Novinky ze světa RESCUE® produktů

RESCUE GUMMIES pomeranč

Úžasnou novinkou ze světa produktů RESCUE® jsou gumové bonbónky nazvané gummies.

V rodinném balení s bezpečnostním uzávěrem naleznete 60ks lahodných veganských gumových bonbónků bez umělých barviv a konzervantů.

RESCUE GUMMIES®

RESCUE GUMMIES pomerančRESCUE® směs ve formě měkkých gumových pastilek s příchutí pomeranče. Přináší vnitřní rovnováhu a harmonii během dne, pro situace stresu, napětí, vnitřního neklidu, strachu z jednání, ze zkoušky, z lékaře, ze školy, z létání. Pro každodenní vypjaté situace.

Každá měkká gumová pastilky obsahuje 4 kapky originální RESCUE® směsi.

Balení obsahuje 60 měkkých gumových pastilek s příchutí pomeranče.
Vhodné pro děti i dospělé.

 

RESCUE NIGHT GUMMIES®

RESCUE GUMMIES NIGHT malinaRESCUE® Night směs ve formě měkkých gumových pastilek pro klidný spánek s příchutí maliny. Obsahuje oblíbenou RESCUE® Night směs, pro zklidnění mysle a napětí v těle. 

Každá měkká gumová pastilka obsahuje 4 kapky RESCUE®Night směsi. Užívat jednu až dvě gumové pastilky těsně před usnutím. 

Balení obsahuje 60 měkkých gumových pastilek s příchutí maliny.
Vhodné pro děti i dospělé.

 

 TO CHCI VYZKOUŠET! » 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Photocredit: rescueremedy.com

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz