povznese a posune člověka o krok dále.

Silvie:
Jak jsem tušila předem, byl to opět velký krok kupředu a já jsem přestala mít obavy z toho, za se obrázky budou líbit, přece jen to nemaluji sama :-)
Děkuji za příjemnou atmosféru, která se tam za těch pár hodin vytvořila, s některýma jsme si vyměnili tel. čísla, pokud můžeš, budeme rády, když nám vzájemně pošleš naše emaily, abysme si mohly sdělovat jak nám to jde :-)
Tobě přeji na Tvé cestě jen usměvavé a láskyplné lidi, přesně takové, jaká jsi Ty sama..

Láďa:
V prosinci loňského roku jsem si udělal radost a koupil poukaz na kurz automatické kresby -z důvodu upřesnění svých poznatků. A v sobotu 4.2.2012 se to stalo. Kurz vedla lektorka SANDRA.
I když venku byl velký mráz, uvnitř bylo příjemně a místnost byla jakoby prozářená slunečními paprsky. Sandra nám prozradila, že jsem v pořadí "už 3.muž ", který její kurz navštívil. JÁ a kolem mne jen něžné pohlaví. Příjemný zážitek. Jako v pohádce "ŠMUDLA" v obležení 7.SNĚHUREK.
Pánové vřele doporučuji. Nenechte se zahanbit. Ovšem jestli Vás pustí Vaše manželky, partnerky ....nebo přijďte společně?!
(LAĎA LEČITEL A BIOTRONIK)

Radka:
Na kurzu jsem byla začátkem roku v Ostravě a byl to pro mě velmi zajímavý a důležitý počin…nasměroval mě a pomohl k citlivějšímu vnímání sama sebe…
Příjemný den strávený v příjemné společnosti a atmosféře, odnesla jsem si velmi krásný a intenzivní zážitek z andělské meditace…
Děkuji, Sandro.

Katka:
Myslela jsem si, že kreslení pro mě bude těžké, protože umím nakreslit jen hada a šneka:). Opak byl pravdou. Teď si kreslím pro radost a je to pro mě příjemný relax, kdy vypnu hlavu. Děkuju a přeju , at se ti daří a jste všichni zdraví

Jana:
kurz kouzelné hlubiny Duše byl pěkný a mnoha lidem otevře oči v jakémkoliv směru.

Šárka:
Sandři, děkuji velice za kurz automatické kresby. Byl úúúúúúúúúžasný a všem velice doporučuji. :-)

 

Dovolená:

1. - 20.9.2019
Na emaily bude odpovězeno po tomto datu.

Kurzy:

Základní kurz automatické kresby
19.10.2019
více info o kurzu

Kurz Bachovy esence pro domácí použití
28. - 29.9.2019
více info o kurzu

Harmonogram:S radostí se Vám budu věnovat emailem či v poradně ♥
úterý - pátek

* poradna v Ostravě Hrabůvce pracovní doba dle objednávek


tel: 737 888 477

balíčky
odchází vždy ve středu a pátek

*nemohu zaručit přijetí hovoru při práci s klientem

Newsletter:

Chci odebírat newsletter

Chci odebírat!

Facebook:

 
Webdesign Studio R3D