Brány nebes o jsou o Vánocích otevřenější

Brány nebes o vánocích

* poselství Vánoc od Lorny Byrne

Přeji vám velmi radostné Vánoce.


Je na vás, abyste cítili radost a neudělali z Vánoc období plné stresu. Musíme být radostní, aby se naše láska a radost dotkla lidí kolem nás, i těch, které neznáte, když kolem nich procházíte na ulici.

Bůh a jeho andělé nám všem v tento roční čas dávají dar radosti a lásky nehledě na naše náboženské vyznání nebo na to, jestli Vánoce slavíme či ne. Je ale na nás, jestli tento dar přijmeme.


V tento roční čas vídám od dětství tisíce andělů, jak létají nad domy a shazují koule světla do každého domova. Když se to stane, vidím explozi světla, které vyplní každý kout a skulinu domu a rozzáří i cihly a cement. Vždy jsem si říkala, proč se to děje, a až v nedávných letech mi andělé vysvětlili, co to vlastně dělají. Řekli mi, že pomáhají dospělým, aby se rozpomněli na Nebe. V přítomnosti dětí často cítíme atmosféru radosti, obzvlášť o Vánocích.  Děti nedávno přišly od Boha, z Nebe, a jsou plné lásky a radosti. My všichni dospělí v sobě také nosíme tyto vzpomínky, i když jsou možná po většinu roky skryté.

Vánoce
V tomto čase roku jsou brány Nebe trochu otevřenější. Miliony a miliony těchto andělů otevřou brány, které jsou už téměř úplně dokořán, ještě o něco víc, když jimi prolétávají na Zem jako nekonečný proud světla.
Na konci listopadu jsem byla v New Yorku těsně před Díkuvzdáním a Chanukou a tito speciální andělé už měli napilno. Když jsem chodila po ulicích Manhattanu, viděla jsem anděly, jak létají nad budovami a shazují koule světla. Bylo to, jako by ta koule zmizela, prošla budovou, ale ještě než úplně dopadla, andělé rozsvítili byt a já viděla, kam ta koule letí, a pak jsem viděla explozi světla a jak koule vyplnila celý byt a každého v něm prozářila duchem lásky a radosti. V jednom sedmdesáti poschoďovém bytovém mrakodrapu jsem viděla, jak koule explodují každá jindy v deseti bytech. Tohle se neděje pouze v noci, ale dvacet čtyři hodin denně.

Andělé mi říkají, že každý domov je během tohoto období navštíven nehledě na náboženství nebo víru či nevíru jeho obyvatel, nebo jestli je to vila, stan nebo uprchlický tábor. Nevím, podle čeho andělé určují, kdy navštíví čí domov, ale myslím si, že shazují kouli světla vždy ve chvíli, kdy jsou doma všichni, kteří tam bydlí, a tak každý může zažít tuto radost. Na nikoho na světě nezapomenou.

Nedávno jsem byla u nás v supermarketu a přede mnou ve frontě stála jedna muslimská žena se svojí dcerkou a obě měly zakryté hlavy šátkem. Jako vždy jsem viděla za každou z nich světlo jejího strážného anděla a vedle té dívky byl ještě jeden anděl. Tento anděl byl dokonalý, velmi nádherný a tyčil se nad tou dívenkou. Slabě jsem viděla jeho křídla, která byla zavřená. Byl oblečený do zářivě bílého roucha s jemným zlatým lemováním na konci rukávů. Když platily, prodavačka jim popřála Veselé Vánoce. Holčička se otočila na matku s velkým úsměvem na tváři a měla radost z toho, že jí někdo popřál Veselé Vánoce, ale její matka se neusmála a tvářila se nesouhlasně. Ten bílý anděl sejmul ruku z hlavy té dívenky a já viděla, jak na ní padá zlatý prach (na tu holčičku). Otočila se na mě, aniž by si toho všimla její matka, a zeširoka se na mě usmála, štěstím celá bez sebe. Ten anděl mi řekl, že den předtím byla na jejich domov shozena koule světla a že ta holčička bezpodmínečně přijala její radost. Její matka ale kvůli tradicím a ze strachu tuto radost odmítla.

Tito andělé tu nejsou jen pro křesťany, jsou zde někdy od půlky listopadu až do začátku ledna, protože to je čas, kdy všechny tradice a náboženství slaví – konec konců je to čas, kdy jsou brány Nebes trochu otevřenější, a čas, kdy Bůh posílá do každého domova dar v podobě koule světla, dar radosti a lásky.

Všichni bychom měli v tuto dobu přijmout tento dar lásky a radosti a dovolit mu vstoupit do našeho srdce. Je to naše volba a my všichni se musíme rozhodnout, jestli ho přijmeme nebo ne. Pokud ano, zjistíme, že vše je najednou klidnější a že se více radujeme. Naše radost a láska se dotknou i druhých kolem nás a my budeme méně soudit sebe a druhé, bude pro nás snazší odpustit těm, kteří nám v minulosti ublížili.

Vím, že Vánoce pro mnoho lidí nejsou snadná doba, především pro ty, kteří o někoho přišli. Andělé mi říkají, abych řekla těm z vás, kteří truchlíte, že duše vašich milovaných je v Nebi a Bůh ji dovoluje, aby byla u vás, když ji potřebujete. Vaši blízcí necítí žádnou bolest, ale jsou v Nebi šťastní a chtějí, abyste i vy byli šťastní a žili svůj život naplno. Vaši blízcí chtějí, abyste přijali tento dar radosti a lásky, i když se vám po nich stýská nebo truchlíte.

Pokud přijmeme tento dar lásky a radosti, pomůže nám to si uvědomit, že život je o něčem víc než jen o materiálních věcech, a pomůže nám to si více vážit naší rodiny a přátel. Také nám to pomůže být všímaví vůči druhým, kteří možná nemají tolik co my, lidem, kteří potřebují přátelství, úsměv, nějaké peníze, malý dárek.

Andělé mi říkají, že se dost nedělíme. Nemusí to být něco velkého, o co byste se měli podělit, může to být objetí, vánoční přání (andělé mi říkají, že si dost nepřejeme Veselé Vánoce!). Někomu třeba zachráníte tyto Vánoce život tím, že se na ně usmějete, že jim pomůžete si uvědomit, že je tu světlo, že život stojí za to žít.

Říkají mi, abych vás poprosila, že jestli máte něčeho trochu navíc, podělte se o to. Že pokud víte o rodině nebo o starším člověku, který nebude mít o těchto Vánocích dostatek, někdo, kdo možná studuje nebo pracuje mimo domov a nebude moct být na Vánoce doma, abyste pro ně něco udělali, třeba jim dali dárek přede dveře. Také mi připomínají, abych vám řekla, že se musíme povznést nad svoje místní problémy, když dáváme, a snažit o to dát něco, i kdyby jen pár korun, na pomoc lidem v jiných částech světa, kteří mají méně než my, především těm, kteří jsou postiženi válkou nebo přírodní katastrofou.

Přeji si a modlím se, abyste všichni přijali tuto lásku a radost do svého života.

Veselé Vánoce.
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna Byrne

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić jsem terapeut EFT a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci i vám.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


photo: časopis Kreativ 

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz