Světlo a naděje

Bachovy esence na míru sandraliving.cz


 Přicházím se směsí SVĚTLO A NADĚJE 

Tuto směs Bachových esencí jsem vytvořila původně pro svou potřebu, ale po té, co jste se mi začali ozývat, že jste na tom úplně stejně viz. můj FB příspěvek MÁM UŽ TOHO DOST, jsem se rozhodla, že vám tuto směs nabídnu také 🙏


🌿 ✨ Obsah směsi SVĚTLO A NADĚJE ✨

🌿 ✨ Nesmrtelná esence RESCUE

39Pomůže s neadekvátními reakcemi, pomůže ukonejšit mysl, pomůže s vnitřním stresem, nervozitou, pomáhá nás držet tady a teď. Nemyslet na to co bude a nemalovat si černé scénáře.
V čase, kdy na nás přijde panika ktera nás ohromí, pomůže nám dýchat. Pomůže nám ukonejšit, zklidnit se, zachovat klid.
Výbuchy vzteku a zlosti pomůže zvládat s větším klidem, ne je potlačovat!

🌿 ✨ Esence č. 30 Jedlý kaštan

30Tato esence je určená pro období, kdy zakoušíme absolutní sklíčenost a zoufalství. Je to pocit temné noci duše: všude, kam se podíváme, je tma.

Esence pomáhá zmírnit úzkost a uvolnit sevření kleštěmi strachu. Jakmile se člověk začne uvolňovat dostatečně na to, aby prošel tenký pramínek energie, může se mu dostat pomoci od vyšší moudrosti, která do temnoty začíná vysílat paprsek světla.

Pomalu, téměř nepostřehnutelně začíná temnota mizet a začíná se ukazovat možnost řešení. S každým malým zvýšením naděje se stav zlepšuje,  proudí více energie a následuje naděje a moudrost. Nakonec se stav pročistí a znovu se ustaví pozitivní, nadějeplný pohled na život. 

🌿 ✨ Esence č. 35 Bílý kaštan 

35Pomůže nám neustále opakující se myšlenky, které jsou jako zaseknutá gramofonová deska vypnout. Po užívání této esence zažívám pocit, že mám v hlavě "vymeteno". Tok myšlenek a neustálého opakování je vypnut. Je to velmi úlevné.

Byla jsem velmi vyčerpána neustálým přemýšlením nad hledáním nějakého východiska, proto jsem se nemohla dostat do bodu, abych mohla nalézt řešení. Tato esence pomáhá prorazit nashromážděným smetím vlastních matoucích mentálních procesů.

Pak jasně uvidíme rozřešení, které hledáme. Energii, která se dříve používala na zbytečný mentální zmatek, lze nyní užít na řešení problému. 

🌿 ✨ Esence č. 37 Planá šípková růže 

37Vnese do vašeho života radost. Esence šípkové růže učí znovu se radovat ze života, postavit se životu a všem jeho výzvám, nenechat se lehce odbýt, opět bojovat, opět říci životu ANO.

 

 

🎀 Jak se cítím po pár dnech užívání:

Milí přátelé, cítím v sobě nyní hluboký a úlevný klid 🙏 a to tuto směs užívám teprve třetí den. Včera to vygradovalo a dnes konečně cítím úlevu. Velikou úlevu 💗
Nemohu rozhodně říct, že je to za mnou, ale mohu se klidně 🌬 nadechnout. V hlavě a mé Duši panuje klid. Pocity bezbřehé zoufalosti mísené s pocity že se zblázním odešly. 
Těším se na další zážitky s touto směsí esencí, kdy se objeví ✨✨ světlo... Jsem zatím na začátku cesty.

🌿 ✨ Cena:

💝 tuto směs jsem ohodnotila částkou 333,- Kč (symboliku této částky si můžete přečíst níže)
💦 lahvička je o objemu 30 ml s kapátkem či ve spreji
💦 vydrží 3 týdny užívání
💦 směs se užívá vnitřně jako kapky, je vhodná jak pro děti, tak dospělé, těhotné ženy
💦 zasílám zásilkovnou

CHCI SI OBJEDNAT SVOU SMĚS SVĚTLO A NADĚJE »JEDNALO SE O LIMITOVANOU NABÍDKU! JIŽ NENÍ K DISPOZICI.

Děkuji, že jste dočetli až sem...

Sandra Carić
***podpis Sandra

Symbolika čísel 333

Číslo 333 rezonuje na vibracích a energii čísla 3, trojitý výskyt tohoto čísla pak ztrojnásobuje jeho vliv.

Číslo 3 hovoří o kuráži, odhodlání, pomoci, komunikaci, svobodě, dobrodružství, živosti a veselosti, inspiraci, tvořivosti, vizi, humoru, energii, růstu, otevřenosti, spontánnosti, optimismu, naději.

Číslo 3 symbolizuje trojici mysl, tělo, duše. Představuje duchovní růst člověka a poukazuje na propojení představ a vydávané energie – neboli že vaše akce jsou v souladus s vašimi myšlenkami a představami. Trojka poukazuje na růst a hojnost – v oblasti fyzické, emoční, mentální, finanční i duševní.

Andělské číslo 333 vám říká, že pomoc je na blízku, nanebevzatí mistři (duchovní učitelé) jsou s vámi, vyslyšeli vaše přání a modlitby a snaží se vám pomoct.

Číslo 333 vás nabádá k tomu, abyste byli tvořiví, více komunikovali (více sociální) a využili své přirozené schopnosti k posílení sebe i druhých. Můžete sdílet se zájemci např. vaše duchovní znalosti.

Zachovejte si za všech okolností pozitivní přístup a žijte podle své pravdy a přesvědčení a buďte pozitivním světlem na cestě nejen své, ale i ostatních.


Máte něco na srdci? Napište mi:* povinné údaje

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz