Reference klientů

Reference klientů bachovy esence

Velice si vážím důvěry, kterou ve mně a terapii EFT vkládáte. Zvláště, když se jedná o vaši první zkušenost s touto terapií. Jsem vždy nadšená, jak EFT efektivně pomáhá lidem, kteří přichází z nejrůznějších situací, řeší odlišné obtíže, mají různorodé zázemí, ale všichni si chválí, jak jim EFT pomohlo a hned po prvním sezení cítí změnu.

Reakce mých klientů si můžete přečíst níže.

...další jsou průběžně doplňovány... ♥

Daniela:
Děkuji za moc příjemné setkání, za Váš profesionálně empatický přístup a za zajímavou zkušenost s EFT metodou. Po EFT sezení jsem se cítila total vláčná, jako kdyby ze mě odplulo vše špatné a oddaná snad všemu, co má přijít. Teď s odstupem času se cítím zklidněná, s vírou, že vše zvládnu. Určitě se nebráním pokračování se zvládáním mých dalších případných neduhů s pomocí praktikování EFT, protože efekt jednoduše cítím:-).

Ještě jednou moc děkuji, přeji spoustu usměvavých dnů, spokojených klientů a klidnou mysl.

Vaše věrná Daniela :-)

Marcela:
V mém konkrétním případě s pocitem opuštění se mi velmi ulevilo. Metoda eft je velmi zajímavá a Vaše práce pro mne byla terapeuticky velmi obohacující a inspirativní. Děkuji, určitě se ještě někdy ozvu. 

Žaneta:
Moje první terapie EFT, je nejlepší první krok na cestě být zase sama sebou!

Když jsem šla na toto sezení, nebyla jsem si jistá co řešit dřív: pocit nespokojenosti a neuznání v práci i v životě, vleklé zdravotní potíže, pocit nemoci se nikam posunout,…. Má upřímnost a poctivost a ochota pomoci, se nakonec vždy obrátila proti mně a já z toho byla vždy nešťastná a snažila se ještě více, až jsem se z toho onemocněla. 

Díky citlivému přístupu Sandry jsme určili prioritu problémů: obrovská únava. V terapii jsem pomyslně prošla kus cesty svého života, proteklo mnoho slz, ale zazněl i zvonivý smích.  Ty tolik známé fráze načtené z knížek najednou dostaly smysl: vážit si sebe, mít se ráda, dovolit si,…… Najednou to bylo o mém já, cítila jsem se lépe, volná, svobodná, pukla obruč kolem mé hrudi, která mi nedovolovala se pořádně nadechnout a mít se ráda taková jaká jsem.  Neohlížet se jen na potřeby ostatních, ale prvořadně na své.

Druhý den jsem se vzbudila svěží, spokojená, s pocitem že všechno můžu, ale nic nemusím! To je ten pocit svobody a volnosti. Přesto že celý týden dodržuji svůj pomyslný řád: vstávám v půl páté a spát chodím po jedenácté, jsem v pohodě, svěží.  Ale ráno si udělám čas na kávu a snídani, v práci automaticky nepřebírám odpovědnost za ostatní, po práci si dovolím siestu a třeba něco smlsnu, nemám výčitky, že jsem nestihla vyžehlit všechno prádlo.  A Země se točí dál!  Nikdo mi nic neřekl, nevyčítal, možná jen v práci se trochu divili.  Už se nebojím říct o své potřeby. 

Musím dát Sandře za pravdu, že to bylo hlavně o mém vnitřním nastavení. 


Petra:
Přišla jsem za Sandrou na EFT, protože jsem už nevěděla kudy kam. Měla jsem strach, že zklamu. Bála jsem se, že když nebudu báječná a dokonalá, tak mě nikdo nebude mít rád. Snažila jsem se a vždy pachtila, aby byli všichni okolo mě spokojení. Oni kvetli a já jsem padala na hubu. Díky EFT jsem vyplakala moře slz, dotkly jsme se mého zranění, které jsme si osahaly, viděly a cítily a přepsaly. Odcházela jsem tolik smířená sama se sebou a tím, kým doopravdy jsem. Uteklo už několik týdnů a já už ten strach nemám. Cítím se jako znovuzrozená.  

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz