Nové složení ♡ Sebeláskových esencí

SEBELÁSKA

💞 SEBELÁSKOVÉ ESENCE💞
I vy se můžete začít mít ráda 🌷

Zažehněte vnitřní světlo, které rozsvítí vaši Duši.

💞 Pečlivě vybrané esence aktivují sebelásku, vyživí čistou láskou a ženskou moudrostí.
💦 Očistí vaše tělo, abyste vytvořila prostor pro rostoucí vnitřní sílu.
🌿 Zamilujete se do sebe sama (esence Planého jablíčka).
 Pomohou vyrovnat energii přijímání a dávání.
🌷 Sebeláskové esence obnoví ženskou pasivní stránku, dovolí připuštění slabosti.
👑 Dopřejí pochopení, že se nemusíte o vše starat. Přijde pochopení, že starat se o druhé lze s mírou.
🎀 Dovolí být v životě více hravá a uvolněná, méně se vyčerpávat, dopřávat si více klidu a odpočinku, být k sobě shovívavější a jemnější.
👠 Esence dodají odvahu více si důvěřovat a najít vlastní sebehodnotu (esence Modřínu).
 Vybraná esence Cesmíny vás naučí hledat lásku v sobě samé. A nebýt závislá na okolí.
🌷 Přidaná esence Plané růže vás přivede k radosti ze života. Umět si na něm najít to krásné. Být spontání, otevřená a říct životu a výzvám ANO. Esence také obléká ženy do barev a mají třeba chuť se líčit.
🛀 Esence Olivy je na stavy únavy a vyčerpanosti, jak po fyzické, tak psychické stránce. Esence pomůže dočerpat energii a naučí vás nezříkat se vlastních potřeb, dopřávat si více odpočinku a relaxace, umět říkat "ne". Lépe zacházet s vlastními silami a cítit vnitřní zdroj sil.
👑 Esence Oříšku vám pomůže lépe zvládat změny v diáři i v životě. Lépe, snadněji a hravěji se přizpůsobovat. Esence vám pomůže nebýt přecitlivělá na vnější vlivy např. když někdo má vůči vám nevhodnou poznámku.
🎀 A další nově přidanou esencí je esence na výkyvy nálad, které my ženy díky PMS a hormonálním změnám máme. Budete vše zvládat s větším klidem a rozvahou.

💝 Sebeláskové esence jsou v lahvičce s kapátkem o objemu 30 ml. Vydrží 3 týdny užívání.
V lahvičce obdržíte směs těchto Bachových esencí: č. 10, 15, 19, 23, 28, 33, 37.
💍 Cena je 290,- Kč


CHCI SI OBJEDNAT SEBELÁSKOVOU SMĚS ESENCÍ »

 

Souhlasím, že všude doporučuji Bachovy esence na míru, ale tato má jediná směs esencí vychází z mé dlouholeté praxe s klientkami. Mám ji v poradně roky a spokojené klientky se k nim opravdu dlouhodobě vracejí a vidí své pokroky, které si můžete přečíst v referencích níže. Za touto vlastní směsí si stojím 💞

U této směsi se tu a tam mírně mění složení.
Já i mé klientky se neustále vyvíjíme.

Nová receptura od 9/2022


Reference klientek: 

Zuzka:
Konečně jsem si našla chvilku, kdy můžu poděkovat za vaši akci "sebeláskova směs". Přišla v absolutně nejlepší možnou dobu a musím přiznat, že mi opravdu pomohla. Jsem klidnější, akčnější (někdy ovšem naopak línější ), umím lépe říct NE, v různých situacích lépe projevit svůj názor a prostě celkově víc v pohodě. Poradila jsem vaše Bachovky i sestře a taky je nadšená (i když doteď těmhle věcem nevěřila), taky jí pomohly z nejhoršího, když už byla skoro na dně.  

Žaneta:
Dobrý den, děkuji za zájem o stav po užívání esencí.
Děkuji za skvělou příležitost se někam posunout. Váš e-mail v den MDŽ s nabídkou sebeláskové esence byl správně načasovaný "nakopávací" impuls vylepšit vztah k sama sobě. Sice na sobě pracuji, snažím se nepodléhat nátlakům okolí, ale občas jsem sama na sebe naštvaná.  Lahvičku jem začala používat hned jak jsem jí vyzvedla ze zásilkovny, někdy mi nestačily 4x4 kapky, takže byly dny kdy jsem ji používala i 8x denně.
Každopádně po prvním týdnu jsem se přistihla, že si doma prospěvuji, baví mě úklid i každodení běžné věci, tak nějak se mi radostněji dýchalo. Po dlouhé době jsem neměla pocit výčitek, že nic nedělám, když si třeba sednu k filmu či knížce, nebo si jen tak sednu a věnuji se zvířátkům, nebo svým věcem. Komunikace s rodinou i rodiči byla radostnější. Po 14 dnech jsem byla úplně v poho a radovala jsem se z každé maličkosti. Minulý týden sice už nebyl tak veselý, ale kapičky jsem používala dál, lahvičku jsem dobrala v pátek 2.4.
Nynější pocit : rozhodně se cítím uvniř klidnější, taková rozjasněná, radostnější, pohodovější.
Když jsem si dnes pročítala, co která esence umí, musím souhlasit.: 10 mi pomohla s nezabývat se s tím jak vypadám, 15 mi pomohla s nedůvěrou a hněvem, 19 mi vypomohla se sebedůvěrou - to jsmem asi potřebovala nejvíce, také se již tolik nebojím neúspěchu (který poslední léta zažívám často) a 22 to mi pomohlo povolit otěže, dlouholeté mé přesvědčení: Když nemůžeš, přidej víc!!
Přesto si myslím, že mi v tom kapičky ponohly se posunou zase kousek dál k vysněnému stavu i cíli. Rozhodně chci pokračovat v další lahvičce. 

Marcela:
Lahvičky s esencemi ke mně opět dorazily a od té doby užívám. Již v minulosti jsem sebeláskové esence vyzkoušela a bylo mi s nimi dobře. Stejně jako i teď. Jistou "proměnou" procházím již delší dobu, sebeláska k tomu patří a do toho přišla Vaše nabídka. Ještě jednou Vám děkuji, cítím se dobře.

Alice:
Lahvička pomalu dochází a jen díky ní se mi podařilo projít vcelku náročným obdobím. Uvědomila jsem si jak jsem celou dobu nechávala sebou manipulovat jenom díky přesvědčení, že lásku si musím zasloužit. A tak jsem stále plnila něčí očekávání a ta odměna nepřicházela, jen další očekávání. A tak jsem se stále někomu plnila jeho přání a umetala cestičku, až jsem se vzdala radosti, potom jsem nastoupila cestu k sebeúcte a sebelásce. Ale ostatním se to nelíbilo a tak to vůbec nebylo snadné.

Markét:
Je to pár dní ,co jsem  obdržela a začala užívat Tebou namíchanou láhvičku a nevím , jestli je to možné ,ale od prvního dne se toho hodně uvolnilo.  Pamatuji si ten první den ,kdy jsem byla sama doma a už se mi dlouho nestalo ,abych si s úsměvem zpívala .  
Opravdu za těch pár dní je mi dobře.  Obvzlášť v tomto čase ,ať už pod tíhou neustálých rozruchů ohledně C nebo blížících se vánoc ,kdy jsem si myslela ,že to letos snad vzdám. Když si vzpomenu jak jsem celý listopad proplakala. To nepamatuji. Nic mě nebavilo,do ničeho jsem se nemohla donutit ... Musím víc jak poděkovat , protože díky Tvé pomoci zase tvořím, těším se,nějak je mi vše, co jsem zmiňovala jedno a navíc mi jde všechno tak nějak zvláštně s lehkostí a radostí. Beze stresu,v klidu a moc mě to těší. 
Říkám si, že takový předvánoční čas jsem ještě nezažila. Čeká mě od 13.12 krásných 14dní dovolené a my už máme vše přichystáno. Už jen zabalit dárečky, dodělat vosí hnízda a budu relaxovat. 

Sandruško z celého srdce děkuji za Tvou pomoc a přeji i já Tobě a celé Tvé rodince krásně strávený čas vánoční.

Vendula:
Už jsem měla jednou namíchané bachovky a ty mi zabraly v pozitivním slova smyslu do pár dní a na jaře jsem si u Vás objednala sebeláskovou směs, po které mi bylo fajn i když někde v pozadí byly ještě nedořešené věci tak i po užívání sebeláskové  směsi, jsem cítila jakoby odlehčení. Nyní cítím, že se můj stav opět pomaličku zlepšuje.

Klientka:
Ahoj Sandro,
myslím, že jsem Ti měla napsat už před měsícem, jak fungují bachovky :D. Každý den Tě vidím na FB, i stránky ženské skupiny, ale změny jsou veliké a rychlé a nestíhám se ozvat.

Takže až teď. Vždycky jsem v životě měla všechno velmi velmi rychlé.....změny, které měly přijít, se děly třeba během dvou týdnů a za další dva bylo všechno jinak. Mám to tak a miluju to, miluju mazec, vzrůšo a nesnáším stereotyp. Takže paráda.

Bachovky jsem začala brát a přišel poměrně těžký zápal plic. Přetáhla jsem dokonale svoje tělo a padla.

Což bylo skvělý, protože v práci přišly změny obrovské a já měla čas a klid si vše promyslet a rozhodnout se, jak dál. Bachovky jsem brala celou dobu, občas asi vynechám, protože je stále ještě mám :DDD. Co já vnímám jako velké změny - myslím sama na sebe a dokážu se za sebe brát. Nikdy jsem neměla problém nastavit jasnou hranici svým klientů, umím je i domtítat velice dobře, ale s nadřízenými to bylo vždycky peklo. Nechala jsem si líbit absolutně všechno a pokud už bylo neúnosné, odešla jsem. Tak teď jsem se nejen postavila za sebe, ale dokonce přestala být loajální vůči své nadřízené a jasně jsem se vymezila - co dělat budu a co už dělat nebudu (práce za druhé). A bomba....ono to funguj e. Prostě to jde a dokonce se to obrátilo tak, že mi byla nabídnuta vyšší pozice. Tak to byla první velká změna poměrně rychlá a zcela určitě souvisela s kapičkami :D.

No a druhá změna......pustila jsem svoje kila....když jsem přišla o své poslední dítě a žádné další už nebylo, ta křehká žena prostě zmizela. Nahodila zeď.....pak ochranné valy kil sádla.....a nabalovala a nabalovala. Vědoma si své velké citlivosti, měla jedinou ochranu, sádlo. Na tlustý ženský si nikdo tolik netroufne.....A teď, holka, mám o tři velikosti menší oblečení :D. Je pravda, že jsem totálně změnila jídelníček, ale to už jsem dělala roky a nikdy nic. Počítám, že na váhu to bude kolem 20 kilo. Takže ta ženskost......ta je prostě tady.

A ještě se stala jedna věc a z té mám radost asi největší......miluju tanec a vždycky jsem tančila, i s mega kily navíc. Na tom vůbec nezáleží. Ale za dva roky mi bude padesát, což je konečně věk, který si fakt užívám. Ale ta radost - já se přihlásila do dalšího výcviku a to Taneční terapie a dala jsem první víkend s přehledem, jakože jsem to udejchala, utančila a přežila ve zdraví. A překonala všechny ty prapodivné pohledy "tanečnic", jakože co tu ta tlustoprdka chce dělat? :DDDDD.

Takže mám velkou radost, dost se to pohlo a je to fakt mazec. Až je doberu, určitě budu chtít další, témat těch mám teda mraky :D

Krásný týden a snad někdy něco napíšu na stránky ženské skupiny, ale já vůbec nestíhám.

Tvoje klientka  


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz