O poradně

Poradna Bachových esencí Ostrava

"Pomocí Bachových esencí
vnesu do Vašeho života emoční pohodu."


Bachovy esence diagnostika automatikou kresbou.

Co to jsou Bachovy květové esence a jak fungují?

Sandra: "Označila bych je za kouzelnou krabičku s 38 lahvičkama. Z této škály jich vyberu max. 7, a ty Vám namíchám na míru podle stavu ve kterém se nacházíte.
Vyslechnu si s čím Vám mohu pomoci, nebo dle společné domluvy vyberu bachovy esence intuitivně - pomocí diagnostiky přes automatickou kresbu."

Pomohu Vám se rozzářit, aby s Vámi mohl zářit celý svět. 

Bachovy esence jsou 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhájí člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili.

Dr. Eduard Bach byl přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit.

Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace.
Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům.
 

Vaše Reference:


Jana:
Milá Sandro, ještě jednou Vám děkuji za namíchání Bachových esencí na míru. Maty spinká celou noc a je to skvělé.

Renata:
Kapičky beru a musím už teď říct, že se cítím mnohem lépe. Více vše zvládám a jsem daleko klidnější. U dětí je také posun. Děkuji

Jana:
Lahvička je opravdu kouzelná, vše funguje, jak by mělo. Opravdu super, moc moc děkuji za vše. Jste zlatá.

Jana:
S Matýskem jsme v polovině lahviček a musím říci, že si připadám jako kdybych byla na pobytu v lázních. Maty začal lépe spát. Spí téměř celou noc, většinou kvikne, když večer přijdeme s manželem do ložnice. Potom kolem půl šesté, dostane mlíčko a spíme dál. Spíme i třeba do osmi hodin a je to skvělé. �� Spát v kuse 7 - 8 hodin je naprosto luxusní. Jsem odpočatá a nejsem tak nervózní. Máťa už nebouchá hlavou o zem, když se mu něco nelíbí. Lépe zvládá situace, když něco končí (např. vysávání). Začal chodit, takže má novou zábavu a všichni si to moc užíváme.
Děkuji Vám za vše, je nám mnohem lépe.


Šárka:

Trápily mě roky úzkosti, po dvou lahvičkách cítím obrovskou změnu. Děkuji za ni, ani jsem už nedoufala, že se to kdy změní. Děkuji z celého srdce, že vidím zase život v barvách.

Monika:
Služby paní Sandry mohu doporučit - citlivý a velmi příjemný přístup a způsob komunikace při přípravě Bachových kapek. Využívání služeb paní Sandry vnímám jako velmi účinnou terapii a pohlazení po duši. Nádherné stránky s celou řadou zajímavých a užitečných informací jsou pak příjemným bonusem.

Lucie:
Paní Sandra je úžasná žena, velmi empatická, jemná a ochotná pomoci. Řešila jsem problém s migrénou, které jsem měla více než dvacet let a Bachovy esence namíchané na míru jsem podpořila změnou jídelníčku, zvláště v určitě fázi cyklu a už jsem 4. měsíc bez migrény!!!!!
Dále mi pomohla s částečným odstavením dvojčátek ve 20 měsících, když už jsem byla s kojením na pokraji svých fyzických i psychických sil. Také velmi úspěšně, kojim 1x denně a už je to zase radost.
V budoucnu paní Sandru opět ráda oslovím s žádostí o pomoc. Šířím doporučení dál a mnoho přátel se na paní Sandru také již obrací.
Sandro, díky že tu pro nás jste a pomáháte nám.

Zuzka:
Nevim jestli pociťuju změny,  ale měla jsem zatím sílu vše vydržet, zvládnout a dokonce se s nikým nepohádat :D

Jaruška:
"
Pomohla jste mi překonat velmi těžké období, místy je sice stále zataženo ale někdy neuškodí zavřít se do sebe a snažit se číst- ne vše je jen tak jak se člověk cítí. 
Opravdu jsem nevěřila že kapičky tolik věcí změní a ovlivní. Maminka bojovala devět let s rakovinou a 7.února svůj boj prohrála, už v prosinci jsme věděli co se nezadržitelně blíží. Troufám si tvrdit, že jen díky esencím nastal zlom kdy jsem byla schopná být mamince na blízku a své prožívání zvládnout, abych jí dala co nejvíce radosti a potěšení z pohledu na nás a našeho společně stráveného času."
 >> >> celý příběh k přečtení zde

Míša:
"Podávám hlášení o průběhu mého "stavu" při kapání směsi :)
Asi po 4 dnech jsem cítila jakoby vnitřní chaos.
Poté mi do cesty přicházela různá zajímavá videa a informace odpovídající na mé vnitřní otázky. Postupně mi vše dávalo smysl. Uskutečnil se i rozhovor s Pjerem La še´zem..
Pak jsem  pochopila jednu zásadní věc, došla k uvědomění a od té doby se cítím jako bych se vznášela, vnitřně totálně klidná. Už 3 dny jsem se nedostala do situace, která by ve mě vyvolala křik. Nebo spíše, situace jsou pořád stejné, ale já zůstávám klidná."
 >> >> celý příběh k přečtení zde

Laďka:
"Můj malý princ už 6 dní kaká do záchodu a ne do gatí. Sice si sám neřekne, ale když vidím , že se mu chce, odvedu ho na záchod - neprotestuje a  vykaká se. Dřív to bylo s remcáním a stejně se nevykakal i když tam seděl třeba 1/2 hod. Pro mě po několika letech přepírání pokakaných slipů  je to hodně příjemná změna :D Jsem šťastná máma :-D
Já jsem víc v klidu a vyrovnanější, více si uvědomuji sama sebe a své potřeby. "

Gábina:
Celkově je to teď všechno lepší. Můj klouček je ve školce klidnější, má i tu paní asistentku, ale snad i díky Bachovým kapkám je trochu klidnější :-) Ačkoli stále má své "myšky" - chvilky :-D
Já se také cítím lépe, lépe vycházím se svou matkou. Začala jsem cvičit a také trochu zdravěji jíst :-) Snad to poklidnější období vydrží co nejdéle :-)! Děkuju moc za optání, jste moc hodná :-)
Přeji krásný den :-)

Jája:
"Myslím si že fungují esence, jsem nevěřící Tomáš, co zkusil vše možné  od kamínků po bylinné čaje až k hypnóze, nejen já jsem si všimla drobných změn :) a neskutečně obdivuji co děláte a jak. Krásné dny :)"

Eliška:
"
Kapičky pro introvertního syna. O kapkách jsem již slyšela dříve, jen můj syn se narodil jako dvojče A a to velmi brzy. Byl nespavec, hodně se na mě upínal, introvert, moc se nesmál. Náhoda tomu chtěla na FB na mě "koukla" stránka paní Sandry. Napsala jsem jí mail, hezky a objektivně jsme spolu vše vyřešily a pro syna mi namíchala kapky. Nyní je bere 14 dnů....a syn lépe spí, poslouchá, usmívá se, je veselejší. Paní Sandro, děkuji, mám doma konečně usměvavého dvouletého chlapečka a i jeho sestřička si ho více užívá."

Milada:
"Můj syn je plný elánu, neustále nám neco povídá. Jeho ufňukanost je pryč. Celkově se rozsvítil, jinak to nazvat neumím. A já? Zmocnila se mě potřeba jít do sebe, pracovat na sobě a své sebelásce."

Xenie:
"Správné složení lahvičky na míru mi otevřely oči nad věcmi, které jsem si nechtěla připustit. Dlouhodobě neřešené problémy mě skolily až na zem. Kapičky a vůle dostat se z problémů se mi pomalu, ale jiste krok za krokem daří. Děkuji"

Renata:
"Cítím se lépe, cítím se klidnější a spokojenější. Jsem více v pohodě."

Hana:
"Bachovy esence jsem už dobrala,cítím se po nich klidnější a vyrovnanější,i když čelím ještě dozvukům sporu s dotazovanými lidmi,mám pocit,že emoce díky esencím  dokážu zvládat s větším klidem."

Eva:
"Po kapičkách jsme se nejdříve cítila hůř, ale pochopila jsem to jako určitou očistu. Ted už se cítím o něco lépe. Černé myšlenky či úzkostné stavy skoro vymizely. Jsem víc otevřená, komunikativní. Sama vím, že zatím to není 100%, ale ještě tomu dávám čas."

Jana:
"U dětí pozoruji velké změny a jsem za to moc ráda. Myslím, že se to pomalu vrací k lepšímu. Děkuji za vše, kdybychom cokoli potřebovali, budu moc ráda, když nám zase doporučíte Vaše skvělé kapky."

Daniela:
"Esence u dcerky zabírají úžasně, za necelých 14 měla jeden mírný náznak své vzdorovitosti, jinak to jsou běžné dětské záležitosti, a to musí být:-). Jsem moc ráda, že jste nám pomohla, protože nás to doma dost vyčerpávalo."

Irena:
"Osobně jsem bach. esence vyzkoušela, až díky Sandry, která se mnou konzultovala mé pocity a mohly jsme společně určit vhodné esence, který můj stav opět navodí do rovnováhy. Vracím se k nim v časech, kdy potřebuji lépe emočně zpracovat blok v emocích, strach z možného opakování situací nebo obavy z cestování apod. Lépe jsem pak daný stav zvládla a i okolí mou změnou chování bylo mile překvapeno." Děkuji Iris

Ilona:
"Po smrti svého syna jsem prožívala opravdu těžké období a díky esencím jsem se nebláznila. Střídaly se těžké chvilky, s ještě těžšími, ale díky lahvičce jsem je zvládla.  Jsem Vám velmi vděčná, esence řadím do kategorie "zázraků"."

Tereza:
"Dobré ráno, zatím se cítím lépe. Alespoň s mou výbušností na děti je to lepší."

Marcela:
"Daří se nám moc dobře. U Adámka došlo ke zlepšení, odchody do školky už nejsou problém a celkově s Adámkem lépe vycházíme. Takže věřím, že ke zlepšení přispěla lahvička esencí.  
Doporučila jsem Vám své sestře a také třídní učitelce od Adámka ze školky.."

Tereza:
"Přijde mi, že je mi lépe. Jak jsem psala minule, pociťuji hlavně změny vůči dětem, jejich chování, dohadování je občas až moc, a co bych dřív řešila velkým křikem, tak teď mi přijde, že než opravdu přijde ten větší výbuch má to hodně dlouhé trvání. Cítím se líp. Co se týkalo problému s manželem, tak se snažíme na všech frontách společně. Je to lepší."

Míša:
"Ve vypjatých situacích reaguji úplně jinak, než bez kapiček. A je to díky jim. Jsem jakoby vyrovnanější. Hlava nepracuje tolik jako předtím. Pokračuji v kapáni a věřim, ze budu ke konci vyladěná úplně."

Jana:
"U paní Sandry jsem byla na osobní konzultaci. Oceňuji její profesionální a zároveň lidský přístup. Zajímala se o mě, o můj příběh a zvolila esence tak, že jsem již nepotřebovala další lahvičku. Doporučuju ji všem svým známým."

...další budou průběžně doplňovány... ♥

 

Osobní poradenství na Vaší cestě:

Více informací ZDE

Ženský kruh Ostrava:

23.11.2017 v 17:30 hod.

Kurz automatické kresby:

Automatická kresba
21.10.2017 v Ostravě
1 volné místo

Harmonogram:S radostí se Vám budu věnovat ♥

pondělí - čtvrtek
10.00 - 16.00 hod.

* poradna v Ostravě Hrabůvce pracovní doba dle objednávek


tel: 737 888 477

balíčky
odchází vždy v pátek

*nemohu zaručit přijetí hovoru při práci s klientem

Facebook:

 
Webdesign Studio R3D, s.r.o.