Zvolené články:

Výklad z Tarotových karet na období od Úplňku 14.11.2016 do Úplňku příštího a to do 14.12.2016.

Na obrázku je energický, dobrodružný, upřímný a po pravdě toužící Střelec. Toto znamení bude vládnout od 23.11. do 21.12. Mnohé se také v tomto období dozví. Samozřejmě nejen on. Jsou před námi dny spokojenost přinášejících rozhodnutí, vyjasní se i tam, kde to vypadá jako marnost nad marnost. Bude se vybírat, organizovat, také osvobozovat od toho, co nás omezuje či nějak okrádá. No a dotkne se to především různých smluvních vztahů, dohod a také vztahů partnerských. Včetně záležitostí kolem dětí. Padne mnoho masek a neupřímných trápivých spojení, naopak ta opravdová vzniknou. Hlavně na konci období. Karty nás celkově vyzývají, abychom se snažili dořešit, co jsme ještě tomuto roku dlužni. Povzpomínejte i na resty na úřadech, s nadřízenými orgány. Budou se také častěji ozývat. Připravme si rozumné argumenty ke konfrontacím a nějaké své pevné stanovisko. Bude se hodit. Hodit se bude i pevná vůle, morálka a odolnost vůči manipulacím i jizlivým jazykům. Někteří budou kousaví až to zamrazí. Tak buďte stateční. Právě odvaha a to i v komunikaci spoustu věcí vyřeší. Bylo by dobré hodně mluvit, ptát se, objasňovat a všímat si podnětů. Tak se zadaří a šťastně uzavře. Co se týká toho mrazení, to čekejme i venku, takže se teple oblékejme. Ledová Královna se svým Králem budou panovat. Vyčistí nám ale krásně oblohu, mysl i zrak. A to stojí za to :)

Výklad z Tarotových karet na období od Úplňku 16.10.2016 do Úplňku příštího a to do 14.11.2016

Podzim je v plném proudu, za pár dní se chytnou žezla Štíři a já vás vítám u měsíčního výkladu z Tarotových karet přátelé, který jsem pro vás vypracovala za Úplňku. To už ale víte. Tak co nás čeká a na co se připravit :). Tohle období nás bude trochu zkoušet. Především co se jistot týká a to materiálních a citových. Budou se objevovat pocity ohrožení v lásce, pochybnosti o stálosti a spolehlivosti mileneckých vztahů, ale i vztahů všeobecně, finanční starosti a pochybnosti. Někdo se může cítit přímo ožebračen. Bylo by dobré si uvědomit jestli ty obavy stojí na reálném základě, nebo jsou jen vytvořené v našich představách. Dny před námi budou nahrávat pesimismu a negativním myšlenkám, takže mnoho z těchto strachů bude zbytečných. Nenechte se nahlodat chladem a šedivým počasí. Ohlídejte si i prochladnutí a pády. Na bezohledné zisků chtivce si ale pozor dejte. Některé lidi bude více lákat chamtivě hrabat pro sebe na úkor druhých. I lstivě. Prostě se nedejte, opevněte se a jděte vytrvale dál svým směrem. Nezapomínejte na svou šťastnou hvězdu. A jestli zjistíte, že jste v minulých dnech opravdu šlápli vedle, zasaďte semínko jinde, nebo třeba jinak. Příležitosti budou. Hlavně v druhém týdnu období. Nedělejte ale unáhlené závěry, zasáhněte jen v případě, že jste o špatném skutečně přesvědčeni. Jinak si udržte pevnou vůli a vyčkejte do konce období. Tam se bude vyjasňovat. V materiální i vztahové oblasti. Také vyrovnávat. Kolem Úplňku v Býkovi se nám vrátí pocit jistoty a bezpečí. Z mnohých spadne těžké břemeno. Jestli řešíte něco úředně, nebo smlouvy, dohody taky na to dojde. Abychom byli celý měsíc co nejúspěšnější, a aby nám to v těchto směrech rostlo nám karty radí dbát na spolehlivost, na poctivost, dát ruce pryč od pochybných úmyslů i věcí, držet se reality, praktického přístupu, pomáhat druhým a věřit přátelé. Ve svůj talent, v sebe samotné a v to, že Slunce zase zasvítí. Ano zasvítí a přinese sebou štěstí.

Hezké dny a vytrvejte :)

Kaštany

Nevím jak jste na tom vy, ale já už chodím okolo kaštanů a hlavu točím směrem vzhůru a říkám si, když už budou padat..?
Když konečně je budu moci žmoulat?
Miluju v ruce cítit tu jejich oblost, hebkost, vůni, to teplo které z nich vychází...

Výklad z Tarotových karet na období od Úplňku 16.9.2016 do Úplňku příštího a to do 16.10.2016

Je před námi další období přátelé a já vás vítám u dalšího mého výkladu. Než se rozepíšu o tom co nám dny chystají se jen zmíním, že nám začnou za pár dní panovat Váhy, znamení vzdušné, šarmantní a velmi společenské. To ale jen tak na okraj. Jaké období bude čtu čistě z Tarotových karet. Velmi slibné. Po celou dobu budeme pod šťastnou hvězdou, která nám poskytne ochranu a podpoří, aby se příznivě vyvíjelo téměř vše, do čeho se pustíme. Mnohým končí utrpení a začíná svítat na lepší časy. Období bude plodné především co se týká finančních a pracovních záležitostí, projektů, ale bude přát také uzdravení a v nemalé míře otěhotnění, takže se buď chraňte, nebo ne. To je na vás. Bude docházet k slibným setkáním a spojením, i z dlouhodobého hlediska. Naopak ta špatná budou ztrácet svou sílu. Je naděje se dostat z hmotných pout, ze závislostí skrze finance a vydat se vlastní cestou. Co se zrodí má velkou šanci růst a přinést zisk hlavně také pro delší budoucnost. Nezahazujte tedy své nápady, koukejte po nabídkách, rozjíždějte podniky. Někoho může překvapit přímo tučný úlovek, v jakékoli podobě. Bude mít z pekla štěstí. Zkusila bych si i vsadit, především v třetím týdnu tedy od 1.října do 8. října, ale příslib finančních zisků máme pro celý čas, takže... :). Co si ohlídat, tak držme si morálku, aby to štěstí zůstalo štěstím i v budoucnu, pozor na podlehnutí mamonu, na chamtivost a chtíče. Někteří mohou mít sklony tahat za provázky v životech jiných skrze svou moc, skrze děti, peníze. Manipulovat i vydírat. Budeme ale pod ochranou, takže bychom měli takové ďábelské kousky zvládnout bez větších komplikací. Neztrácejte víru když začne někdo vystrkávat růžky, jděte odvážně za svým cílem. Věřte v tu svou šťastnou hvězdu přátelé.

Výklad z Tarotových karet na období od Úplňku 18.8.2016 do Úplňku příštího a to do 16.9.2016.

Vítám vás u dalšího mého výkladu přátelé, vládnoucím znamením budou Panny a jdeme se kouknout co nám karty pro následující dny odkrývají. Minulé období dost zkoušelo naše emoce. Asi jste zaznamenali výkyvy nálad, jednou dole jednou nahoře. Také nestálost v názorech i postojích. Docházelo k různým zvratům, měnilo se. Někomu osud nadělil změnu příjemnou, s jiným zatočil, no a následující dny budou ještě takovým dojezdem. Zásadní změny jsou ještě stále ve vzduchu i nálada může pozlobit,

ENERGIE DNÍ 15. 8. – 21. 8. 2016

Energie tohoto týdne budou spíše klidné, lidské a vnímavé. Pokud jste v úzkých či řešíte nějaké problémy, může se vám tento týden podařit najít řešení nebo také můžete někoho požádat o pomoc či radu. Větší důraz bude ale kladen spíše na skutečné potřeby než na přání či touhy. V závěru týdne se snažte co nejvíce věnovat tomu, co máte rádi, co vás baví a co vám přináší radost.

PONDĚLÍ 15. 8. 2016 – HAVRAN – KOV

Pondělí může být trošku pesimistický den. Vše můžeme vidět černě a první reakce na vše mohou být dosti kritické. Nezačínejte tento den nic, co má mít dlouhodobé trvání. Neslo by to pak s sebou tuto pesimistickou náladu po celou dobu. Jednání mohou být velmi negativní, raději je odsuňte na jiný den. Raději neplánujte ani společenské akce.

ÚTERÝ 16. 8. 2016 – OPICE – KOV

V úterý nás naopak čeká celkem hravý den. Vhodný pro dětské společenské hry, dětské oslavy a neformální zábavu. Naopak může být velká nechuť řešit problémy. Snažte se tedy případné konfliktní či problematické situace řešit s lehkostí a hravostí, nikoho nenapadejte a nesnažte se využívat lsti či lži. Může se vám to velmi vymstít. Berte dnes vše více jako zábavu než jako problém. Od problémů můžete mít tendenci dnes spíše utíkat. Na druhou stranu dnes ale můžete snáze nacházet různá řešení, či mít nějaký nápad a přijít na způsob, jak nějakou věc či problém vyřešit.

STŘEDA 17. 8. 2016 – LIDOOP – ZEMĚ

Středeční energie budou poměrně lidské a empatické. Velmi vhodný den na přátelská setkání a osobní, ale i pracovní schůzky. Veškerá jednání by měla být empatická, vstřícná, plná lidskosti a zodpovědnosti. Pokud jste v úzkých a řešíte nějaké problémy, můžete tento den někoho požádat o radu či pomoc. Společenské akce by měly být uvolněné a přátelské, plné porozumění a podpory.

ČTVRTEK 18. 8. 2016 – TAPÍR – ZEMĚ

Čtvrtek naváže na energie ze včerejška. I tento den bude posilovat empatii a porozumění. Měl by to být silně vnímavý den, velmi citlivý a lidský. Nebude však již tak vstřícný, jako byl včerejší den. Proto své potřeby budete dnes muset také doložit. Dnes bude kladen větší důraz na skutečné potřeby. Jen pozor na rozlišení, co je jen vaše přání či touha a co skutečně potřebujete. Pokud tedy něco chcete a racionálně zdůvodníte svoji potřebu, mělo by vám být vyhověno. Jednání by měla být velmi empatická a vstřícná. Společenské aktivity velmi vhodné na charitativní účely. Energie tohoto dne budou přát také vyřizování nutných záležitostí na úřadech.

PÁTEK 19. 8. 2016 – KOZA – OHEŇ

I v pátek by měl být celkem lidský a vnímavý den. Dnes může být kladen větší důraz na krásu, romantiku a na cokoliv hezkého na dívání. Věnujte dnes také pozornost svému interiéru nebo si zajděte si třeba na nějakou zajímavou výstavu. Dnešní den si spíše užívejte radost a nesnažte se řešit žádné komplikované záležitosti. Pokud se dnes chcete pouštět do větších věcí, zajistěte si raději nějakou podporu ve svém okolí.

SOBOTA 20. 8. 2016 – MUNTJAK – OHEŇ

I dnes budou energie příjemně „hřejivé“, zatím ale nijak silné. Může to být den plný ideálů, kdy bude velmi jednoduché se pro něco nadchnout. Zároveň může dnešní den ale také působit poněkud bezbranně, pochybovačně až ulekaně. Také dnes se co nejvíce věnujte tomu, co máte rádi a co vám přináší radost.

NEDĚLE 21. 8. 2016 – KŮŇ – OHEŇ

Neděle přinese celkem silné energie ohně. Měl by to být spíše dynamický den plný nadšení a radosti. Dnes se můžete s volností a vášní pustit téměř do čehokoliv, co vám dělá radost a co vás baví. Ukažte ostatním v čem jste dobří a co umíte. Užijte si hlavně svobodu, ale nechejte ji také ostatním. Dnes se rozhodujte spíše podle pocitů a emocí. Rozum dnes může „zdržovat“. Rozhodně dnes neřešte žádné detaily. Velmi vhodný den pro velké akce pro hodně lidí.

ENERGIE DNÍ 8. 8. – 14. 8. 2016

Energie tohoto týdne mají spíše klidnější (pasivnější) charakter. Není to týden na žádné velké a náročné akce. Pondělí a úterý jsou dny, které by měly přát pomoci. Pokud něco řešíte a potřebujete se s někým poradit či od někoho pomoct, využijte k tomu tyto dva dny. Závěr týdne bude přát spíše práci s detailem, tabulkami a různým kontrolám.

PONDĚLÍ 8. 8. 2016 – VLAŠTOVKA – VODA

Dnešní den může vypadat křehce a velmi nejistě. Ale vše bude lepší, než to vypadá. Dnes bude vše plynout ke svému přirozenému konci. Některé věci dnes nemusíte úplně chápat, ale to nevadí, stačí, když budete věřit, že spěje vše ke zdárnému konci. Nechte to prostě plynout. Dnešní den bude přát plynutí na základě moudrého rozhodnutí. Můžete se také zaměřit více na svou budoucnost a pokud si někde nejste jistí, tak se třeba poradit se svým mentorem či učitelem. Jednání mohou být velkorysá, jakoby dnes všem záleželo na vašich potřebách. Společenská setkání mohou být plná soucítění, všichni vám můžou chtít vyjít vstříc. Dnes je také vhodný den na setkání s blízkými lidmi, kteří pro vás mohou něco udělat. Měl by to být velmi příjemný den, kdy můžete být pro ostatní zdrojem moudrosti a pomoci jim k jejich cílům. Nebo naopak vy potkáte někoho, kdo vám poradí či pomůže.

ÚTERÝ 9. 8. 2016 – VEPŘ – VODA

Dnes se pokud možno věnujte zábavě a svým přátelům. Snažte si vše užít v co největší míře. Plné stoly, zábava a spousta přátel Je to také vhodný den pro pomoc. Jak pro poskytování pomoci tak i pro žádání o pomoc. Snažte se tedy být vstřícní. Pokud se věnujete charitě, pak dnešní den pro tuto činnost je jako dělaný. Pokud Vám bude nabídnuta pomoc, rozhodně ji přijměte. Jednání si na dnešek domluvte tak, aby byla spojená s obědem nebo večeří. Jídlo dnes bude základ pro úspěch vašich cílů a dobře najedení lidé vám budou chtít pomoci. Vhodný den pro rauty se spoustou jídla a hodně dobrým pitím.

STŘEDA 10. 8. 2016 – DIKOBRAZ – ZEMĚ

Včera jste se měli věnovat zábavě a svým přátelům a dnes je naopak den, který byste měli věnovat sami sobě, svojí životní cestě či kariéře. Den, který by měl přát objektivní realitě a faktům. Můžete se také věnovat svému zázemí a domovu. Dnešek by ale také měl přát partnerství a je to vhodný den na posílení sexuálního pouta mezi partnery.

ČTVRTEK 11. 8. 2016 – VLK – ZEMĚ

Dnes si dávejte pozor na přetvářku a klam a raději se spoléhejte sami na sebe. Některé věci se mohou zdát jinak, než ve skutečnosti jsou. Raději si dnes vše ověřte z důvěryhodných zdrojů. Jednání nebudou mít moc velký význam. Všichni můžou mít tendence mlžit a přetvařovat se. Dnes raději taky neorganizujte žádná důležitá společenská setkání, na jejichž výsledku vám hodně záleží. Zajděte si raději večer s partnerem do divadla na nějaké hezké představení.

PÁTEK 12. 8. 2105 – PES – KOV

Dnešek bude velmi posilovat rodinu a tradice. Vhodný den na rodinná setkání. Může to být více konzervativní den, který nebude přát prezentaci nových věcí či náhlých změn. Dávejte si také pozor na dodržování pravidel a předpisů. Držte se pravidel a řádů, jinak může dojít ke konfliktům. Dnešek může mít dvě tváře, bude buď konzervativní, nebo hodně hravý. Pokud se dnes s někým seznámíte, je tam velký potenciál na věrnost a oddanost. Jednání i společenské aktivity by tento den měly být velmi vstřícné a loajální, se snahou pomoci a starat se. Zkrátka vhodný den pro vše, kde je důležitá loajalita (svatba, partnerství v podnikání atd.).

SOBOTA 13. 8. 2016 – BAŽANT – KOV

V sobotu nám budou vládnout celkem těžkopádné energie. Na tento den si opravdu neplánujte nic náročného. I dnes se bude vyžadovat řád a pořádek, ale zároveň to může být den plný obav a pochybností. Trošku podrážděný a nesourodý den. Můžeme mít tendence vidět ve všem průšvih.

NEDĚLE 14. 8. 2016 – KOHOUT – KOV

Neděle nám přinese celkem pracovitou energii, silně zaměřenou na detail. Je to proto velmi vhodný den na práci s detailem či různé kontroly, audity apod. Zkontrolujte si dnes své plány a ujistěte se, že vše jde, tak jak má. Dávejte si pozor na detail, protože i malá chyba dnes může způsobit velký problém. Dnes může být také vhodný den pro design, módu, hezké oblečení. Krása detailu dnes bude oceněna. Můžete si také trošku „vyhodit z kopýtka“ a blýsknout se ve společnosti (módní přehlídky, výstavy atd.). Jděte na nějakou hezkou akci, na hezké místo. Velmi vhodný den na takové aktivity, kde se chcete zaskvět a pochlubit se ve společnosti, ale také citlivý den na uznání. Pozor na komplex z nedostatečného ocenění od okolí. Nezapomeňte tedy dnes projevit uznání také lidem kolem vás.

Výklad z Tarotových karet na období od Úplňku 20.6.2016 do Úplňku příštího a to do 20.7.2016

Přátelé, tak léto nám začne hodně pěkně :). Vcházíme do hojnosti, úrody a na radost bohatého období. Co jsme kde zaseli a ještě i zasejeme hned teď po Úplňku, to také sklidíme. Plody svých snah, své práce, postoupíme ve svých plánech. K růstu a zrodu bude docházet hlavně v rodinách. Tam také najdeme nejvíc pochopení, pomoci i ochranu. Dny budou přát různým domácím plánům, akcím, rodinným podnikům. Dohodám, celkově změnám k lepšímu. I třeba stěhování. Také se všeobecně uklidní rozbouřené situace a překonají potíže. Jestli se chcete usmiřovat a stmelovat, tak je tohle období ideální. Radovat se bude hlavně u rodinných krbů. V prostředích, které nám takové teplo dávají a s lidmi, kteří jsou pro nás rodina. Vypadá to na oslavy, na zrození i sklizeň a na příliv nové energie. Vy, kteří chcete zkrásnit, nebo zkrášlovat, tak do toho. Půvabu a estetice jsou dny také velmi nakloněny. Celé období nám nabízí náruč hojnosti, lásky, krásy i porozumění, náruč Císařovny. Tak ji přijměme.
Teď v krátkosti k jednotlivým týdnům. Ten první, tedy současný popíšu porobněji. Bude to takový klidný týden. Klidně také začal. Někomu se může zdát, že nehybně až smutně, ale smutný nebude. Spíš takový hloubavý, přemýšlivý. Přímo vhodný třeba k ujasnění si svých plánů, toho co chceme, k poznávání i k rozuzlení nějaké nejasnosti. K vytváření harmonie v nás i kolem nás. Velmi příjemná a léčivá bude meditace a hudba. Dobrým rádcem intuice. K některým dorazí doslova záchranná myšlenka, pomocná ruka, nebo zpráva, která rozsvítí hvězdu naděje. Dumejte, naslouchejte, ale jestli chcete nějaké příjemné změny dosáhnout, tak na ni začněte pomalu pracovat už v těchto dnech.
Druhý týden bude svižný. Bude o posunu, přemísťování. Na cestách, ale i v našich záležitostech. Tady mnozí změní své místo, postoj, někteří bydliště. Velkou roli budou hrát ženy. Akčním bude štěstí přát. I v jiných městech, či oblastech. Právě v druhém a třetím týdnu se budou nejvíce překonávat různé těžkosti. Odhalí se i švindly, intriky a drbny. Možná zrovna vy zneškodníte svého nepřítele :). Celkově se přesuneme do klidu a mnohé pochopíme. Třetí týden bude takový chápavý i plný pochopení. Jestli se teď v něčem špatně vyznáte, tady se začnete znovu orientovat. Bude o nalezení správného směru. Najdou ho hlavně ti, kteří se v posledních dnech potáceli ve lžích, oklikách. Někteří změní způsoby, jiní cestu.
Konec období nás obdaruje novou energií. Zrodí se nový život v nás i kolem nás. Často právě nalezením správného směru. Překonáním úzkostí a těžkostí. Díky změnám k lepšímu. Ve vzduchu budou láskyplá gesta, vstřícné nábídky a příležitosti, které obšťastní. Štěstí bude přicházet i skrze děti. Tak se bavte a slavte. Vypadá to, že bude co. Přinejmenším tu znovu zapálenou jiskru v nás :)

Krásné dny přátelé <3


Příští Úplněk nastane 20.7.2016 v 0.56h.


Více zde: http://allison-tarot.webnode.cz/mesicni-vyklady-karet/uplnek-20-6-2016/

 

Kategorie článků:


Harmonogram:S radostí se Vám budu věnovat emailem či v poradně ♥
úterý - pátek

* poradna v Ostravě Hrabůvce pracovní doba dle objednávek


tel: 737 888 477

balíčky
odchází vždy ve středu a pátek

*nemohu zaručit přijetí hovoru při práci s klientem

Newsletter:

Chci odebírat newsletter

Chci odebírat!

Facebook:

 
Webdesign Studio R3D, s.r.o.