O EFT

Co je to EFT

Sandra:

"Když jsem se dostala do situace, ve které jsem si nevěděla rady sama se sebou, přišlo mi do života EFT. Bylo až zázračné, jak účinně a efektivně mi pomohlo.
Proto jsem se rozhodla ho naučit, abych ho mohla nabídnout i vám."

Technika emoční svobody EFT je hluboká metoda k odstranění emočních bloků, které nám brání dosáhnout v životě úspěchu, zdraví a štěstí.

EFT využívá jemnou techniku poklepávání akupunkturních bodů na obličeji a na těle, které jsou známé po tisíciletí v medicíně Dálného Východu.

Při práci na daném problému se odstraňují negativní bloky a tak negativní reakce a emoční bolest, prvotně propojená s problémem, vymizí. Tento výsledný efekt je při zpracování všech aspektů problému trvalý.  

Co je to EFT

Jak EFT funguje

Jak EFT funguje?

Každý jsme se narodili v jiných podmínkách a naše životy utvářely nejrůznější zážitky. S každým uplynulým dnem, s každou novou zkušeností, kterou jsme získali - ať dobrou, či špatnou - se naše žvotní cesty utvářely osobitým způsobem.

Každý z nás má tedy specifické problémy, které na své cestě životem řeší podle vlastních pravidel a v takovém pořadí, jaké mu vyhovuje.

Klient si sám určuje, co chce léčit a čím se chce zabývat - zvolí tedy sám, co je pro něj prioritou a v jaké oblasti svého života chce se změnami začít.

Někomu tedy EFT pomůže ve zdravotní oblasti, pro jiného jsou největším problémem vztahy. Někdo chce ze všeho nejdříve řešit třeba vzpomínky, které ho pronásledují, jiný se může potýkat se stresem, závislostmi, nízkým sebevědomím, smutkem, žalem vztekem či jiným traumatem.

Základním předpokladem úspěšné terapie je vaše otevřenost. 

Délku terapie si určujete sami. Vy máte v rukou odpovědnost za svůj stav a vy rozhodujete, jestli máte zájem o další sezení.

Jaké změny mi EFT přinese?

Jaké změny mi EFT přinese?

Pokud své problémy začnete řešit pomocí metody EFT, nejenže brzy odezní, ale dostanete ještě něco navíc!

Zjistíte, že energii můžete opět získat!
Tam kde vládl strach, najdeme nyní odvahu a hrdost, osvobodíme se od smutku a bolesti, a místo toho, aby naše srdce přetékalo hněvem a nenávistí, rozkvete v něm láska.

A kromě toho...když se mění naše emoce, mění se také naše myšlenky a naše tělo.

Pokud se cítíme plni energie, silní šťastní, naše myšlení se stává jasnějším a logičtějším a my získáváme přistup ke všem svým duševním schopnostem. Také naše tělo má prospěch, jsme vitální, cítíme se zdravější, lehčí a mladší.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ SANDŘIN PŘÍBĚH A JEJÍ CESTU K EFT »

EFT je lékařsky a vědecky prokázána metoda

Metoda EFT je ověřena řadou recenzovaných studií publikovaných ve významných lékařských a psychologických časopisech. 

Studiemi bylo prokázáno, že EFT je účinným nástrojem pro úlevu od bolesti, uvolnění starostí a strachů, přeměnu emocí, jako je hněv a neustálý smutek, na spokojenost a radost, a dokonce i na odstranění touhy po jídle!

Studie k nahlédnutí ZDE 

 
Poradna EFT

Chápu, naléhavost vašich potíží, a proto vám nabízím objednací lhůty v co nejbližším možném termínu. 
Ideálně ve stejném, nebo následujícím týdnu.

Máte dotaz? Napište mi!* povinné údaje

Vyzkoušejte také

webové stránky od r3d.cz