O poradně

Poradna Bachových esencí Ostrava

"Pomocí Bachových esencí
vnesu do Vašeho života emoční pohodu."


Bachovy esence diagnostika automatikou kresbou.

Co to jsou Bachovy květové esence a jak fungují?

Sandra: "Označila bych je za kouzelnou krabičku s 38 lahvičkama. Z této škály jich vyberu max. 7, a ty Vám namíchám na míru podle stavu ve kterém se nacházíte.
Vyslechnu si s čím Vám mohu pomoci, nebo dle společné domluvy vyberu bachovy esence intuitivně - pomocí diagnostiky přes automatickou kresbu."

Pomohu Vám se rozzářit, aby s Vámi mohl zářit celý svět. 

Bachovy esence jsou 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhájí člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili.
Esence harmonizují stav, ve kterém se nacházíme. 

Dr. Eduard Bach byl přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit.

Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace.
Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům.

Informace k užívání:
Nelze od esencí očekávat raketový nástup, jako jízdu ve Ferrari a zrychlení z nuly na sto. Tohle funguje pouze u RESCUE směsi, která je určená pro stavy SOS.

Účinky esencí se projevují postupně tzn. představte si, že stoupáte na rozhlednu krůček po krůčku, schod po schodu směrem vzhůru. Velmi záleží na tom, jak dlouho potíže trvaly.  

Jak dlouho esence užívat?
Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Pokud někdo přijde s něčím, co trvalo 3 měsíce, tak je dost pravděpodobné, že mu bude stačit jedna užívací lahvička, maximálně dvě a pak už jen krizovka pro případ nouze.

Pokud někdo přijde se stavy, které má 5, 10 let, tak nemůže čekat, že jedna lahvička vše vyřeší a bude se hned cítit 100% dobře.

U mě je to vždy tak, že každá další lahvička je na klientovi. Je to určité předání zodpovědnosti za jeho stav do jeho rukou.
 
Je důležité také dodržovat dávkování a být pravdiví tzn., že mi řeknete upřímně co Vás tíží a trápí, abych vybrala ty správné esence.
Bát se mi říct pravdu, jak se věci skutečně mají, se klient ochuzuje o efekt směsi na míru.

Netrpěliví klienti a nefungující esence
Stává se, že někteří lidé čekají zázrak během pár dní, a ten, když se nedostaví, tak lahvičku odkládají s tím, že to nefunguje.

Kvalitní praktik by  měl umět vysvětlit, že je třeba vydržet minimálně  4 - 6 týdnů užívání, než člověk pocítí změny.

Nesprávně namíchané směsi a nekvalitní praktici jsou podle mne hlavní problém, proč bachovky lidem nefungují.

Nekvalitní praktici
Svou  praxi s Bachovými esencemi mám od r. 2011, díky tomu jsem nabyla spoustě zkušeností a praxe. Zkušenému praktikovi se málokdy stane, že by kapky nevybral 100% dobře.
Škála lidí provozující Bachovy esence je různorodá a pestrá, tedy až po lidi, kteří si přečtou jednu knížku o bachovkách, a třeba ještě nějakou plnou nesmyslů, a na základě toho pojmou dojem, že by měli kapky míchat a začnou to nabízet.

Nesprávně vybrané bachovky neuškodí, ovšem ani nepomohou.

Vaše Reference:

Milada:
Se Sandrou spolupracuji již několik měsíců a jsem velmi spokojená. Před samotným výběrem Bachových esencí spolu vždy intenzivně komunikujeme. Sandra se pokaždé ujistí, co přesně potřebuji vyřešit a podle toho mi namíchá lahvičku na míru. Tím ale naše komunikace nekončí. Sandra se i v průběhu užívání zajímá, jak se cítím a další lahvičky následně upravuje podle mých požadavků. Jsem za její přístup velmi vděčná a těším se na další společné kroky ��

Daniela:
Nedávno jsem dobrala 2lahvičku jablíčka a je mi tak nějak líp v některých věcech,  je to asi souběh víc věci, ale jsem moc ráda, že jsem to zkusila a nevzdala to. Ono je pořád asi na čem pracovat, ale už jsem si uvolnila minulost a ty největší bolesti.
Děkuji.


Pavla:
Můžu říct, že jsem spokojená a cítím změnu. Neříkám žse převratnou, ale když se podívám za sebe, tak je to lepší.
D Ě K U J I !!!


Markéta:
Jedním slovem WOW :-) vidím obrovskou změnu k lepšímu. S mou malou holčičkou se dá mnohem lépe domluvit, řvací a vztekací scény v podstatě vymizely, častěji se dožaduje společnosti otce. Kapky opravdu pomohly. Moc děkuji.

Klientka:
Ahoj Sandruško. Tak se zase hlásím.
Je to lepší a nižší dávky mi vyhovují a zatím u nich zůstanu. Jinak musím říct, že jsem už asi 15 let si chci nechat dorůst vlasy a 15 let mi to nejde, nevydržím to nechat růst, když už je pak hlava jako kedlubna. No ale teď mi to jde. A víš proč? Protože před tím jsem věřila druhým a dala na ně, na jejich názor. Že mi sluší krátké víc. A bla bla bla... Ale já chci být ženská s dlouhýma vlasama. A teď cítím, že to dám. Protože mi je jedno, co se líbí druhým, já to tak chci a taky to tak bude. Už mi ani tak nevadí to, že jsem přibrala a vážím skoro 90 kg... Prostě to tak teď mám a vím, že to tak nebude napořád. Jako bych teď měla nějaké mezi období, jako motýl, když je v kukle ... Děkuji

Lenka:
Milá Sandro, esence jsem začala kapat a po 3 dnech razantní změna, která trvá již cely týden. Cítím se táák svobodná hlava je klidná teď a tady :-) PARÁDA.

Pavla:
konečně jsem se dostala k napsání pár slov, jelikož v lahvičce zbývá pár kapiček. ;-) Esence mi velmi pomohla uvolnit napětí a neklid. Cítila jsem změnu již po týdnu užívání. Proběhly úspěšné písemné a ústní zkoušky v kvalifikačním kurzu. Vnímám, že jsem vše držela, to zvládnu. Následně mi tělíčko jasně řeklo, že chce odpočinek.
Velice děkuji za pomoc...srdíčko mne směřuje k tomu, abych se jasně vyjádřila, co si přeji a řešila.

Míla:
Připravila jste mi Bachovy esence "na míru" a mohu jen sdílet úžasnou věc...fungují...!!!
Opravdu...hned první den jsem se cítila lépe...jistěji...sebevědoměji...pociťuji méně strachu " ze života", nechávám víc situací jen být, mám  chuť užívat si "blbostí"...někdy jsem se nemohla dokopat třeba jen uklidit, teď mě to baví, víc se usmívám...
Moc děkuji, potřebovala jsem pomoc a ta přišla...nastartovala jste mě..


Veronika:
Zrzavý pes je vzorný a pohodový pacient a zlomeninu nese fakt statečně, druhý je hysterka! Včera jsem mu zastřihla hodně dráp... Byla krev a div ne amputace až úhyn psa. Litoval se děsně a měl neustále tendenci si to ošetřovat, a když na bolístku nemohl, cumlal si jinou končetinu, vrtěl se na pelechu a nervózně funěl. Už jsem to viděla na probdělou noc, až mi hlavou bleskly rescue! Dostal nakapáno a spinkal jak nemluvně ;-) Takže opětovně díky!

Petra:

Po dobu užívání Bachových kapek jsem se necítila tak moc unavená a lépe se mi usínalo. Překvapilo mě, že jsem neměla vůbec chuť na sladké a podařilo se mi i něco málo zhubnout.S kapkami jsem velmi spokojená.

Ivana:
Dobrý den Sandro,
chci Vam poděkovat za bachovky, které užívá syn, který začal chodit do školky. Moc nám pomohly, syn po pár dnech přestal ve školce plakat a nyní se tam dokonce těší. Takže ještě jednou Vám patří velké díky :)

Markéta:
Cítím, jak se to zlepšuje a úsměv mám na tváři zase častěji. Je mi líto, že jsem esence neznala dříve. Jsou úžasné a k tomu vy a vaše perfektní rady.
Moc vám děkuji, jste úžasná.


Míša:
Zlepšení už pozoruji jak u sebe tak u syna. Honzík se začíná zklidňovat i lépe spí a do konce spí déle,takže super po čtyřech letech jsem se konečně vyspala :-D. Pozornost se také zlepšuje,dokáže si s něčím hrát dýl než 5 minut.Já jsem také klidnější už se tolik nestresuju,do konce jedu tento týden s kamarádkou na 3 dny na wellness.Takže jsem si konečně něco vybojovala. Jedině ty moje strachy s tím ještě bojuji. A budeme potřebovat na míchat další kapičky.

Eva:
Krásný den p. Sandro,
píši opět odezvu po dobrání další lahvičky.. a jedním slovem úúžasné - hlavně co se týká mamči.. úplně ožila a je to zase ona... začala chodit plavat, chystá se na jogu.. v práci také super.. máme všichni moc radost.. nevím jestli byl takový zlom ta planá růže, ale každopádně myslím, že jsme na to "káply" :-) doufáme a věříme, že již nesklouzne do toho stavu v jakém byla.. máme moc radost, že chytla i tu chuť jít si sama zacvičit.. atd.. prášky bere stále, ale já věřím tomu, že ty bachovky dělají své :-)

Co se týká mne, tak také určitě o moc lepší, jsem taková klidnější, pozitivnější, možná i díky tomu, že se mi "vrátila"zase moje stará maminka..

Prosíme tedy opět o dvě lahvičky.
Moooc opravdu moc Vám za vše děkuji a přeji krásný den.


Hanka:
Ahoj Sandruško, promiň, že píšu až teď, ale nějak jsem to, co se dělo nezvládala. Moc ti děkuji za kapky. Jsou úžasné. Brala jsem je sice nepravidelně, někdy jsem zapomněla, což přiznávám, ale hodně mi pomohly. Uvědomila jsem si spoustu věcí a měla odvahu je řešit. Můj bývalý přítel mi stále pije krev, ale už nejsem tak rozhozená a líp to zvládám. Díky kapkám, jsem byla schopna svému novému příteli říct, jak to chci a co chci a nastavit si hranice. Přijal to úplně v pohodě. Jsem víc komunikativní. Ještě trochu mám, ale až mi dojdou, tak se zase na tebe obrátím. Moc ti děkuji a ne jen za kapky.

Iva:
Ahoj Sandři,
píši až teď.....tedy, hned po prvním dnu užívání Barborka začala "šílet" řev kvůli všemu, absolutně nezvladatelná...hrůza, ale nevzdala jsem to a asi po týdnu se to zlepšilo, ona se zklidnila a já taky, možná to bylo i mnou, byla jsem nervozní z toho jak to budeme vše zvládat - nastoupila jsem na plný úvazek do nového zaměstnání, ale teď už je mnohem líp. Dokonce i moje maminka si všimla že je u nás víc klid a Baru začíná být ,"normální" holčička. Takže díky, díky za Bachovky :-)
Ještě jednou díky za vše, já osobně se cítím skoro skvěle, každý den není posvícení, ale je mě opravdo mnohem, mnohem lépe :-) :-)


Bára:
i takhle může vypadat poděkování ♥

poděkování Bára


Vendula:
Sandro, tak dle kalendářiku jsem v polovině. Musim řici že jsem ve větším klidu. Ze začátku mě to ani nepřišlo, ale je to tak. Zatím moc děkuji a doufám že to bude ještě lepší.

Romana:
Jsem v půlce moji kouzelné lahvičky, tak Ti píšu. Poctivě kapu, popíjím a věřím. Změny jsou.. cítím se lépe, mizí úzkosti. Žádné zhoršení nenastalo. Jsem moc ráda, že jsme do toho šly.. Tak nějak víc si uvědomuji samu sebe a to kdo jsem... Je to moc příjemné. Jak je to s případným pokračováním až tuto lahvičku doberu? Myslím, že bych ráda ještě jednu..

Jsem ráda za to, jaká jsem, pravdu upřímně ano, protože tak to má být. Manžel začal být mnohem víc pozorný..Nevím čím to je.. Nebo že bych si toho začala více všímat?

Alena:
Jsem vnitřně klidnější, už tolik neřeším partnera, jeho matku ani jeho expartnerku, soustředím se na sebe, občas to balvanovství mého partnera zamrzí, ale.... ventiluji se jinak a snažím se být nad věcí, dřív bych brečela a dnes mi to za to nestojí a to jsem teprve na začátku. Cítím se dobře a usmívám se, po takové době mne zase baví se culit na celý svět, trošku jsem na to posledních pár let zapomínala a přitom to bylo a doufám, že zase je, moje poznávací znamení, mezi přáteli, v mé rodině,  doufám, že si to užijí i moje děti.
Děkuji, držím a chci s "bachovkami" pokračovat, štěstí, že jsem Vás poznala a virtuálně potkala, jste můj vzdálený anděl, krásný zbytek pátku a ještě krásnější víkend, mějte se krásně

Zuzka:
Čekala jsem ze začátku nějaké velké zhoršení, ale to se nekonalo. Jen teď pár dní asi před týdnem několik dní silná bolest hlavy, nevím jestli může být k tomu. Každopádně je mi tak nějak celkově líp, cítím se líp. Klidnější, vyrovnanější. Takže určitě spokojenost :-)

Eva:
Ahoj Sandři posílám slíbené info od nás jak nám funguje lahvička pro naši Aničku. První týden jsme hned pozorovali rozdíl, frekvence nočních děsů a pláče se zmenšila, nebylo to každou noc, ale třeba i dva dny byl klid a spala krásně, dny mezitím i když měla děsy a plakala tak bylo to hodně klidnější. Nebyla tak vystrašená, netřásla se jen se probudila plakala a usla...i tak to bylo viditelně lepší. Teď poslední týden žádné noční buzení s pláčem nebylo. Tak mohu s klidným srdcem poděkovat za pomoc. Jinak já tvé rescue kapky užívám také. Když jsem ve stresu dám si kapky a opravdu se vnitřně uklidním. Zvažuji tedy že až dojdou kapičky Aničce napíšu ti o jedny namíchané pro mě. :-)

Paní Eva nelenila a opravdu si po čase kapičky další objednala a zde je další reference, jak se jejich situace vyvíjela:
Ozývám se opožděně s informacemi od nás jak nám lahvičky účinkují.
Začnu naší malou Aničkou a jejíma kapkama.Vidím jasné zlepšení situace, sice ještě nějaké protesty před cestou do jesliček jsou, ale už to nejsou hysterické záchvaty. Opět zmizelo i noční buzení a Andulka se mi jeví spokojenější.
Za mě a moji lahvičku můžu říci, že se cítím srovnanější, méně roztěkaná a nervozní. Taky jsem sebrala odvahu a vyslovila to, co mě tížilo a díky čemu jsem měla stres a pocity že nic nestíhám...a to že jsem se rozhodla upustit od práce, kterou jsem měla mimo mé zaměstnání ve svém volnu.  Uvědomila jsem si, že ji nepotřebuji, že nám stačí finance, které mám ze své práce a že se nemusím honit za bůhví čím, abych vyhověla všem a následně jsem to odnášela já a moje rodina. Díky tomu je mé volno skutečně volnem a můžu si jej užít v klidu doma s dětma a manželem a to se vše odráží na mé vyrovnanosti. Cítím se spokojenější, za což děkuji :-)

Renata:
Dobrý den,paní Sandro!
Chci moc poděkovat za kapičky, moc pomohly, jsem mnohem klidnější a užívám si malinké. Děti taky jsou lepší, to vztání je určitě lepší. No a mamka mi příjde,ze už to taky tak neřeší. Zatím moc děkuji a ozvu se, když bude třeba. Jste úžasná. Děkuji a přeji krásný andělský den

Ivana:
Dcerka se mi zdá lepší,není tak uvztekaná a uvzatá, sice má svoje dny ale tak to máme občas každý :-)  Ale když to zhrnu tak vidím změnu k lepšímu, je klidnější.

Kateřina:
Musím říct, že se spousta věcí změnila výrazně k lepšímu. Všechny ty hrozné stavy ustoupily a vrací se už jen občas a v docela malé míře takže to v pohodě zvládám. Podařilo se mi konečně začít pravidelně cvičit každý den, takže mám spoustu energie a stíhám denně o hodně více věcí než před tím a ještě mám z toho radost. Více o sebe pečuju a jsem celkově o mnoho spokojenější. Ještě pořád jsou sice oblasti, kde se necítím dobře...třeba auto jsem se ještě neodvážila řídit i když vnitřně už po tom strašně toužím se to naučit. Ale vím, že všechno chce svůj čas a je třeba být trpělivá.
Kdy se můžu objdnat na další schůzku?
Moc Vám děkuji za pomoc, protože mám pocit, že jsem za ty dva týdny udělala vetší pokrok, než za posledních 10 let!


Klientka:

Ahoj Sandro,
myslím, že jsem Ti měla napsat už před měsícem, jak fungují bachovky :D. Každý den Tě vidím na FB, i stránky ženské skupiny, ale změny jsou veliké a rychlé a nestíhám se ozvat.
 
Takže až teď. Vždycky jsem v životě měla všechno velmi velmi rychlé.....změny, které měly přijít, se děly třeba během dvou týdnů a za další dva bylo všechno jinak. Mám to tak a miluju to, miluju mazec, vzrůšo a nesnáším stereotyp. Takže paráda.
 
Bachovky jsem začala brát a přišel poměrně těžký zápal plic. Přetáhla jsem dokonale svoje tělo a padla.
 
Což bylo skvělý, protože v práci přišly změny obrovské a já měla čas a klid si vše promyslet a rozhodnout se, jak dál. Bachovky jsem brala celou dobu, občas asi vynechám, protože je stále ještě mám :DDD. Co já vnímám jako velké změny - myslím sama na sebe a dokážu se za sebe brát. Nikdy jsem neměla problém nastavit jasnou hranici svým klientů, umím je i domtítat velice dobře, ale s nadřízenými to bylo vždycky peklo. Nechala jsem si líbit absolutně všechno a pokud už bylo neúnosné, odešla jsem. Tak teď jsem se nejen postavila za sebe, ale dokonce přestala být loajální vůči své nadřízené a jasně jsem se vymezila - co dělat budu a co už dělat nebudu (práce za druhé). A bomba....ono to funguj e. Prostě to jde a dokonce se to obrátilo tak, že mi byla nabídnuta vyšší pozice. Tak to byla první velká změna poměrně rychlá a zcela určitě souvisela s kapičkami :D.
 
No a druhá změna......pustila jsem svoje kila....když jsem přišla o své poslední dítě a žádné další už nebylo, ta křehká žena prostě zmizela. Nahodila zeď.....pak ochranné valy kil sádla.....a nabalovala a nabalovala. Vědoma si své velké citlivosti, měla jedinou ochranu, sádlo. Na tlustý ženský si nikdo tolik netroufne.....A teď, holka, mám o tři velikosti menší oblečení :D. Je pravda, že jsem totálně změnila jídelníček, ale to už jsem dělala roky a nikdy nic. Počítám, že na váhu to bude kolem 20 kilo. Takže ta ženskost......ta je prostě tady.
 
A ještě se stala jedna věc a z té mám radost asi největší......miluju tanec a vždycky jsem tančila, i s mega kily navíc. Na tom vůbec nezáleží. Ale za dva roky mi bude padesát, což je konečně věk, který si fakt užívám. Ale ta radost - já se přihlásila do dalšího výcviku a to Taneční terapie a dala jsem první víkend s přehledem, jakože jsem to udejchala, utančila a přežila ve zdraví.  A překonala všechny ty prapodivné pohledy "tanečnic", jakože co tu ta tlustoprdka chce dělat? :DDDDD.
 
Takže mám velkou radost, dost se to pohlo a je to fakt mazec. Až je doberu, určitě budu chtít další, témat těch mám teda mraky :D
 
Krásný týden a snad někdy něco napíšu na stránky ženské skupiny, ale já vůbec nestíhám.
 
Tvoje klientka 

Jana:
Milá Sandro, ještě jednou Vám děkuji za namíchání Bachových esencí na míru. Maty spinká celou noc a je to skvělé.

Renata:
Kapičky beru a musím už teď říct, že se cítím mnohem lépe. Více vše zvládám a jsem daleko klidnější. U dětí je také posun. Děkuji

Jana:
Lahvička je opravdu kouzelná, vše funguje, jak by mělo. Opravdu super, moc moc děkuji za vše. Jste zlatá.

Jana:
S Matýskem jsme v polovině lahviček a musím říci, že si připadám jako kdybych byla na pobytu v lázních. Maty začal lépe spát. Spí téměř celou noc, většinou kvikne, když večer přijdeme s manželem do ložnice. Potom kolem půl šesté, dostane mlíčko a spíme dál. Spíme i třeba do osmi hodin a je to skvělé. �� Spát v kuse 7 - 8 hodin je naprosto luxusní. Jsem odpočatá a nejsem tak nervózní. Máťa už nebouchá hlavou o zem, když se mu něco nelíbí. Lépe zvládá situace, když něco končí (např. vysávání). Začal chodit, takže má novou zábavu a všichni si to moc užíváme.
Děkuji Vám za vše, je nám mnohem lépe.


Šárka:

Trápily mě roky úzkosti, po dvou lahvičkách cítím obrovskou změnu. Děkuji za ni, ani jsem už nedoufala, že se to kdy změní. Děkuji z celého srdce, že vidím zase život v barvách.

Monika:
Služby paní Sandry mohu doporučit - citlivý a velmi příjemný přístup a způsob komunikace při přípravě Bachových kapek. Využívání služeb paní Sandry vnímám jako velmi účinnou terapii a pohlazení po duši. Nádherné stránky s celou řadou zajímavých a užitečných informací jsou pak příjemným bonusem.

Lucie:
Paní Sandra je úžasná žena, velmi empatická, jemná a ochotná pomoci. Řešila jsem problém s migrénou, které jsem měla více než dvacet let a Bachovy esence namíchané na míru jsem podpořila změnou jídelníčku, zvláště v určitě fázi cyklu a už jsem 4. měsíc bez migrény!!!!!
Dále mi pomohla s částečným odstavením dvojčátek ve 20 měsících, když už jsem byla s kojením na pokraji svých fyzických i psychických sil. Také velmi úspěšně, kojim 1x denně a už je to zase radost.
V budoucnu paní Sandru opět ráda oslovím s žádostí o pomoc. Šířím doporučení dál a mnoho přátel se na paní Sandru také již obrací.
Sandro, díky že tu pro nás jste a pomáháte nám.

Zuzka:
Nevim jestli pociťuju změny,  ale měla jsem zatím sílu vše vydržet, zvládnout a dokonce se s nikým nepohádat :D

Jaruška:
"
Pomohla jste mi překonat velmi těžké období, místy je sice stále zataženo ale někdy neuškodí zavřít se do sebe a snažit se číst- ne vše je jen tak jak se člověk cítí. 
Opravdu jsem nevěřila že kapičky tolik věcí změní a ovlivní. Maminka bojovala devět let s rakovinou a 7.února svůj boj prohrála, už v prosinci jsme věděli co se nezadržitelně blíží. Troufám si tvrdit, že jen díky esencím nastal zlom kdy jsem byla schopná být mamince na blízku a své prožívání zvládnout, abych jí dala co nejvíce radosti a potěšení z pohledu na nás a našeho společně stráveného času."
 >> >> celý příběh k přečtení zde

Míša:
"Podávám hlášení o průběhu mého "stavu" při kapání směsi :)
Asi po 4 dnech jsem cítila jakoby vnitřní chaos.
Poté mi do cesty přicházela různá zajímavá videa a informace odpovídající na mé vnitřní otázky. Postupně mi vše dávalo smysl. Uskutečnil se i rozhovor s Pjerem La še´zem..
Pak jsem  pochopila jednu zásadní věc, došla k uvědomění a od té doby se cítím jako bych se vznášela, vnitřně totálně klidná. Už 3 dny jsem se nedostala do situace, která by ve mě vyvolala křik. Nebo spíše, situace jsou pořád stejné, ale já zůstávám klidná."
 >> >> celý příběh k přečtení zde

Laďka:
"Můj malý princ už 6 dní kaká do záchodu a ne do gatí. Sice si sám neřekne, ale když vidím , že se mu chce, odvedu ho na záchod - neprotestuje a  vykaká se. Dřív to bylo s remcáním a stejně se nevykakal i když tam seděl třeba 1/2 hod. Pro mě po několika letech přepírání pokakaných slipů  je to hodně příjemná změna :D Jsem šťastná máma :-D
Já jsem víc v klidu a vyrovnanější, více si uvědomuji sama sebe a své potřeby. "

Gábina:
Celkově je to teď všechno lepší. Můj klouček je ve školce klidnější, má i tu paní asistentku, ale snad i díky Bachovým kapkám je trochu klidnější :-) Ačkoli stále má své "myšky" - chvilky :-D
Já se také cítím lépe, lépe vycházím se svou matkou. Začala jsem cvičit a také trochu zdravěji jíst :-) Snad to poklidnější období vydrží co nejdéle :-)! Děkuju moc za optání, jste moc hodná :-)
Přeji krásný den :-)

Jája:
"Myslím si že fungují esence, jsem nevěřící Tomáš, co zkusil vše možné  od kamínků po bylinné čaje až k hypnóze, nejen já jsem si všimla drobných změn :) a neskutečně obdivuji co děláte a jak. Krásné dny :)"

Eliška:
"
Kapičky pro introvertního syna. O kapkách jsem již slyšela dříve, jen můj syn se narodil jako dvojče A a to velmi brzy. Byl nespavec, hodně se na mě upínal, introvert, moc se nesmál. Náhoda tomu chtěla na FB na mě "koukla" stránka paní Sandry. Napsala jsem jí mail, hezky a objektivně jsme spolu vše vyřešily a pro syna mi namíchala kapky. Nyní je bere 14 dnů....a syn lépe spí, poslouchá, usmívá se, je veselejší. Paní Sandro, děkuji, mám doma konečně usměvavého dvouletého chlapečka a i jeho sestřička si ho více užívá."

Milada:
"Můj syn je plný elánu, neustále nám neco povídá. Jeho ufňukanost je pryč. Celkově se rozsvítil, jinak to nazvat neumím. A já? Zmocnila se mě potřeba jít do sebe, pracovat na sobě a své sebelásce."

Xenie:
"Správné složení lahvičky na míru mi otevřely oči nad věcmi, které jsem si nechtěla připustit. Dlouhodobě neřešené problémy mě skolily až na zem. Kapičky a vůle dostat se z problémů se mi pomalu, ale jiste krok za krokem daří. Děkuji"

Renata:
"Cítím se lépe, cítím se klidnější a spokojenější. Jsem více v pohodě."

Hana:
"Bachovy esence jsem už dobrala,cítím se po nich klidnější a vyrovnanější,i když čelím ještě dozvukům sporu s dotazovanými lidmi,mám pocit,že emoce díky esencím  dokážu zvládat s větším klidem."

Eva:
"Po kapičkách jsme se nejdříve cítila hůř, ale pochopila jsem to jako určitou očistu. Ted už se cítím o něco lépe. Černé myšlenky či úzkostné stavy skoro vymizely. Jsem víc otevřená, komunikativní. Sama vím, že zatím to není 100%, ale ještě tomu dávám čas."

Jana:
"U dětí pozoruji velké změny a jsem za to moc ráda. Myslím, že se to pomalu vrací k lepšímu. Děkuji za vše, kdybychom cokoli potřebovali, budu moc ráda, když nám zase doporučíte Vaše skvělé kapky."

Daniela:
"Esence u dcerky zabírají úžasně, za necelých 14 měla jeden mírný náznak své vzdorovitosti, jinak to jsou běžné dětské záležitosti, a to musí být:-). Jsem moc ráda, že jste nám pomohla, protože nás to doma dost vyčerpávalo."

Irena:
"Osobně jsem bach. esence vyzkoušela, až díky Sandry, která se mnou konzultovala mé pocity a mohly jsme společně určit vhodné esence, který můj stav opět navodí do rovnováhy. Vracím se k nim v časech, kdy potřebuji lépe emočně zpracovat blok v emocích, strach z možného opakování situací nebo obavy z cestování apod. Lépe jsem pak daný stav zvládla a i okolí mou změnou chování bylo mile překvapeno." Děkuji Iris

Ilona:
"Po smrti svého syna jsem prožívala opravdu těžké období a díky esencím jsem se nebláznila. Střídaly se těžké chvilky, s ještě těžšími, ale díky lahvičce jsem je zvládla.  Jsem Vám velmi vděčná, esence řadím do kategorie "zázraků"."

Tereza:
"Dobré ráno, zatím se cítím lépe. Alespoň s mou výbušností na děti je to lepší."

Marcela:
"Daří se nám moc dobře. U Adámka došlo ke zlepšení, odchody do školky už nejsou problém a celkově s Adámkem lépe vycházíme. Takže věřím, že ke zlepšení přispěla lahvička esencí.  
Doporučila jsem Vám své sestře a také třídní učitelce od Adámka ze školky.."

Tereza:
"Přijde mi, že je mi lépe. Jak jsem psala minule, pociťuji hlavně změny vůči dětem, jejich chování, dohadování je občas až moc, a co bych dřív řešila velkým křikem, tak teď mi přijde, že než opravdu přijde ten větší výbuch má to hodně dlouhé trvání. Cítím se líp. Co se týkalo problému s manželem, tak se snažíme na všech frontách společně. Je to lepší."

Míša:
"Ve vypjatých situacích reaguji úplně jinak, než bez kapiček. A je to díky jim. Jsem jakoby vyrovnanější. Hlava nepracuje tolik jako předtím. Pokračuji v kapáni a věřim, ze budu ke konci vyladěná úplně."

Jana:
"U paní Sandry jsem byla na osobní konzultaci. Oceňuji její profesionální a zároveň lidský přístup. Zajímala se o mě, o můj příběh a zvolila esence tak, že jsem již nepotřebovala další lahvičku. Doporučuju ji všem svým známým."

...další budou průběžně doplňovány... ♥

 

⛱ DOVOLENÁ ⛱

1. - 20.9.2019
Během dovolené jsem k dispozici pouze na telefonu.
Prosím, pište mi pouze sms. Jakmile bude prostor, zavolám
 či odepíšu zpět.

Kurzy:

Víkendový kurz Bachovy esence
28. - 29.9.2019
více info o kurzu

Kurz automatické kresby
19.10.2019
více info o kurzu

Harmonogram:S radostí se Vám budu věnovat emailem či v poradně ♥
úterý - pátek

* poradna v Ostravě Hrabůvce pracovní doba dle objednávek


tel: 737 888 477

balíčky
odchází vždy ve středu a pátek

*nemohu zaručit přijetí hovoru při práci s klientem

Newsletter:

Chci odebírat newsletter

Chci odebírat!

Facebook:

 
Webdesign Studio R3D