O poradně

Poradna Bachových esencí Ostrava

"Pomocí Bachových esencí
vnesu do Vašeho života emoční pohodu."


Bachovy esence diagnostika automatikou kresbou.

Co to jsou Bachovy květové esence a jak fungují?

Sandra: "Označila bych je za kouzelnou krabičku s 38 lahvičkama. Z této škály jich vyberu max. 7, a ty Vám namíchám na míru podle stavu ve kterém se nacházíte.
Vyslechnu si s čím Vám mohu pomoci, nebo dle společné domluvy vyberu bachovy esence intuitivně - pomocí diagnostiky přes automatickou kresbu."

Pomohu Vám se rozzářit, aby s Vámi mohl zářit celý svět. 

Bachovy esence jsou 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhájí člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili.

Dr. Eduard Bach byl přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit.

Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace.
Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům.
 

Vaše Reference:

Alena:
Jsem vnitřně klidnější, už tolik neřeším partnera, jeho matku ani jeho expartnerku, soustředím se na sebe, občas to balvanovství mého partnera zamrzí, ale.... ventiluji se jinak a snažím se být nad věcí, dřív bych brečela a dnes mi to za to nestojí a to jsem teprve na začátku. Cítím se dobře a usmívám se, po takové době mne zase baví se culit na celý svět, trošku jsem na to posledních pár let zapomínala a přitom to bylo a doufám, že zase je, moje poznávací znamení, mezi přáteli, v mé rodině,  doufám, že si to užijí i moje děti.
Děkuji, držím a chci s "bachovkami" pokračovat, štěstí, že jsem Vás poznala a virtuálně potkala, jste můj vzdálený anděl, krásný zbytek pátku a ještě krásnější víkend, mějte se krásně

Zuzka:
Čekala jsem ze začátku nějaké velké zhoršení, ale to se nekonalo. Jen teď pár dní asi před týdnem několik dní silná bolest hlavy, nevím jestli může být k tomu. Každopádně je mi tak nějak celkově líp, cítím se líp. Klidnější, vyrovnanější. Takže určitě spokojenost :-)

Eva:
Ahoj Sandři posílám slíbené info od nás jak nám funguje lahvička pro naši Aničku. První týden jsme hned pozorovali rozdíl, frekvence nočních děsů a pláče se zmenšila, nebylo to každou noc ,ale třeba i dva dny byl klid a spala krásně, dny mezitím i když měla děsy a plakala tak bylo to hodně klidnější. Nebyla tak vystrašená, netřásla se jen se probudila plakala a usla...i tak to bylo viditelně lepší. Teď poslední týden žádné noční buzení s pláčem nebylo. Tak mohu s klidným srdcem poděkovat za pomoc .Jinak já tvé rescue kapky užívám také. Když jsem ve stresu dám si kapky a opravdu se vnitřně uklidním .Zvažuji tedy že až dojdou kapičky Aničce napíšu ti o jedny namíchané pro mě. :-)

Renata:
Dobrý den,paní Sandro!
Chci moc poděkovat za kapičky, moc pomohly, jsem mnohem klidnější a užívám si malinké. Děti taky jsou lepší, to vztání je určitě lepší. No a mamka mi příjde,ze už to taky tak neřeší. Zatím moc děkuji a ozvu se, když bude třeba. Jste úžasná. Děkuji a přeji krásný andělský den

Ivana:
Dcerka se mi zdá lepší,není tak uvztekaná a uvzatá, sice má svoje dny ale tak to máme občas každý :-)  Ale když to zhrnu tak vidím změnu k lepšímu, je klidnější.

Kateřina:
Musím říct, že se spousta věcí změnila výrazně k lepšímu. Všechny ty hrozné stavy ustoupily a vrací se už jen občas a v docela malé míře takže to v pohodě zvládám. Podařilo se mi konečně začít pravidelně cvičit každý den, takže mám spoustu energie a stíhám denně o hodně více věcí než před tím a ještě mám z toho radost. Více o sebe pečuju a jsem celkově o mnoho spokojenější. Ještě pořád jsou sice oblasti, kde se necítím dobře...třeba auto jsem se ještě neodvážila řídit i když vnitřně už po tom strašně toužím se to naučit. Ale vím, že všechno chce svůj čas a je třeba být trpělivá.
Kdy se můžu objdnat na další schůzku?
Moc Vám děkuji za pomoc, protože mám pocit, že jsem za ty dva týdny udělala vetší pokrok, než za posledních 10 let!


Klientka:

Ahoj Sandro,
myslím, že jsem Ti měla napsat už před měsícem, jak fungují bachovky :D. Každý den Tě vidím na FB, i stránky ženské skupiny, ale změny jsou veliké a rychlé a nestíhám se ozvat.
 
Takže až teď. Vždycky jsem v životě měla všechno velmi velmi rychlé.....změny, které měly přijít, se děly třeba během dvou týdnů a za další dva bylo všechno jinak. Mám to tak a miluju to, miluju mazec, vzrůšo a nesnáším stereotyp. Takže paráda.
 
Bachovky jsem začala brát a přišel poměrně těžký zápal plic. Přetáhla jsem dokonale svoje tělo a padla.
 
Což bylo skvělý, protože v práci přišly změny obrovské a já měla čas a klid si vše promyslet a rozhodnout se, jak dál. Bachovky jsem brala celou dobu, občas asi vynechám, protože je stále ještě mám :DDD. Co já vnímám jako velké změny - myslím sama na sebe a dokážu se za sebe brát. Nikdy jsem neměla problém nastavit jasnou hranici svým klientů, umím je i domtítat velice dobře, ale s nadřízenými to bylo vždycky peklo. Nechala jsem si líbit absolutně všechno a pokud už bylo neúnosné, odešla jsem. Tak teď jsem se nejen postavila za sebe, ale dokonce přestala být loajální vůči své nadřízené a jasně jsem se vymezila - co dělat budu a co už dělat nebudu (práce za druhé). A bomba....ono to funguj e. Prostě to jde a dokonce se to obrátilo tak, že mi byla nabídnuta vyšší pozice. Tak to byla první velká změna poměrně rychlá a zcela určitě souvisela s kapičkami :D.
 
No a druhá změna......pustila jsem svoje kila....když jsem přišla o své poslední dítě a žádné další už nebylo, ta křehká žena prostě zmizela. Nahodila zeď.....pak ochranné valy kil sádla.....a nabalovala a nabalovala. Vědoma si své velké citlivosti, měla jedinou ochranu, sádlo. Na tlustý ženský si nikdo tolik netroufne.....A teď, holka, mám o tři velikosti menší oblečení :D. Je pravda, že jsem totálně změnila jídelníček, ale to už jsem dělala roky a nikdy nic. Počítám, že na váhu to bude kolem 20 kilo. Takže ta ženskost......ta je prostě tady.
 
A ještě se stala jedna věc a z té mám radost asi největší......miluju tanec a vždycky jsem tančila, i s mega kily navíc. Na tom vůbec nezáleží. Ale za dva roky mi bude padesát, což je konečně věk, který si fakt užívám. Ale ta radost - já se přihlásila do dalšího výcviku a to Taneční terapie a dala jsem první víkend s přehledem, jakože jsem to udejchala, utančila a přežila ve zdraví.  A překonala všechny ty prapodivné pohledy "tanečnic", jakože co tu ta tlustoprdka chce dělat? :DDDDD.
 
Takže mám velkou radost, dost se to pohlo a je to fakt mazec. Až je doberu, určitě budu chtít další, témat těch mám teda mraky :D
 
Krásný týden a snad někdy něco napíšu na stránky ženské skupiny, ale já vůbec nestíhám.
 
Tvoje klientka 

Jana:
Milá Sandro, ještě jednou Vám děkuji za namíchání Bachových esencí na míru. Maty spinká celou noc a je to skvělé.

Renata:
Kapičky beru a musím už teď říct, že se cítím mnohem lépe. Více vše zvládám a jsem daleko klidnější. U dětí je také posun. Děkuji

Jana:
Lahvička je opravdu kouzelná, vše funguje, jak by mělo. Opravdu super, moc moc děkuji za vše. Jste zlatá.

Jana:
S Matýskem jsme v polovině lahviček a musím říci, že si připadám jako kdybych byla na pobytu v lázních. Maty začal lépe spát. Spí téměř celou noc, většinou kvikne, když večer přijdeme s manželem do ložnice. Potom kolem půl šesté, dostane mlíčko a spíme dál. Spíme i třeba do osmi hodin a je to skvělé. �� Spát v kuse 7 - 8 hodin je naprosto luxusní. Jsem odpočatá a nejsem tak nervózní. Máťa už nebouchá hlavou o zem, když se mu něco nelíbí. Lépe zvládá situace, když něco končí (např. vysávání). Začal chodit, takže má novou zábavu a všichni si to moc užíváme.
Děkuji Vám za vše, je nám mnohem lépe.


Šárka:

Trápily mě roky úzkosti, po dvou lahvičkách cítím obrovskou změnu. Děkuji za ni, ani jsem už nedoufala, že se to kdy změní. Děkuji z celého srdce, že vidím zase život v barvách.

Monika:
Služby paní Sandry mohu doporučit - citlivý a velmi příjemný přístup a způsob komunikace při přípravě Bachových kapek. Využívání služeb paní Sandry vnímám jako velmi účinnou terapii a pohlazení po duši. Nádherné stránky s celou řadou zajímavých a užitečných informací jsou pak příjemným bonusem.

Lucie:
Paní Sandra je úžasná žena, velmi empatická, jemná a ochotná pomoci. Řešila jsem problém s migrénou, které jsem měla více než dvacet let a Bachovy esence namíchané na míru jsem podpořila změnou jídelníčku, zvláště v určitě fázi cyklu a už jsem 4. měsíc bez migrény!!!!!
Dále mi pomohla s částečným odstavením dvojčátek ve 20 měsících, když už jsem byla s kojením na pokraji svých fyzických i psychických sil. Také velmi úspěšně, kojim 1x denně a už je to zase radost.
V budoucnu paní Sandru opět ráda oslovím s žádostí o pomoc. Šířím doporučení dál a mnoho přátel se na paní Sandru také již obrací.
Sandro, díky že tu pro nás jste a pomáháte nám.

Zuzka:
Nevim jestli pociťuju změny,  ale měla jsem zatím sílu vše vydržet, zvládnout a dokonce se s nikým nepohádat :D

Jaruška:
"
Pomohla jste mi překonat velmi těžké období, místy je sice stále zataženo ale někdy neuškodí zavřít se do sebe a snažit se číst- ne vše je jen tak jak se člověk cítí. 
Opravdu jsem nevěřila že kapičky tolik věcí změní a ovlivní. Maminka bojovala devět let s rakovinou a 7.února svůj boj prohrála, už v prosinci jsme věděli co se nezadržitelně blíží. Troufám si tvrdit, že jen díky esencím nastal zlom kdy jsem byla schopná být mamince na blízku a své prožívání zvládnout, abych jí dala co nejvíce radosti a potěšení z pohledu na nás a našeho společně stráveného času."
 >> >> celý příběh k přečtení zde

Míša:
"Podávám hlášení o průběhu mého "stavu" při kapání směsi :)
Asi po 4 dnech jsem cítila jakoby vnitřní chaos.
Poté mi do cesty přicházela různá zajímavá videa a informace odpovídající na mé vnitřní otázky. Postupně mi vše dávalo smysl. Uskutečnil se i rozhovor s Pjerem La še´zem..
Pak jsem  pochopila jednu zásadní věc, došla k uvědomění a od té doby se cítím jako bych se vznášela, vnitřně totálně klidná. Už 3 dny jsem se nedostala do situace, která by ve mě vyvolala křik. Nebo spíše, situace jsou pořád stejné, ale já zůstávám klidná."
 >> >> celý příběh k přečtení zde

Laďka:
"Můj malý princ už 6 dní kaká do záchodu a ne do gatí. Sice si sám neřekne, ale když vidím , že se mu chce, odvedu ho na záchod - neprotestuje a  vykaká se. Dřív to bylo s remcáním a stejně se nevykakal i když tam seděl třeba 1/2 hod. Pro mě po několika letech přepírání pokakaných slipů  je to hodně příjemná změna :D Jsem šťastná máma :-D
Já jsem víc v klidu a vyrovnanější, více si uvědomuji sama sebe a své potřeby. "

Gábina:
Celkově je to teď všechno lepší. Můj klouček je ve školce klidnější, má i tu paní asistentku, ale snad i díky Bachovým kapkám je trochu klidnější :-) Ačkoli stále má své "myšky" - chvilky :-D
Já se také cítím lépe, lépe vycházím se svou matkou. Začala jsem cvičit a také trochu zdravěji jíst :-) Snad to poklidnější období vydrží co nejdéle :-)! Děkuju moc za optání, jste moc hodná :-)
Přeji krásný den :-)

Jája:
"Myslím si že fungují esence, jsem nevěřící Tomáš, co zkusil vše možné  od kamínků po bylinné čaje až k hypnóze, nejen já jsem si všimla drobných změn :) a neskutečně obdivuji co děláte a jak. Krásné dny :)"

Eliška:
"
Kapičky pro introvertního syna. O kapkách jsem již slyšela dříve, jen můj syn se narodil jako dvojče A a to velmi brzy. Byl nespavec, hodně se na mě upínal, introvert, moc se nesmál. Náhoda tomu chtěla na FB na mě "koukla" stránka paní Sandry. Napsala jsem jí mail, hezky a objektivně jsme spolu vše vyřešily a pro syna mi namíchala kapky. Nyní je bere 14 dnů....a syn lépe spí, poslouchá, usmívá se, je veselejší. Paní Sandro, děkuji, mám doma konečně usměvavého dvouletého chlapečka a i jeho sestřička si ho více užívá."

Milada:
"Můj syn je plný elánu, neustále nám neco povídá. Jeho ufňukanost je pryč. Celkově se rozsvítil, jinak to nazvat neumím. A já? Zmocnila se mě potřeba jít do sebe, pracovat na sobě a své sebelásce."

Xenie:
"Správné složení lahvičky na míru mi otevřely oči nad věcmi, které jsem si nechtěla připustit. Dlouhodobě neřešené problémy mě skolily až na zem. Kapičky a vůle dostat se z problémů se mi pomalu, ale jiste krok za krokem daří. Děkuji"

Renata:
"Cítím se lépe, cítím se klidnější a spokojenější. Jsem více v pohodě."

Hana:
"Bachovy esence jsem už dobrala,cítím se po nich klidnější a vyrovnanější,i když čelím ještě dozvukům sporu s dotazovanými lidmi,mám pocit,že emoce díky esencím  dokážu zvládat s větším klidem."

Eva:
"Po kapičkách jsme se nejdříve cítila hůř, ale pochopila jsem to jako určitou očistu. Ted už se cítím o něco lépe. Černé myšlenky či úzkostné stavy skoro vymizely. Jsem víc otevřená, komunikativní. Sama vím, že zatím to není 100%, ale ještě tomu dávám čas."

Jana:
"U dětí pozoruji velké změny a jsem za to moc ráda. Myslím, že se to pomalu vrací k lepšímu. Děkuji za vše, kdybychom cokoli potřebovali, budu moc ráda, když nám zase doporučíte Vaše skvělé kapky."

Daniela:
"Esence u dcerky zabírají úžasně, za necelých 14 měla jeden mírný náznak své vzdorovitosti, jinak to jsou běžné dětské záležitosti, a to musí být:-). Jsem moc ráda, že jste nám pomohla, protože nás to doma dost vyčerpávalo."

Irena:
"Osobně jsem bach. esence vyzkoušela, až díky Sandry, která se mnou konzultovala mé pocity a mohly jsme společně určit vhodné esence, který můj stav opět navodí do rovnováhy. Vracím se k nim v časech, kdy potřebuji lépe emočně zpracovat blok v emocích, strach z možného opakování situací nebo obavy z cestování apod. Lépe jsem pak daný stav zvládla a i okolí mou změnou chování bylo mile překvapeno." Děkuji Iris

Ilona:
"Po smrti svého syna jsem prožívala opravdu těžké období a díky esencím jsem se nebláznila. Střídaly se těžké chvilky, s ještě těžšími, ale díky lahvičce jsem je zvládla.  Jsem Vám velmi vděčná, esence řadím do kategorie "zázraků"."

Tereza:
"Dobré ráno, zatím se cítím lépe. Alespoň s mou výbušností na děti je to lepší."

Marcela:
"Daří se nám moc dobře. U Adámka došlo ke zlepšení, odchody do školky už nejsou problém a celkově s Adámkem lépe vycházíme. Takže věřím, že ke zlepšení přispěla lahvička esencí.  
Doporučila jsem Vám své sestře a také třídní učitelce od Adámka ze školky.."

Tereza:
"Přijde mi, že je mi lépe. Jak jsem psala minule, pociťuji hlavně změny vůči dětem, jejich chování, dohadování je občas až moc, a co bych dřív řešila velkým křikem, tak teď mi přijde, že než opravdu přijde ten větší výbuch má to hodně dlouhé trvání. Cítím se líp. Co se týkalo problému s manželem, tak se snažíme na všech frontách společně. Je to lepší."

Míša:
"Ve vypjatých situacích reaguji úplně jinak, než bez kapiček. A je to díky jim. Jsem jakoby vyrovnanější. Hlava nepracuje tolik jako předtím. Pokračuji v kapáni a věřim, ze budu ke konci vyladěná úplně."

Jana:
"U paní Sandry jsem byla na osobní konzultaci. Oceňuji její profesionální a zároveň lidský přístup. Zajímala se o mě, o můj příběh a zvolila esence tak, že jsem již nepotřebovala další lahvičku. Doporučuju ji všem svým známým."

...další budou průběžně doplňovány... ♥

 

Kurz automatické kresby:

10.3.2018

Harmonogram:S radostí se Vám budu věnovat emailem či v poradně ♥

úterý - pátek
13.00 - 18.00 hod.

* poradna v Ostravě Hrabůvce pracovní doba dle objednávek


tel: 737 888 477

balíčky
odchází vždy v pátek

*nemohu zaručit přijetí hovoru při práci s klientem

Facebook:

 
Webdesign Studio R3D, s.r.o.