LÁSKY ČAS

IMG_9074

Směs Bachových esencí inspirována vašimi příběhy. Nastartuje jaro v plné síle ženskosti a objednejte si směs LÁSKYČAS, kterou budu míchat o kouzelné Filipojakubské noci.

Obsah směsi:

🌷 Esence č. 4 Zeměžluč vás naučí říkat NE. 
Je vhodná pro lidi, kteří mají slabou vůli a jsou podřízeni, aby se postavili na vlastní nohy, aby dokázali stát sami za sebou a říci NE", aniž by měli pocity viny. Nechávají se vést, než by projevovali svá vlastní přání a nápady. Chtějí druhé lidi potěšit. Nechávají se ostatními využívat, ochotně slouží a často jsou bez energie a snadno se unaví. Esence se nepodává proto, aby osobu Zeměžluči změnila na něco jiného. Vždy bude milá a nápomocná, ale bude schopná stanovit své hranice a odmítne padnout do otroctví.
Esence dá nám s
chopnost ohraničit se, větší vytrvalost, vlastní individualitu, sílu vlastního "Já", duševní růst, rozvíjení vlastní vůle, integritu bez strachu z ohrožení.

🌷  Esence č. 19 Modřín 
Modřín nám pomáhá zvládat nedostatečné sebevědomí, které nám brání být, kým chceme a dělat to, co chceme. Esence podporuje důvěru ve vlastní schopnosti, schopnost vyjádřit se, zvládnout začátek něčeho nového, odvahu, radost ze sebe a svých talentů, sebevědomí, tvořivost, spontánnost, odvahu k úspěchu. Naučí vás více si důvěřovat, najít přístup k vlastním schopnostem a potenciálu, svým možnostem, objevit v sobě umělce a tvořivou energii, s důvěrou se postavit životním výzvám, přijmout se takoví, jací jste. Prosadit se přes postoj, že to nemá cenu.

🌷 Esence č. 15 Cesmína
Pomáhá nehledat lásku ve vnějším okolí, ale napojit se svůj vlastní vnitřní zdroj. Učí odpouštět a zahojit n
edůvěřivost a pocit, že mě nikdo/partner nemá rád. Učí propojit se s vesmírnou láskou. 

🌷 Esence č. 10 Plané jablíčko
Pročistí naše tělo od emočních jedů je vhodná při očistných kůrách, detoxikacích a odlehčovacích režimech, protože čistí na emoční a fyzické rovině. Pomůže pomoci lépe nastartovat vylučování škodlivin a toxinů z těla a pomůže najít pozitivnější vztah k vlastnímu tělu, naučíte se ho mít rády takové, jaké je "tady a teď", více si s ním rozumět a dívat se na něj přívětivěji.


🌷 VÍCE INFORMACÍ:
👉 esence vydrží 3 týdny užívání, doporučuji pro plné rozvinutí a působení 2 lahvičky tzn. minimálně 4 - 6 týdnu užívání
👉 esence se užívají 4x denně 4 kapky/4x denně 2 střiky
👉 30 ml lahvička s kapátkem 299,- Kč/ ve spreji 314,- Kč


🌷CHCI SI OBJEDNAT SMĚS LÁSKY ČAS »

👉 Při objednání do 2.5.2021 získáte 2 ks lahviček za 499,- Kč!

JEDNÁ SE O LIMITOVANOU NABÍDKU!

 

Máte něco na srdci? Napište mi: 

 * povinné údaje

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz